WooCommerce - en to sr_RS translation catalogue (971 entries)

en: key
sr_RS: кључ

en: keys
sr_RS: кључеви

en: Description
sr_RS: Опис

en: Consumer Key Ending In
sr_RS: Потрошачки кључ истиче

en: User
sr_RS: Корисник

en: Permissions
sr_RS: Дозволе

en: Last Access
sr_RS: Последњи приступ

en: API Key
sr_RS: АПИ Кључ

en: ID: %d
sr_RS: ИД: %d

en: View/Edit
sr_RS: Види/Уреди

en: Revoke API Key
sr_RS: Укини АПИ Кључ

en: Revoke
sr_RS: Укини

en: Read
sr_RS: Читати

en: Write
sr_RS: Писати

en: Read/Write
sr_RS: Писати/Читати

en: Unknown
sr_RS: Непознат

en: Keys/Apps
sr_RS: Кључеви/Апликације

en: Add Key
sr_RS: Додај кључ

en: Search Key
sr_RS: Претражи кључ

en: API Key revoked successfully.
sr_RS: АПИ Кључ је успешно укинут.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sr_RS: Акција није успела . Молимо вас да освежите страницу и покушате поново.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
sr_RS: Молимо Вас да унесете у децимални (% с) формату без хиљаду сепаратора.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
sr_RS: Молимо Вас да унесете у монетарном децималном (% с) формату без хиљаду сепаратора и симбола валуте.

en: Please enter in country code with two capital letters.
sr_RS: Молимо Вас да унесете код земље са два словима.

en: Please enter in a value less than the regular price.
sr_RS: Молимо Вас да унесете вредност мању од редовне цене.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да повежете све варијанте? Ово ће створити нову варијанту за сваки могућу комбинацију варијације атрибута (максимално 50).

en: Enter a value
sr_RS: Унесите вредност

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
sr_RS: Редослед варијација (одређује позицију на листи варијација)

en: Enter a value (fixed or %)
sr_RS: Унесите вредност (фиксна или проценат)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете варијације? Акција не може бити поништена.

en: Last warning, are you sure?
sr_RS: Последња потврда, Да ли сте сигурни?!

en: Choose an image
sr_RS: Постави слику

en: Set variation image
sr_RS: Постави слику за варијацију

en: variation added
sr_RS: Варијација додата

en: variations added
sr_RS: Варијације додате

en: No variations added
sr_RS: Ниједна варијација није додата

en: Are you sure you want to remove this variation?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да уклоните варијацију?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sr_RS: Датум почетка продаје (YYYY-MM-DD формату или оставите празно)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sr_RS: Крајњи датум продаје (YYYY-MM-DD формату или оставите празно)

en: Save changes before changing page?
sr_RS: Сачувајте измене пре него што промените страницу?

en: %qty% variation
sr_RS: %qty% варијације

en: %qty% variations
sr_RS: %qty% варијација

en: Select an option&hellip;
sr_RS: Одаберите опцију&hellip;

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете изабране артикле? Уколико сте раније смањили количине на лагеру, или уколико је поруџбину поставио корисник, ручно ће те морати да повећате стање на лагеру

en: Please select some items.
sr_RS: Изаберите барем једну ставку.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да извршите повраћај плаћања. Акција не може бити поништена.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете повраћај новца? Акција не може бити поништена.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете колону са порезом? Акција не може бити поништена.

en: Remove this item meta?
sr_RS: Уклонити мета податак за овај артикал?

en: Remove this attribute?
sr_RS: Уклонити атрибут?

en: Name
sr_RS: Име

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: Click to toggle
sr_RS: Кликните да бисте пребацили

en: Value(s)
sr_RS: Вредност(и)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sr_RS: Унесите неки текст, или неке атрибуте (|) која раздваја вредности.

en: Visible on the product page
sr_RS: Видљиво на страници производа

en: Used for variations
sr_RS: Користи се за варијације

en: Enter a name for the new attribute term:
sr_RS: Унесите име за нови атрибут појам:

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
sr_RS: Израчунајте укупне вредности на основу наручених производа, попуста и испоруке?

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
sr_RS: Израчунајте порезе? Ово ће обрачунати порез на основу земље купца. Ако није означено за плаћање/испоруку ће се користити локација продавнице.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sr_RS: Копирај податке наплате и за податке испоруке? Ово ће уклонити било какве унете податке о испоруци.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sr_RS: Учитај податке о наплати купца? То ће уклонити све тренутно унете податке о наплати.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sr_RS: Учитај податке о испоруци купца? То ће уклонити све тренутно унете податке о испоруци.

en: Featured
sr_RS: Издвојен

en: No customer selected
sr_RS: Није одабран купац

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sr_RS: Није могао одобрити приступ - корисник можда већ има дозволу за ову датотеку или емаил плаћања није постављен. Проверите да ли су емаил плаћања и налог сачувани.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да опозовете приступ овом преузимању?

en: You cannot add the same tax rate twice!
sr_RS: Не можете додати исту стопу пореза два пута!

