WooCommerce - en to bs_BA translation catalogue (551 entries)

en: &#197;land Islands
bs_BA: &#197;land Island

en: Albania
bs_BA: Albanija

en: Algeria
bs_BA: Alžir

en: Andorra
bs_BA: Andora

en: Antarctica
bs_BA: Antartik

en: Antigua and Barbuda
bs_BA: Antika i Barbuda

en: Armenia
bs_BA: Armenija

en: Australia
bs_BA: Australija

en: Azerbaijan
bs_BA: Azerbejdžan

en: Bahamas
bs_BA: Bahama

en: Bahrain
bs_BA: Bahrein

en: Bangladesh
bs_BA: Bangladeš

en: Belarus
bs_BA: Bijelorusija

en: Belgium
bs_BA: Belgija

en: Bolivia
bs_BA: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
bs_BA: Bosna i Hercegovina

en: Botswana
bs_BA: Bocvana

en: Bulgaria
bs_BA: Bugarska

en: Cambodia
bs_BA: Kambođa

en: Cameroon
bs_BA: Kamerun

en: Canada
bs_BA: Kanada

en: Cape Verde
bs_BA: Kape Verde

en: Cayman Islands
bs_BA: Kajmanska ostrva

en: Central African Republic
bs_BA: Centralna Afrička republika

en: Chad
bs_BA: Čad

en: Chile
bs_BA: Čile

en: China
bs_BA: Kina

en: Christmas Island
bs_BA: Božićno ostrvo

en: Cocos (Keeling) Islands
bs_BA: Kokos ostrvo

en: Colombia
bs_BA: Kolumbija

en: Comoros
bs_BA: Komoros

en: Congo (Brazzaville)
bs_BA: Kongo

en: Congo (Kinshasa)
bs_BA: Kongo (Kinšasa)

en: Cook Islands
bs_BA: Cook ostrva

en: Costa Rica
bs_BA: Kosta Rika

en: Croatia
bs_BA: Hrvatska

en: Cuba
bs_BA: Kuba

en: Cyprus
bs_BA: Kipar

en: Czech Republic
bs_BA: Češka republika

en: Denmark
bs_BA: Danska

en: Djibouti
bs_BA: Đibuti

en: Dominica
bs_BA: Dominika

en: Dominican Republic
bs_BA: Dominikanska republika

en: Ecuador
bs_BA: Ekvador

en: Egypt
bs_BA: Egipt

en: Equatorial Guinea
bs_BA: Ekvatorska Gvineja

en: Eritrea
bs_BA: Eritreja

en: Estonia
bs_BA: Estonija

en: Ethiopia
bs_BA: Etiopija

en: Falkland Islands
bs_BA: Falklandi ostrva

en: Faroe Islands
bs_BA: Faro ostrva

en: Fiji
bs_BA: Fidži

en: Finland
bs_BA: Finska

en: France
bs_BA: Francuska

en: French Guiana
bs_BA: Francuska Gvajana

en: French Polynesia
bs_BA: Francuska Polonezija

en: French Southern Territories
bs_BA: Francuski južni teritorij

en: Gambia
bs_BA: Gambija

en: Georgia
bs_BA: Georgija

en: Germany
bs_BA: Njemačka

en: Ghana
bs_BA: Gana

en: Greece
bs_BA: Grčka

en: Greenland
bs_BA: Grenland

en: Guernsey
bs_BA: Guernsej

en: Guinea
bs_BA: Gvineja

en: Guinea-Bissau
bs_BA: Gvineja-Bisau

en: Guyana
bs_BA: Gujana

en: Heard Island and McDonald Islands
bs_BA: Heard ostrvo i McDonald ostrva

en: Hungary
bs_BA: Mađarska

en: India
bs_BA: Indija

en: Indonesia
bs_BA: Indonezija

en: Iraq
bs_BA: Irak

en: Republic of Ireland
bs_BA: Republika Irska

en: Israel
bs_BA: Izrael

en: Italy
bs_BA: Italija

en: Jamaica
bs_BA: Jamaika

en: Kazakhstan
bs_BA: Kazahstan

en: Kenya
bs_BA: Kenija

en: Kuwait
bs_BA: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
bs_BA: Kirgistan