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
sr_RS: Ваш производ има варијације! Пре промене врсте производа, то је добра идеја да се уклони варијације бисте избегли грешке у извештајима хартије.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sr_RS: Подложак "%s" је предугачак (28 карактера максимум). Молимо, скратите.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sr_RS: Подложак "%s" није дозвољен зато што је резервисан термин. Молимо, промените.

en: Please, provide an attribute name and slug.
sr_RS: Молим вас, дајте име атрибута и скраћеницу.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
sr_RS: Подложак "%s" је већ у употреби. Молимо, промените.

en: Attribute updated successfully
sr_RS: Атрибут је успешно ажуриран

en: Edit Attribute
sr_RS: Уреди Атрибут

en: Error: non-existing attribute ID.
sr_RS: Грешка: непостојећи атрибут ИД.

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sr_RS: Име атрибута (које је ће се приказати на станици).

en: Slug
sr_RS: Скраћеница

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
sr_RS: Јединствена скраченица атрибута; мора бити краће од 28 карактера.

en: Enable Archives?
sr_RS: Омогући Архивирање

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
sr_RS: Омогућите ово ако желите да овај атрибут буде приказан на производу.

en: Type
sr_RS: Тип

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
sr_RS: Одређује како сте изабрали атрибуте за производе. У админ панелу -> производ -> подаци производа -> атрибути -> вредност, <strong>Текстt</strong> омогућава ручно уношење док на <strong>изабраним</strong> омогућава унапред подешене термине у падајућој листи.

en: Default sort order
sr_RS: Задати редослед сортирања

en: Custom ordering
sr_RS: Подесив редослед

en: Name (numeric)
sr_RS: Име (Нумерички)

en: Term ID
sr_RS: ID појма

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sr_RS: Одређује редослед сортирања услова на продавници у страницама о производима. Ако користите прилагођено наручивање, можете повући и испустити услове за овај атрибут.

en: Update
sr_RS: Ажурирање

en: Attributes
sr_RS: Атрибути

en: Order by
sr_RS: Сортирај по

en: Terms
sr_RS: Услови

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Delete
sr_RS: Обриши

en: Public
sr_RS: Јавно

en: Configure terms
sr_RS: Подеси услове

en: No attributes currently exist.
sr_RS: Тренутно непостоји атрибут.

en: Add New Attribute
sr_RS: Додај нови атрибут

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
sr_RS: Атрибути дозвољавају да дефинишете додатне податке о производу, као што су величина и боја. Можете користити ове атрибуте у продавници користећи "слојевита навигација" виџета. Имајте на уму: не можете преименовати атрибут касније.

en: Add Attribute
sr_RS: Додај атрибут

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да избришете овај атрибут?

en: WooCommerce Recent Reviews
sr_RS: WooCommerce скорашње рецензије

en: WooCommerce Status
sr_RS: WooCommerce Статус

en: <strong>%s</strong> sales this month
sr_RS: <strong>%s</strong> продаја овог месеца

en: %s top seller this month (sold %d)
sr_RS: %s најбољи продавац овог месеца (продато %d)

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sr_RS[0]: <strong>%s наруџба</strong> чека обраду
sr_RS[1]: <strong>%s наруџбе</strong> чека обраду
sr_RS[2]: <strong>%s наруџби</strong> чека обраду

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sr_RS[0]: <strong>%s наруџба</strong> на чекању
sr_RS[1]: <strong>%s наруџбе</strong> на чекању
sr_RS[2]: <strong>%s наруџби</strong> на чекању

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sr_RS[0]: <strong>%s производ</strong> мала залиха на лагеру
sr_RS[1]: <strong>%s производа</strong> мала залиха на лагеру
sr_RS[2]: <strong>%s производа</strong> мала залиха на лагеру

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sr_RS[0]: <strong>%s производ</strong> нема на лагеру
sr_RS[1]: <strong>%s производа</strong> нема на лагеру
sr_RS[2]: <strong>%s производа</strong> нема на лагеру

en: out of 5
sr_RS: од 5

en: reviewed by
sr_RS: прегледао

en: There are no product reviews yet.
sr_RS: Нема још ревизија производа.

en: Make a duplicate from this product
sr_RS: Направи дупликат од овог производа

en: Duplicate
sr_RS: Дупликат

en: Copy to a new draft
sr_RS: Копирајте у нови нацрт

en: No product to duplicate has been supplied!
sr_RS: Нема производа за дуплирање је испоручен!

en: Product creation failed, could not find original product:
sr_RS: Стварање производа није успело, није пронађен оригинални производ:

en: (Copy)
sr_RS: (Копирај)

en: General Settings
sr_RS: Општа подешавања

en: Product Settings
sr_RS: Подешавање производа

en: Tax Settings
sr_RS: Подешавање пореза

en: Checkout Settings
sr_RS: Подешавање плаћања

en: Shipping Settings
sr_RS: Подешавање испоруке

en: Account Settings
sr_RS: Подешавање рачуна

en: Email Settings
sr_RS: Подешавање маила

en: Webhook Settings
sr_RS: Подењавање Вебкука

en: PayPal Standard
sr_RS: ПајПал Стандард

en: Free Shipping
sr_RS: Бесплатна достава

en: Local Delivery
sr_RS: Локална испорука

en: Local Pickup
sr_RS: Локално преузимање

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
sr_RS: Категорије Производа, Ознаке, Класе испоруке, &amp; Атрибути

en: Simple Products
sr_RS: Једноставни производи

en: System Status
sr_RS: Статус система

en: Reports
sr_RS: Извештаји

en: Coupons
sr_RS: Купони

en: Managing Orders
sr_RS: Управљање нарудбама

en: Documentation
sr_RS: Документација

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
sr_RS: Уколико вам је потребна помоћ да разумете, користите, или проширити WooCommerce, молимо прочитајте нашу документацију. Наћи ћете све врсте ресурса, укључујући фрагменте, туторијале и још много тога.

en: WooCommerce Documentation
sr_RS: WooCommerce Документација

en: Developer API Docs
sr_RS: Програмер АПИ документација

en: Support
sr_RS: Подршка

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
sr_RS: После %sчитања документације%s, за додатну помоћ можете користити %sWordPress.org forum подршке%s. За помоћ за премијум додатке од WooThemes, или ако сте WooThemes корисник, можете %sкористити наш кориснички центар%s

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
sr_RS: Пре него што потражите помоћ препоручујемо да проверите статус страницу да идентификује да ли има било каквих проблема са конфигурацијом.

en: WordPress.org Forums
sr_RS: WordPress.org Форуми

en: WooThemes Customer Support
sr_RS: WooThemes Customer подршка

en: Education
sr_RS: Едукација

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider following a WooCommerce course ran by one of our educational partners.
sr_RS: Ако желите да научите да користите WooCommerce од стручњака, размотрити да се прикључите WooCommerce курсу на једном од наших образовних партнера.

en: View Education Partners
sr_RS: Види партнере едукације

en: Found a bug?
sr_RS: Проначли сте проблем?

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
sr_RS: Ако нађете грешку у оквиру WooCommerce-а можете да креирате тикет преко<a href="%s">Github питања</a>. Предходно прочитајте <a href="%s">допринос употребе</a> пре подношења извештаја. Да би нам помогли да решите свој проблем, молимо Вас детаљно опишите и унесите ваш <a href="%s">извештај статуса система</a>.

en: Report a bug
sr_RS: Пријави грешку

en: For more information:
sr_RS: За више информација:

en: About WooCommerce
sr_RS: О WooCommerce

en: WordPress.org Project
sr_RS: WordPress.org Пројекат

en: Github Project
sr_RS: Github Пројекат

en: Official Themes
sr_RS: Званичне теме

en: Official Extensions
sr_RS: Званична екстензија

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
sr_RS: WooCommerce Пореске стопе (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sr_RS: Унесите <strong>пореске стопе</strong> у вашу продавницу преко csv датотеке.

en: Shipping Classes
sr_RS: Врсте доставе

en: Sales Reports
sr_RS: Извештај Продаје

en: WooCommerce Settings
sr_RS: WooCommerce Подешавања

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
sr_RS: WooCommerce Додаци/Екстензије

en: Add-ons
sr_RS: Додаци

en: WooCommerce Endpoints
sr_RS: WooCommerce крајње тачке

en: Select All
sr_RS: Одабери све

en: Add to Menu
sr_RS: Додај у мени

en: Visit Store
sr_RS: Посети продавницу

en: Product Short Description
sr_RS: Кратак опис производа

en: Product Data
sr_RS: Подаци о производу

en: Product Gallery
sr_RS: Галерија производа

en: %s Data
sr_RS: %s Подаци

en: %s Items
sr_RS: %s Предмети

en: %s Notes
sr_RS: %s Белешке

en: Downloadable Product Permissions
sr_RS: Дозвола за преузимање производа

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sr_RS: Напомена: Дозволе за наруџбу ставке ће аутоматски бити одобрена када статус налога мења у обради / завршен.