en: Latvia
bs_BA: Latvija

en: Lebanon
bs_BA: Libanon

en: Lesotho
bs_BA: Lesoto

en: Liberia
bs_BA: Liberija

en: Libya
bs_BA: Libija

en: Liechtenstein
bs_BA: Lihtenštajn

en: Lithuania
bs_BA: Litvanija

en: Luxembourg
bs_BA: Luksemburg

en: Macedonia
bs_BA: Makedonija

en: Madagascar
bs_BA: Madagaskar

en: Malawi
bs_BA: Malavi

en: Malaysia
bs_BA: Malezija

en: Maldives
bs_BA: Maldivi

en: Mexico
bs_BA: Meksiko

en: Micronesia
bs_BA: Mikronezija

en: Monaco
bs_BA: Monako

en: Mongolia
bs_BA: Mongolija

en: Montenegro
bs_BA: Crna Gora

en: Montserrat
bs_BA: Monserrat

en: Morocco
bs_BA: Maroko

en: Mozambique
bs_BA: Mozambik

en: Myanmar
bs_BA: Mijanmar

en: Namibia
bs_BA: Nambija

en: Netherlands
bs_BA: Holandija

en: Netherlands Antilles
bs_BA: Holandija Antili

en: New Caledonia
bs_BA: Nova Kaledonija

en: New Zealand
bs_BA: Novi Zeland

en: Nicaragua
bs_BA: Nikaragva

en: Nigeria
bs_BA: Nigerija

en: North Korea
bs_BA: Sjeverna Koreja

en: Norway
bs_BA: Norveška

en: Palestinian Territory
bs_BA: Palestina

en: Papua New Guinea
bs_BA: Papva Nova Gvineja

en: Paraguay
bs_BA: Paragvaj

en: Philippines
bs_BA: Filipini

en: Poland
bs_BA: Poljska

en: Qatar
bs_BA: Katar

en: Romania
bs_BA: Rumunija

en: Russia
bs_BA: Rusija

en: Rwanda
bs_BA: Ruanda

en: Saint Helena
bs_BA: Sveta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
bs_BA: Sveti Kit i Nevis

en: Saint Lucia
bs_BA: Sveta Lucija

en: Saint Martin (French part)
bs_BA: Sveti Martin (Francuski dio)

en: Saint Martin (Dutch part)
bs_BA: Sveti Martin (Holandski dio)

en: Saint Pierre and Miquelon
bs_BA: Sveti Petar i Mikelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
bs_BA: Sveti Vinsent i Granadina

en: Saudi Arabia
bs_BA: Saudijska Arabija

en: Serbia
bs_BA: Srbija

en: Singapore
bs_BA: Singapur

en: Slovakia
bs_BA: Slovačka

en: Slovenia
bs_BA: Slovenija

en: Solomon Islands
bs_BA: Solomonova ostrva

en: Somalia
bs_BA: Somalija

en: South Africa
bs_BA: Južna Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
bs_BA: Južna Georgija/Sendvič ostrva

en: South Korea
bs_BA: Južna Koreja

en: South Sudan
bs_BA: Južni Sudan

en: Spain
bs_BA: Španija

en: Sri Lanka
bs_BA: Šri Lanka

en: Swaziland
bs_BA: Švaciland

en: Sweden
bs_BA: Švedska

en: Switzerland
bs_BA: Švicarska

en: Syria
bs_BA: Sirija

en: Taiwan
bs_BA: Tajvan

en: Tajikistan
bs_BA: Tadžikistan

en: Tanzania
bs_BA: Tanzanija

en: Thailand
bs_BA: Tajland

en: Tunisia
bs_BA: Tunis

en: Turkey
bs_BA: Turska

en: Turkmenistan
bs_BA: Turmenistan

en: Turks and Caicos Islands
bs_BA: Turska i Kaikos ostrva

en: Ukraine
bs_BA: Ukraina

en: United Arab Emirates
bs_BA: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Kingdom (UK)
bs_BA: Velika Britanija (UK)

en: United States (US)
bs_BA: Ujedinjene Države (US)

en: Uruguay
bs_BA: Urugvaj

en: Vatican
bs_BA: Vatikan

en: Venezuela
bs_BA: Venecuela

en: Vietnam
bs_BA: Vijetnam

en: Western Sahara
bs_BA: Zapadna Sahara

en: Western Samoa
bs_BA: Zapadna Samoa

en: Yemen
bs_BA: Jemen

en: Zambia
bs_BA: Zambija

en: Zimbabwe
bs_BA: Zimbabve

en: Australian Capital Territory
bs_BA: Australijska Teritorija

en: New South Wales
bs_BA: Novi Južni Vels

en: Northern Territory
bs_BA: Sjeverni teritorij

en: Queensland
bs_BA: Kvinland

en: South Australia
bs_BA: Južna Australija

en: Victoria
bs_BA: Viktorija

en: Western Australia
bs_BA: Zapadna Australija

en: Budapest
bs_BA: Budimpešta

en: Roma
bs_BA: Rim

en: Trieste
bs_BA: Trst

en: Venezia
bs_BA: Venecija

en: Settings
bs_BA: Podešavanja

en: Backordered
bs_BA: Povrat

en: Free!
bs_BA: Gratis

en: Subtotal:
bs_BA: Ukupno:

en: Discount:
bs_BA: Popust:

en: Shipping:
bs_BA: Poštarina:

en: Payment Method:
bs_BA: Način plaćanja:

en: Total:
bs_BA: Ukupno:

en: Order status changed from %s to %s.
bs_BA: Status narudžbe promijenjen iz %s u %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
bs_BA: Artikli #%s na skladištu umanjeni sa %s na %s.

en: Card Number
bs_BA: Broj Kartice

en: Expiry (MM/YY)
bs_BA: Vrijedi do (MM/YY)

en: Card Code
bs_BA: Kod kartice

en: Add to cart
bs_BA: Dodaj u korpu

en: Read more
bs_BA: Opširnije

en: In stock
bs_BA: Na stanju

en: Only %s left in stock
bs_BA: Ostalo još %s na skladištu

en: (can be backordered)
bs_BA: (moguć povrat)

en: %s in stock
bs_BA: %s na stanju

en: Available on backorder
bs_BA: Dostupno za povrat

en: Out of stock
bs_BA: Nema na stanju

en: Rated %s out of 5
bs_BA: Ocijenjeno sa %s od 5

en: out of 5
bs_BA: od 5

en: Consumer Secret is invalid
bs_BA: Neispravna lozinka

en: %s parameter is missing
bs_BA: Nedostaju %s parametri

en: Consumer Key is invalid
bs_BA: Pogrešan korisnički ključ

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
bs_BA: Pogrešan potpis - neuspjelo sortiranje parametara

en: Invalid Signature - signature method is invalid
bs_BA: Pogrešan potpis - neuspjela metoda potpisa

en: Invalid Signature - provided signature does not match
bs_BA: Pogrešan potpis - dostavljeni potpis se ne podudara

en: Invalid timestamp
bs_BA: Pogrešno vrijeme

en: The API key provided does not have read permissions
bs_BA: API ključ nema dozvole za pregled

en: The API key provided does not have write permissions
bs_BA: API ključ nema dozvole za pisanje

en: Invalid coupon ID
bs_BA: Pogrešan kupon ID

en: You do not have permission to read the coupons count
bs_BA: Nemate dozvolu za isčitavanje kupona

en: Invalid coupon code
bs_BA: Pogrešan kod kupona

en: You do not have permission to create coupons
bs_BA: Nemate dozvole za pravljenje kupona

en: Missing parameter %s
bs_BA: Nedostaju parametri %s

en: The coupon code already exists
bs_BA: Kupon već postoji

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
bs_BA: Pogrešna vrsta kupona - vrsta kupona mora biti jedna od ovih: %s

en: Failed to update coupon
bs_BA: Neuspjelo ažuriranje kupona

en: Invalid customer Email
bs_BA: Pogrešan Email

en: You do not have permission to read the customers count
bs_BA: Nemate dozvolu za pregled broja kupaca

en: You do not have permission to create this customer
bs_BA: Nemate dozvolu za kreiranje ovog kupca

en: Invalid customer ID
bs_BA: Pogrešan ID kupca

en: Invalid customer
bs_BA: Pogrešan kupac

en: You do not have permission to read this customer
bs_BA: Nemate dozovlu za pregled ovog kupca

en: You do not have permission to edit this customer
bs_BA: Nemate dozvolu za uređivanje ovog kupca

en: You do not have permission to delete this customer
bs_BA: Nemate dozvolu za brisanje ovog kupca

en: JSONP support is disabled on this site
bs_BA: JSONP podrška je onemogućena na ovoj stranici

en: The JSONP callback function is invalid
bs_BA: JSONP poziv je pogrešan

en: You do not have permission to read the orders count
bs_BA: Nemate dozvolu za pregled broja narudžbi

en: You do not have permission to create orders
bs_BA: Nemate dozvolu za pravljenje narudžbi

en: Customer ID is invalid
bs_BA: Pogrešan ID kupca

en: Cannot create order: %s
bs_BA: Nemožete napraviti narudžbu: %s

en: Payment method ID and title are required
bs_BA: Potreban ID metode plaćanja i naziv

en: Provided order currency is invalid
bs_BA: Tražena valuta je pogrešna

en: Order ID is invalid
bs_BA: ID porudžbine je nevažeći

en: Order item ID is required
bs_BA: Potreban ID artikla

en: Order item ID provided is not associated with order
bs_BA: Traženi ID artikla nije povezan sa narudžbom

en: Product ID provided does not match this line item
bs_BA: Traženi ID se ne podudara