en: %s Actions
sr_RS: %s Акције

en: Coupon Data
sr_RS: Подаци о купону

en: Rating
sr_RS: Оцена

en: Reviews
sr_RS: Рецензије

en: Cheatin&#8217; huh?
sr_RS: Варање&#8217; ух?

en: Product permalink base
sr_RS: Линк базе производа

en: Product category base
sr_RS: База категорије производа

en: Product tag base
sr_RS: База ознаке производа

en: Product attribute base
sr_RS: База атрибута производа

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
sr_RS: Ове поставке контролишу линкове користе за производе. Ове поставке важе само када <strong>не користе "уобичајене" линкове изнад</strong>.

en: Default
sr_RS: Стандард

en: Product
sr_RS: Производ

en: Shop base
sr_RS: База продавнице

en: Shop base with category
sr_RS: Продавница са категоријама

en: Custom Base
sr_RS: Прилагођена база

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
sr_RS: Унесите прилагођену базу за коришћење. База <strong>мора</strong> да се подеси или ће  WordPress користити подразумевану.

en: Product Name
sr_RS: Име производа

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
sr_RS: Дајте назив вашег новог производа овде. Ово поље је обавезно и то ће ваш купац видети у вашој продавници.

en: Product Description
sr_RS: Opis Proizvoda

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
sr_RS: Ово је главни садржаја вашег производа. Овде требате детаљно описати свој производ.

en: Choose Product Type
sr_RS: Одабери Тип Производа

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
sr_RS: Изаберите тип за овај производ. Једноставан је погодан за већину роба и услуга (препоручујемо постављање једноставног производа за сада).

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
sr_RS: Групни производи служе за груписање више једноставних производа у један.

en: Finally, external products are for linking off-site.
sr_RS: Коначно, спољни производи су за повезивање ван сајта.

en: Virtual Products
sr_RS: Виртуелни производи

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
sr_RS: Штиклирајте "виртуелни" ако је то не-физичка ставка , на пример сервис, за коју не треба испорука.

en: Downloadable Products
sr_RS: Производи за преузимање

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
sr_RS: Ако куповина овог производа даје клијентима приступ датотеци за преузимање, на пример, софтвер, штиклирајте ову ставку.

en: Prices
sr_RS: Цене

en: Next you'll need to give your product a price.
sr_RS: Затим ћете морати да дате свом производу цену.

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
sr_RS: Овде додајте кратак резиме вашег производа. Ово ће се појавити на страници производа под називом производа.

en: Product Images
sr_RS: Слике Производа

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
sr_RS: Овде додајте или доделиле слику вашег производа. Ова слика ће бити приказана у каталогу вашег продавнице.

en: Product Tags
sr_RS: Ознаке производа

en: You can optionally "tag" your products here. Tags as a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
sr_RS: Овде можете опционо "означити" ваше производе. Ознаке служе као метод обележавања производа да би их корисници лакше пронашли.

en: Product Categories
sr_RS: Категорије производа

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
sr_RS: Опционо можете доделити категорије производа како би их лакше претраживали и нашли у вашој продавници.

en: Publish Your Product!
sr_RS: Објавите ваш производ

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
sr_RS: Када завршите уређивање вашег производа, притисните дугме "Објави" да објавите производ у вашој продавници.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
sr_RS: Производ је ажуриран. <a href="%s">Види производ</a>

en: Custom field updated.
sr_RS: Прилагођено поље је ажурирано.

en: Custom field deleted.
sr_RS: Прилагођено поље је обрисано.

en: Product updated.
sr_RS: Производ је ажуриран.

en: Product restored to revision from %s
sr_RS: Производ је враћен са ревизије од %s

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
sr_RS: Производ је објављен. <a href="%s">Види производ</a>

en: Product saved.
sr_RS: Производ сачуван.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sr_RS: Производ је унет. <a target="_blank" href="%s">Види производ</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
sr_RS: Производ је заказан за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Прегледај производ</a>

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sr_RS: Нацрт производа је ажуриран. <a target="_blank" href="%s">Прегледај производ</a>

en: Order updated.
sr_RS: Наруџба ажурирана.

en: Order restored to revision from %s
sr_RS: Наруџба враћена на преглед од %s

en: Order saved.
sr_RS: Наруџба сачувана.