en: The product variation is invalid
bs_BA: Varijacija proizvoda je pogrešna

en: Product is invalid
bs_BA: Pogrešan proizvod

en: Product quantity must be a positive float
bs_BA: Količina proizvoda mora biti pozitivna vrijednost

en: Product quantity is required
bs_BA: Potrebna količina proizvoda

en: Cannot create line item, try again
bs_BA: Nemoguće napraviti artikal, pokušajte ponovo

en: Cannot update line item, try again
bs_BA: Nemoguće ažuriranje artikla, pokušajte ponovo

en: Shipping total must be a positive amount
bs_BA: Vrijednost pošiljke mora biti pozitivan iznos

en: Shipping method ID is required
bs_BA: Potreban ID metode pošiljke

en: Cannot create shipping method, try again
bs_BA: Nemoguće kreiranje metode pošiljke, pokušajte ponovo

en: Cannot update shipping method, try again
bs_BA: Nemoguće ažuriranje metode pošiljke, pokušajte ponovo

en: Fee title is required
bs_BA: Zahtijeva naziv provizije

en: Fee tax class is required when fee is taxable
bs_BA: Za proviziju zahtijeva klasu poreza ukoliko je provizija oporeziva

en: Cannot create fee, try again
bs_BA: Neuspjelo kreiranje provizije, pokušajte ponovo

en: Cannot update fee, try again
bs_BA: Neuspjelo ažuriranje provizije, pokušajte ponovo

en: Coupon discount total must be a positive amount
bs_BA: Vrijednost pošiljke mora biti pozitivan iznos

en: Coupon code is required
bs_BA: Kod kupona je obavezan

en: Cannot create coupon, try again
bs_BA: Kupon nije napravljen, pokušajte ponovo

en: Cannot update coupon, try again
bs_BA: Kuponi nije ažuriran, pokušajte ponovo

en: Invalid order note ID
bs_BA: Nevažeća napomena za porudžbinu ID

en: An order note with the provided ID could not be found
bs_BA: Napomena za porudžbinu sa ID nije pronađena

en: You do not have permission to create order notes
bs_BA: Nemate ovlašćenje da napravide napomenu za porudžbinu

en: Order note is required
bs_BA: Napomena za porudžbinu je obavezna

en: Cannot create order note, please try again
bs_BA: Nije napravljena napomena za porudžbinu, pokušajte ponovo

en: The order note ID provided is not associated with the order
bs_BA: ID napomene za porudžbinu nije povezana sa narudžbinom

en: This order note cannot be deleted
bs_BA: Napomena za porudžbinu ne može se izbrisati

en: Permanently deleted order note
bs_BA: Trajno izbrisana napomena za porudžbinu

en: Invalid order refund ID
bs_BA: ID porudžbine za refundaciju ne važi

en: An order refund with the provided ID could not be found
bs_BA: ID za refundaciju porudžbine nije pronađen

en: You do not have permission to create order refunds
bs_BA: Nemate ovlašćenje da napravite refundaciju porudžbine

en: Refund amount is required
bs_BA: Iznos za refundaciju je obavezan

en: Refund amount must be positive
bs_BA: Iznos za refundaciju mora biti pozitivan

en: Cannot create order refund, please try again
bs_BA: Nije napravljena refundacija, pokušajte ponovo

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
bs_BA: Dogodila se greška prilikom pravljenja refundacije koriščenjem payment gateway API

en: The order refund ID provided is not associated with the order
bs_BA: ID za refundaciju porudžbine nije povezan sa porudžbinom

en: You do not have permission to read the products count
bs_BA: Nemate ovlašćenje da vidite broj proizvoda

en: You do not have permission to create products
bs_BA: Nemate dozvolu da pravite prozivod

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
bs_BA: Pogrešan tip proizvoda - proizvod mora da bude jedan od navedenih: %s

en: You do not have permission to read product categories
bs_BA: Nemate dozvolu da vidite kategoriju proizvoda

en: Invalid product category ID
bs_BA: Pogrešan ID kategorije proizvoda

en: A product category with the provided ID could not be found
bs_BA: ID kategorije proizvoda nije pronađen

en: The SKU already exists on another product
bs_BA: SKU postoji na drugom proizvodu

en: Variation #%s of %s
bs_BA: Varijacija #%s od %s

en: Invalid URL %s
bs_BA: Pogrešan URL %s

en: Error getting remote image %s
bs_BA: Greška prilikom uzimanja udaljene slike %s

en: Zero size file downloaded
bs_BA: Fajl veličine nula je preuzet

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
bs_BA: Poveznica "%s" je predugačka (28 znakova maksimalno). Trebate je skratiti.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
bs_BA: Poveznica "%s" nije dozvoljena jer je već rezervisana. Promijenite je.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
bs_BA: Poveznica "%s" se već koristi. Promijenite je.