en: Order submitted.
sr_RS: Наруџба поднета.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sr_RS: Наруџба заказана за: <strong>%1$s</strong>.

en: Order draft updated.
sr_RS: Наруџба из драфта ажурирана.

en: Order updated and email sent.
sr_RS: Наруџба ажурирана и емаил послат.

en: Coupon updated.
sr_RS: Купон ажуриран.

en: Coupon restored to revision from %s
sr_RS: Купон је враћен са ревизије од %s

en: Coupon saved.
sr_RS: Купон сачуван.

en: Coupon submitted.
sr_RS: Купон је унешен.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sr_RS: Купон је заказан за: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon draft updated.
sr_RS: Нацрт купона је ажуриран.

en: %s product updated. | %s products updated.
sr_RS[0]: %s производ је ажуриран.
sr_RS[1]: %s производа су ажурирана.
sr_RS[2]: %s производа је ажурирано.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s производ није ажуриран, неко га уређује.
sr_RS[1]: %s производа нису ажурирана, неко их уређује.
sr_RS[2]: %s производа није ажурирано, неко их уређује.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
sr_RS[0]: %s производ је трајно обрисан.
sr_RS[1]: %s производа су трајно обрисани.
sr_RS[2]: %s производа је трајно обрисано.

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s производ је померен у Отпад.
sr_RS[1]: %s производа је померено у Отпад.
sr_RS[2]: %s производа је померено у Отпад.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s производ је враћен из Отпада.
sr_RS[1]: %s производа је враћено из Отпада.
sr_RS[2]: %s производа је враћено из Отпада.

en: %s order updated. | %s orders updated.
sr_RS[0]: %s наруџба је ажурирана.
sr_RS[1]: %s наруџбе су ажуриране.
sr_RS[2]: %s наруџби је ажурирано.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s наруџба није ажурирана, неко је уређује.
sr_RS[1]: %s наруџбе нису ажуриране, неко их уређује.
sr_RS[2]: %s наруџби није ажурирано, неко их уређује.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
sr_RS[0]: %s наруџба је трајно обрисана.
sr_RS[1]: %s наруџбе су трајно обрисане.
sr_RS[2]: %s наруџби је трајно обрисано.

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s наруџба је померена у Отпад.
sr_RS[1]: %s наруџбе су померене у Отпад.
sr_RS[2]: %s наруџби је померено у Отпад.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s наруџба је враћена из Отпада.
sr_RS[1]: %s наруџбе су враћене из Отпада.
sr_RS[2]: %s наруџби је враћено из Отпада.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
sr_RS[0]: %s купон је ажуриран.
sr_RS[1]: %s купона су ажурирана.
sr_RS[2]: %s купона је ажурирано.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s купон није ажуриран, неко га уређује.
sr_RS[1]: %s купона није ажурирано, неко их уређује.
sr_RS[2]: %s купона није ажурирано, неко их уређује.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
sr_RS[0]: %s купон је трајно обрисан.
sr_RS[1]: %s купона су трајно обрисана.
sr_RS[2]: %s купона је трајно обрисано.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s купон је померен у Отпад.
sr_RS[1]: %s купона су померена у Отпад.
sr_RS[2]: %s купона је померено у Отпад.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s купон је враћен из Отпада.
sr_RS[1]: %s купона су враћена из Отпада.
sr_RS[2]: %s купона је враћено из Отпада.

en: Image
sr_RS: Слика

en: SKU
sr_RS: Шифра производа

en: Stock
sr_RS: Лагер

en: Price
sr_RS: Цена

en: Categories
sr_RS: Категорије

en: Tags
sr_RS: Ознаке

en: Date
sr_RS: Датум

en: Code
sr_RS: Код

en: Coupon type
sr_RS: Тип купона

en: Coupon amount
sr_RS: Износ купона

en: Product IDs
sr_RS: Производ IDs

en: Usage / Limit
sr_RS: Употреба / Лимит

en: Expiry date
sr_RS: Рок употребе

en: Status
sr_RS: Статус

en: Order
sr_RS: Наруџбеница

en: Purchased
sr_RS: Купљено

en: Ship to
sr_RS: Испорука за

en: Customer Message
sr_RS: Порука од купца

en: Order Notes
sr_RS: Белешка наруџбе

en: Total
sr_RS: Укупно

en: Actions
sr_RS: Акције

en: Grouped
sr_RS: Групно

en: External/Affiliate
sr_RS: Спољни / Партнерски

en: Virtual
sr_RS: Виртуално

en: Downloadable
sr_RS: Преузимање

en: Simple
sr_RS: Једноставно

en: Variable
sr_RS: Варијабилно

en: Toggle featured
sr_RS: Пребаци извдојено

en: Yes
sr_RS: Да

en: No
sr_RS: Не

en: In stock
sr_RS: На лагеру

en: Out of stock
sr_RS: Нема на лагеру

en: Edit this item
sr_RS: Уреди ову ставку

en: Edit this item inline
sr_RS: Уреди ове ставке у истој линији

en: Quick&nbsp;Edit
sr_RS: Брзо&nbsp;Уреди

en: Restore this item from the Trash
sr_RS: Поврати ову ставку из Отпада

en: Restore
sr_RS: Повратити

en: Move this item to the Trash
sr_RS: Премести ову ставку у Отпад

en: Trash
sr_RS: Отпад

en: Delete this item permanently
sr_RS: Трајно избрисати овај артикал

en: Delete Permanently
sr_RS: Обриши трајно

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Прегледај &#8220;%s&#8221;

en: Preview
sr_RS: Прегледај

en: View &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Види &#8220;%s&#8221;

en: View
sr_RS: Види

en: Unpublished
sr_RS: Необјављено

en: %d item | %d items
sr_RS[0]: %d ставка
sr_RS[1]: %d ставке
sr_RS[2]: %d ставки

en: Via
sr_RS: Преко

en: plus %d other note | plus %d other notes
sr_RS[0]: плус %d остала белешка
sr_RS[1]: плус %d остале белешке
sr_RS[2]: плус %d осталих белешки

en: %d note | %d notes
sr_RS[0]: %d белешка
sr_RS[1]: %d белешке
sr_RS[2]: %d белешки

en: Billing:
sr_RS: Наплата:

en: Tel:
sr_RS: Тел:

en: Guest
sr_RS: Гост

en: Processing
sr_RS: У обради

en: Complete
sr_RS: Завршено

en: Sort Products
sr_RS: Сортирај производе

en: Mark processing
sr_RS: У обради

en: Mark on-hold
sr_RS: На чекању

en: Mark complete
sr_RS: Завршено

en: Order status changed by bulk edit:
sr_RS: Промени статусе више наруџби:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
sr_RS[0]: %s статус наруџбе промењен.
sr_RS[1]: %s статуса наруџбе промењена.
sr_RS[2]: %s статуса наруџбе промењено.

en: Show all product types
sr_RS: Приказ свих типова производа

en: Grouped product
sr_RS: Груписани производ

en: External/Affiliate product
sr_RS: Спољни / Партнерски производ

en: Variable product
sr_RS: Варијабилни производ

en: Simple product
sr_RS: Једноставан производ

en: Show all types
sr_RS: Приказ свих типова

en: Search for a customer&hellip;
sr_RS: Претрага купца&hellip;

en: Product name
sr_RS: Назив производа

en: Coupon code
sr_RS: Код купона

en: Description (optional)
sr_RS: Опис (опционо)

en: Insert into %s
sr_RS: Убаците у %s

en: Uploaded to this %s
sr_RS: Унесите на овом %s

en: Catalog/search
sr_RS: Каталог/претрага

en: Catalog
sr_RS: Каталог

en: Search
sr_RS: Претражи

en: Hidden
sr_RS: Скривено

en: Catalog visibility:
sr_RS: Видљивост каталога:

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
sr_RS: Дефинисање петље овог производа би требало да буде видљиво. Производ ће и даље бити директно доступан.

en: Enable this option to feature this product.
sr_RS: Омогући ову опцију како би издвојили овај производ.

en: Featured Product
sr_RS: Извојени Производ

en: OK
sr_RS: ОК

en: Cancel
sr_RS: Отказати

en: Customer Billing Address
sr_RS: Адреса наплате купца

en: First name
sr_RS: Име

en: Last name
sr_RS: Презиме

en: Company
sr_RS: Предузеће

en: Address 1
sr_RS: Адреса

en: Address 2
sr_RS: Друга адреса

en: City
sr_RS: Град

en: Postcode
sr_RS: Поштански број

en: Country
sr_RS: Држава

en: Select a country&hellip;
sr_RS: Изаберите државу&hellip;