en: Deleted %s
bs_BA: Izbrisan %s

en: You do not have permission to read this report
bs_BA: Nemate ovlašćenja da pregledate ovaj izveštaj

en: Invalid %s ID
bs_BA: Pogrešan %s ID

en: No %s found with the ID equal to %s
bs_BA: Nije pronađen %s sa ID jednakim %s

en: Invalid %s
bs_BA: Pogrešan %s

en: You do not have permission to read this %s
bs_BA: Nemate dozovlu za čitanje ovog %s

en: You do not have permission to edit this %s
bs_BA: Nemate dozovlu za menjanje ovog %s

en: You do not have permission to delete this %s
bs_BA: Nemate dozovlu za brisanje ovog %s

en: Permanently deleted customer
bs_BA: Trajno izbriši kupca

en: The customer cannot be deleted
bs_BA: Kupac ne može biti izbrisan

en: This %s cannot be deleted
bs_BA: Ovaj %s ne može biti izbrisan

en: Permanently deleted %s
bs_BA: Trajno izbriši %s

en: Invalid authentication method
bs_BA: Pogrešan metod overavanja

en: Unsupported request method
bs_BA: Nije podržan metod

en: Webhook created on %s
bs_BA: Događaj napravljen %s

en: Consumer Key is missing
bs_BA: Nedostaje korisnički ključ

en: Consumer Secret is missing
bs_BA: Nedostaje korisnička lozinka

en: Invalid product SKU
bs_BA: Pogrešan SKU proizvoda

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
bs_BA: Izvinite, došlo je do problema prilikom brisanja kupona.

en: Coupon has been removed.
bs_BA: Kupon je izbrisan.

en: Sorry, your session has expired.
bs_BA: Izvinite, sesija je istekla.

en: Return to homepage
bs_BA: Početna stranica

en: Do not allow
bs_BA: Ne

en: Allow, but notify customer
bs_BA: Da, ali obavijesti kupca

en: Allow
bs_BA: Da

en: File %d
bs_BA: Datoteka %d

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
bs_BA: Nijedan proizvod nije umanjio zalihe - možda nije omogućena opcija za upravljanje zalihama,

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
bs_BA: Stavka #%s povećala je zalihe sa %s na %s.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
bs_BA: Nijedan proizvod nije umanjio zalihe - možda nije omogućena opcija za upravljanje zalihama.

en: Name
bs_BA: Ime

en: Value
bs_BA: Vrijednost

en: Delete note
bs_BA: Izbriši bilješku

en: Invalid refund amount
bs_BA: Neispravan iznos za refundaciju

en: Refund failed
bs_BA: Refundacija je ne uspešna

en: Read
bs_BA: Čitaj

en: Write
bs_BA: Piši

en: Read/Write
bs_BA: Čitaj/piši

en: View products
bs_BA: Proizvodi

en: Error 404
bs_BA: Greška 404

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
bs_BA: Proizvod tagovan &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
bs_BA: Tagovani postovi &ldquo;%s&rdquo;

en: Author: %s
bs_BA: Autor: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
bs_BA: Rezultati pretrage za &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
bs_BA: Stranica %d

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
bs_BA: Kako bi <strong>keširali bazu</strong> da radi sa Woocommercom morate da dodate <code>_wc_session_</code> da "Ignoriše Query Strings" opciju iz W3 Total Cache podešavanja <a href="%s">ovde</a>.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
bs_BA: %s je uklonjen iz Vaše korpe zato što proizvod nije moguće kupiti više. Molimo da nas kontaktirate za dodatnu pomoć.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
bs_BA: Proizvod koji nije više dostupan je uklonjen iz Vaše korpe.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
bs_BA: Izvinjavamo se, "%s" nije više u zalihama. Molimo Vas da izmenite Vašu korpu i pokušate ponovo. Izvinjavamo se ako smo izazvali neprijatnosti.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
bs_BA: Izvinjavamo se, nemamo dovljnu količinu proizvoda "%s" na stanju da bi ste izvršili porudžbinu (%s na stanju). Molimo Vas da izmenite Vašu korpu i pokušate ponovo. Izvinjavamo se ako smo izazvali neprijatnosti.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
bs_BA: Izvinjavamo se, nemamo dovljnu količinu proizvoda "%s" na stanju da bi ste izvršili porudžbinu (%s na stanju). Izvinjavamo se ako smo izazvali neprijatnosti.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
bs_BA: Get cart ne sme biti pozvan pre pozivanja wp_loaded action.

en: View Cart
bs_BA: Pogledaj Korpu

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
bs_BA: Ne možete dodati &quot;%s&quot; u korpu.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
bs_BA: Žao nam je, ovaj proizvod nije moguće kupiti.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
bs_BA: Ne možete dodati &quot;%s&quot; u korpu zato što prozvod nemamo u zalihama.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
bs_BA: Nemožete dodati količinu &quot;%s&quot; u korpu jer nema dovoljno na stanju (preostalo %s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
bs_BA: Nemožete dodati količinu "&mdash;  u korpu mi imamo %s na stanju a vi već imate %s u vašoj korpi.

en: Cheatin&#8217; huh?
bs_BA: Varate&#8217; uhhhh?

en: Account username
bs_BA: Korisničko ime za račun

en: Account password
bs_BA: Lozinka za račun

en: Order Notes
bs_BA: Bilješke uz narudžbu

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
bs_BA: Greška %d: Nije moguće kreirati narudžbu. Pkušajte ponovno.

en: We were unable to process your order, please try again.
bs_BA: Nismo u mogućnosti da izvršimo vašu narudžbu, molimo da pokušate ponovo

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
bs_BA: Žao nam je vaša sezona je istekla. <a href="%s" class="wc-backward">Povratak na početnu</a>

en: is a required field.
bs_BA: je obavezno polje.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
bs_BA: Molimo vas da unesete ispravan poštanski broj.

en: is not a valid phone number.
bs_BA: nije validan broj telefona.

en: is not a valid email address.
bs_BA: nije validna email adresa.

en: is not valid. Please enter one of the following:
bs_BA: nije validno. Molimo vas da unesete nešto od sljedećeg:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
bs_BA: Morate prihvatiti uvjete korištenja.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
bs_BA: Nažalost <strong>ne isporućujemo u %s</strong>. Molimo vas da unesete alternativnu adresu za dostavu.

en: Invalid shipping method.
bs_BA: Neispravna metoda dostave.

en: Invalid payment method.
bs_BA: Nespravan naćin plačanja.

en: Please rate the product.
bs_BA: Ocijenite proizvod.

en: to
bs_BA: prema

en: VAT
bs_BA: PDV

en: Tax
bs_BA: Porez

en: (incl. VAT)
bs_BA: (sa PDV-om)

en: (ex. VAT)
bs_BA: (bez PDV-a)

en: (ex. tax)
bs_BA: (bez poreza)

en: First Name
bs_BA: Ime

en: Last Name
bs_BA: Prezime

en: Company Name
bs_BA: Naziv Kompanije

en: Country
bs_BA: Država

en: Address
bs_BA: Adresa

en: Town / City
bs_BA: Grad / Mjesto

en: Postcode / Zip
bs_BA: Poštanski broj

en: Suburb
bs_BA: Predgrađe

en: Postcode
bs_BA: Poštanski broj

en: State
bs_BA: Država

en: District
bs_BA: Distrikt

en: Province
bs_BA: Provincija

en: Canton
bs_BA: Kanton

en: Region
bs_BA: Regija

en: Town / District
bs_BA: Grad / Okrug

en: County
bs_BA: Okrug

en: Municipality
bs_BA: Opština

en: Zip
bs_BA: Poštanski broj

en: Email Address
bs_BA: Email Adresa

en: Phone
bs_BA: Telefon

en: Coupon code applied successfully.
bs_BA: Kod kupona uspješno primjenjen.

en: Coupon code removed successfully.
bs_BA: Kod kupona uspješno uklonjen.

en: Coupon is not valid.
bs_BA: Kod kupona nije ispravan.

en: Coupon "%s" does not exist!
bs_BA: Kupon "%s" ne postoji!

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
bs_BA: Izvinite, izgleda da kupon "%s" nije validan - biće uklonjen sa vašeg naloga.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
bs_BA: Izvinite, izgleda da kupon "%s" ne pripada vama - biće uklonjen sa vašeg naloga.

en: Coupon code already applied!
bs_BA: Kod kupona je već iskorišten!

en: This coupon has expired.
bs_BA: Ovaj kupon više nije aktivan.

en: Coupon does not exist!
bs_BA: Kupon ne postoji!

en: Please enter a coupon code.
bs_BA: Upišite kod kupona.