en: State/County
sr_RS: Држава/општина

en: State/County or state code
sr_RS: Држава/општина

en: Telephone
sr_RS: Телефон

en: Email
sr_RS: Е-маил

en: Customer Shipping Address
sr_RS: Адреса испоруке

en: Orders
sr_RS: Наруџбине

en: Sales by date
sr_RS: Продаја по датуму

en: Sales by product
sr_RS: Продаја по производима

en: Sales by category
sr_RS: Продаја по категорији

en: Coupons by date
sr_RS: Купони по датуму

en: Customers
sr_RS: Купци

en: Customers vs. Guests
sr_RS: Купци против гостију

en: Customer List
sr_RS: Листа купаца

en: Low in stock
sr_RS: Мала залиха

en: Most Stocked
sr_RS: Велика залиха

en: Taxes
sr_RS: Порези

en: Taxes by code
sr_RS: Порези по коду

en: Taxes by date
sr_RS: Порези по датуму

en: Your settings have been saved.
sr_RS: Ваша подешавања су сачувана.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sr_RS: Промене које сте направили ће бити изгубљене ако изађете са ове странице.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sr_RS: Подешавање величине ове слике су искључене јер су њене вредности преписане од филтера.

en: Hard Crop?
sr_RS: Тешко кроповање?

en: Select a page&hellip;
sr_RS: Одабери страницу &hellip;

en: Choose a country&hellip;
sr_RS: Одабери земљз &hellip;

en: Choose countries&hellip;
sr_RS: Одабери земље &hellip;

en: Select all
sr_RS: Одабери све

en: Select none
sr_RS: Одзначи све

en: Introduction
sr_RS: Увод

en: Page Setup
sr_RS: Подешавање стране

en: Store Locale
sr_RS: Локална продавница

en: Shipping &amp; Tax
sr_RS: Порез &amp; Испоруке

en: Payments
sr_RS: Плаћања

en: Ready!
sr_RS: Спремно!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
sr_RS: WooCommerce &rsaquo;  Чаробњак за Подешавање

en: Return to the WordPress Dashboard
sr_RS: Врати се на WordPress контролну таблу

en: No time right now? If you don’t want to go through the wizard, you can skip and return to the WordPress dashboard. Come back anytime if you change your mind!
sr_RS: Нема времена сада? Ако не желите да прође кроз чаробњака, можете да прескочите и вратите се на контролну таблу Вордпреса. Ако се предомислите можете се у свако доба вратити!

en: Let's Go!
sr_RS: Хајдемо!

en: Not right now
sr_RS: Не сада

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
sr_RS: Вашој продавници треба неколико битних %sстраница%s. Следеће странице ће бити аутоматски креиране (ако већ не постоје):

en: Page Name
sr_RS: Име странице

en: The shop page will display your products.
sr_RS: Страница продавнице ће приказати ваше производе.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
sr_RS: Страница корпе ће бити тамо где купци иду да видите своја колица и започну плаћање.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
sr_RS: Страница плаћања ће бити тамо где су купци иду да плате своје ставке.

en: Registered customers will be able to manage their account details and view past orders on this page.
sr_RS: Регистровани корисници ће моћи да управљају својим детаље о рачуну и видели протекле налоге на овој страници.

en: Once created, these pages can be managed from your admin dashboard on the %sPages screen%s. You can control which pages are shown on your website via %sAppearance > Menus%s.
sr_RS: Једном створене, овим страницама се може управљати из ваше админ контролне табле на %sСтраницама%s. Можете да контролишете које стране желите да се приказују на вашем сајту путем %sИзглед > Изборници%s.

en: Continue
sr_RS: Наставите

en: Skip this step
sr_RS: Прескошите овај корак

en: Store Locale Setup
sr_RS: Подешавање локалне продавнице

en: Where is your store based?
sr_RS: Где је ваша локална продавница?

en: Which currency will your store use?
sr_RS: Коју валуту ће користити ваша продавница?

en: Choose a currency&hellip;
sr_RS: Изаберите валуту&hellip;

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
sr_RS: Ако ваша валута није наведена можете је %sдодати касније%s.

en: Currency Position
sr_RS: Позиција валуте

en: Left
sr_RS: Лево

en: Right
sr_RS: Десно

en: Left with space
sr_RS: Лево са размаком

en: Right with space
sr_RS: Десно са размаком

en: Thousand Separator
sr_RS: Хиљаду сепаратор

en: Decimal Separator
sr_RS: Децимални сепаратор

en: Which unit should be used for product weights?
sr_RS: Која јединица треба да се користи за тежину производе?

en: kg
sr_RS: кг

en: g
sr_RS: г

en: Which unit should be used for product dimensions?
sr_RS: Која јединица треба да се користи за димензије производе?

en: cm
sr_RS: цм

en: mm
sr_RS: мм

en: in
sr_RS: инч

en: yd
sr_RS: јард

en: Shipping &amp; Tax Setup
sr_RS: Испорука &amp; Подешавање Пореза

en: Basic Shipping Setup
sr_RS: Основно подешавање испоруке

en: Will you be shipping products?
sr_RS: Хоћете ли испоручивати производе?