en: Login
bs_BA: Prijava

en: No file defined
bs_BA: Datoteka nije definisana

en: File not found
bs_BA: Datoteka nije pronađena

en: Go to homepage
bs_BA: Povratak na početnu stranicu

en: Note
bs_BA: Zabilješka

en: Customer details
bs_BA: Detalji o kupcu

en: Your details
bs_BA: Vaši detalji

en: Product low in stock
bs_BA: Mala količina na stanju

en: Product out of stock
bs_BA: Proizvod nije raspoloživ

en: Product Backorder
bs_BA: Proizvod je rezervisan

en: Address changed successfully.
bs_BA: Adresa uspječno promjenjena

en: Please enter your name.
bs_BA: Upišite vaše ime.

en: Please provide a valid email address.
bs_BA: Unesite ispravnu email adresu.

en: This email address is already registered.
bs_BA: Ova email adresa je već registrovana.

en: Your current password is incorrect.
bs_BA: Vaša trenutna lozinka je neispravna.

en: Please fill out all password fields.
bs_BA: Molimo vas da popunite sva polja Lozinke.

en: Please enter your current password.
bs_BA: Molimo vas unesite vašu trenutnu lozinku.

en: Please re-enter your password.
bs_BA: Molimo vas da ponovno unesete vašu lozinku.

en: Account details changed successfully.
bs_BA: Podaci o računu uspješno izmjenjeni.

en: Payment method added.
bs_BA: Naćin plačanja dodan.

en: Cart updated.
bs_BA: Korpa je osvježena.

en: Your order was cancelled.
bs_BA: Vaša narudžba je poništena.

en: Error
bs_BA: Greška

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
bs_BA: Prijavljeni ste pod korisničkim imenom <strong>%s</strong>

en: Please enter your password.
bs_BA: Unesite vašu šifru.

en: Passwords do not match.
bs_BA: Lozinke se ne slažu.

en: Select an option&hellip;
bs_BA: Odaberite option&hellip;

en: Customer
bs_BA: Kupac

en: Shop Manager
bs_BA: Menadžer Trgovine

en: View WooCommerce Settings
bs_BA: Pogledajte WooCommerce postavke

en: View WooCommerce Documentation
bs_BA: Pogledajte WooCommerce Dokumentaciju

en: Docs
bs_BA: Dokumenti

en: View WooCommerce API Docs
bs_BA: Pogledajte WooCommerce API Dokumentaciju

en: API Docs
bs_BA: API Dokumentacija

en: Failed to install/update the translation:
bs_BA: Neuspjela instalacija/ažuriranje prijevoda:

en: Seems you don't have permission to do this!
bs_BA: Nemate dozvolu za ovu akciju!

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
bs_BA: Pojavila se autentifikacijska greška za vrijeme ažuriranja prijevoda. Molimo Vas, pokušajte ponovno ili promijenite Vaše parametre za nadogradnju.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
bs_BA: Žao nam je, ali ne postoji prijevod na Vaš jezik =/

en: Translations installed/updated successfully!
bs_BA: Prijevodi uspješno instalirani/ažurirani!

en: (Includes %s)
bs_BA: (Uključuje %s)

en: Product Categories
bs_BA: Kategorije Proizvoda

en: Product Category
bs_BA: Kategorija Proizvoda

en: Shipping Classes
bs_BA: Klase dostave

en: Products
bs_BA: Proizvodi

en: Product
bs_BA: Proizvod

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Variations
bs_BA: Varijacije

en: Orders
bs_BA: Narudžbe

en: Order
bs_BA: Narudžba

en: Add Order
bs_BA: Dodaj narudžbu

en: Add New Order
bs_BA: Dodaj novu narudžbu

en: Edit Order
bs_BA: Uredi narudžbu

en: New Order
bs_BA: Nova narudžba

en: View Order
bs_BA: Pregledaj narudžbu

en: Search Orders
bs_BA: Pretraži narudžbe

en: No Orders found
bs_BA: Narudžbe nisu pronađene

en: No Orders found in trash
bs_BA: Nema narudžbi u korpi za otpad.

en: Parent Orders
bs_BA: Glavne narudžbe

en: This is where store orders are stored.
bs_BA: Ovdje su spremljene narudžbe.

en: Refunds
bs_BA: Povrati

en: Coupons
bs_BA: Kuponi

en: Coupon
bs_BA: Kupon

en: Add Coupon
bs_BA: Dodaj kupon

en: Add New Coupon
bs_BA: Dodaj novi kupon

en: Edit Coupon
bs_BA: Uredi kupon

en: New Coupon
bs_BA: Novi kupon

en: View Coupons
bs_BA: Pregled kupona

en: View Coupon
bs_BA: Pregled kupona

en: Search Coupons
bs_BA: Pretraži kupone

en: No Coupons found
bs_BA: Kuponi nisu pronađeni

en: No Coupons found in trash
bs_BA: Kuponi nisu pronađeni u korpi za otpad

en: Parent Coupon
bs_BA: Glavni kupon

en: Buy product
bs_BA: Kupi proizvod

en: Select options
bs_BA: Odaberi opciju

en: Subject
bs_BA: Naslov

en: Completed order
bs_BA: Završene narudžbe

en: Your order is complete
bs_BA: Vaša narudžba je završena

en: Customer note
bs_BA: Bilješka kupca

en: Description
bs_BA: Opis

en: Shipping Details
bs_BA: Detalji dostave

en: Learn more
bs_BA: Opširnije

en: Tax Status
bs_BA: Status poreza

en: Taxable
bs_BA: Oporezivo

en: Free Shipping
bs_BA: Besplatna pošiljka

en: Local Delivery
bs_BA: Lokalna dostava

en: Local Pickup
bs_BA: Preuzimanje u radnji

en: My Account
bs_BA: Moj Nalog

en: Select
bs_BA: Odaberite

en: Text
bs_BA: Tekst

en: Simple product
bs_BA: Osnovni proizvod

en: Grouped product
bs_BA: Grupirani proizvodi

en: External/Affiliate product
bs_BA: Vanjski/Affiliate proizvod

en: Variable product
bs_BA: Promjenjivi proizvod

en: Select a country&hellip;
bs_BA: Označite državu

en: Cart
bs_BA: Korpa

en: Display type
bs_BA: Vrsta prikaza

en: Order by
bs_BA: Redoslijed

en: Date
bs_BA: Datum

en: Price
bs_BA: Cijena

en: WooCommerce Recent Reviews
bs_BA: WooCommerce recenzije

en: Password
bs_BA: Lozinka

en: Shipping
bs_BA: Dostava

en: Total
bs_BA: Ukupno

en: Coupon code
bs_BA: Kod kupona

en: Checkout
bs_BA: Rečun

en: City
bs_BA: Grad

en: Billing Details
bs_BA: Detalji naplate

en: Qty
bs_BA: Količina

en: First name
bs_BA: Ime

en: Last name
bs_BA: Prezime

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Cancel
bs_BA: Otkaži

en: View
bs_BA: Vidi

en: Search for:
bs_BA: Pretraži

en: Weight
bs_BA: Težina

en: Dimensions
bs_BA: Dimenzije

en: Reviews
bs_BA: Recenzije

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
bs_BA: Georgija

[ctx: min_price]
en: From:
bs_BA: Od:

[ctx: placeholder]
en: Username
bs_BA: Korisničko ime

[ctx: placeholder]
en: Password
bs_BA: Šifra

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
bs_BA: Molimo da izbrišete 1 karakter

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
bs_BA: Molimo da izbrišete %qty% karaktera

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
bs_BA: Možete samo izabrati samo 1 predmet

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
bs_BA: Možete samo izabrati samo %qty% predmeta

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
bs_BA: Učitaj još rezultata&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
bs_BA: Pretraži&hellip;

[ctx: Page slug]
en: shop
bs_BA: prodavnica

[ctx: Page slug]
en: cart
bs_BA: korpa

[ctx: Page slug]
en: checkout
bs_BA: račun

[ctx: Page slug]
en: my-account
bs_BA: moj-računa

[ctx: Page title]
en: Shop
bs_BA: Prodavnica

[ctx: Page title]
en: Cart
bs_BA: Korpa

[ctx: Page title]
en: Checkout
bs_BA: Rečun

[ctx: Page title]
en: My Account
bs_BA: Moj Nalog

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
bs_BA: Kategorije

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
bs_BA: Oznake

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
bs_BA: Klase dostave

[ctx: Admin menu name]
en: Products
bs_BA: Proizvodi

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
bs_BA: Narudžbe

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
bs_BA: Kuponi

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
bs_BA: Plaćanje na čekanju

[ctx: Order status]
en: Processing
bs_BA: U obradi

[ctx: Order status]
en: On Hold
bs_BA: Na Čekanju

[ctx: Order status]
en: Completed
bs_BA: Završeno

[ctx: Order status]
en: Cancelled
bs_BA: Otkazano

[ctx: Order status]
en: Refunded
bs_BA: Refundirano

[ctx: Order status]
en: Failed
bs_BA: Neuspešno

[ctx: Tax status]
en: None
bs_BA: Nijedan

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
bs_BA: Poštarina

[ctx: breadcrumb]
en: Home
bs_BA: Početna

[ctx: Sorting order]
en: Order
bs_BA: Porudžbina

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
bs_BA: za %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
bs_BA: Količina

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
bs_BA: Prikazuje %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata

[ctx: label]
en: Search for:
bs_BA: Pretraži

[ctx: submit button]
en: Search
bs_BA: Pretraži