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
sr_RS: Да, испоручиваћемо робу купцима.

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
sr_RS: <strong>Домаћи</strong> трошкови испоруке:

en: A total of %s per order and/or %s per item
sr_RS: Укупно %s по наруџби и/или %s по ставци

en: <strong>International</strong> shipping costs:
sr_RS: <strong>Интернационални</strong> трошкови испоруке:

en: Basic Tax Setup
sr_RS: Основно подешавање пореза

en: Will you be charging sales tax?
sr_RS: Хоћете ли наплаћивати порез на промет?

en: Yes, I will be charging sales tax
sr_RS: Да, наплаћиваћу са порезом

en: How will you enter product prices?
sr_RS: Како ћете унети цене производа?

en: I will enter prices inclusive of tax
sr_RS: Унећу цене са урачунатим порезом

en: I will enter prices exclusive of tax
sr_RS: Унећу цене без пореза

en: Import Tax Rates?
sr_RS: Увоз пореских стопа?

en: Yes, please import some starter tax rates
sr_RS: Да, молимо увезите неке почетне пореске стопе

en: State
sr_RS: Држава

en: Rate (%)
sr_RS: Стопа (%)

en: Tax Shipping
sr_RS: Порез испоруке

en: Please note: you may still need to add local and product specific tax rates depending on your business location. If in doubt, speak to an accountant.
sr_RS: Имајте на уму: можда ћете ипак морати да додате локалне и на основу врсте производа посебне пореске стопе у зависности од локације Вашег бизниса. Ако сте у недоумици, разговарајте са књиговођом.

en: You can edit tax rates later from the %1$stax settings%3$s screen and read more about taxes in %2$sour documentation%3$s.
sr_RS: Можете мењати пореске стопе касније у %1$sподешавањима пореза%3$s и прочитати више о порезима у %2$sнашој документацији%3$s.

en: To accept payments via PayPal on your store, simply enter your PayPal email address below.
sr_RS: Да бисте прихватили уплате путем ПајПала на вашој продавници, једноставно унесите ПајПал емаил адресу испод.

en: PayPal Email Address:
sr_RS: ПејПал E-маил адреса:

en: Offline Payments
sr_RS: Физичка плаћања

en: Offline gateways require manual processing, but can be useful in certain circumstances or for testing payments.
sr_RS: Физичка плаћања захтевају ручну обраду, али могу бити корисна у одређеним околностима или за тестирање плаћања.

en: Cheque Payments
sr_RS: Плаћање Чеком

en: Enable payment via Cheques
sr_RS: Омогућите плаћање чеком

en: Cash on Delivery
sr_RS: Plaćanje prilikom preuzimanja

en: Enable cash on delivery
sr_RS: Укључи плаћање приликом испоруке

en: Bank Transfer (BACS)
sr_RS: Вирманско плаћање (Вирман)

en: Enable BACS payments
sr_RS: Омогући вирманско плаћање

en: Your Store is Ready!
sr_RS: Ваша интернет продавница је спремна!

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
sr_RS: Желите ли да помогнете да WooCommerce буде још страшанији? Дозволите WooThemes да прикупе неосетљиве дијагностичке информације података и употребе, и тако остварите %s попуст на вашу следећу WooThemes куповину. %sСазнајте више%s.

en: Allow
sr_RS: Дозволи

en: No thanks
sr_RS: Не, хвала

en: Next Steps
sr_RS: Следећи корак

en: Create your first product!
sr_RS: Креирајте свој први производ!

en: Learn More
sr_RS: Сазнајте више

en: Watch the WC 101 video walkthroughs
sr_RS: Погледајте WC 101 видео у корацима

en: Get eCommerce advice in your inbox
sr_RS: Добијајте савете везане за интернет продају у ваше сандуче

en: Follow Sidekick interactive walkthroughs
sr_RS: Пратите Sidekick интерактивни опис

en: Read more about getting started
sr_RS: Прочитајте више о почетку рада

en: Product Transients Cleared
sr_RS: Прелазни производа очишћен

en: %d Transients Rows Cleared
sr_RS: %d Прелазни редови очишћени

en: Roles successfully reset
sr_RS: Правила успешно ресетована

en: Terms successfully recounted
sr_RS: Услови успешно обрачзнати

en: Sessions successfully cleared
sr_RS: Сесије успешно очишћене

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
sr_RS: Све WooCommerce странице које недостају су успешно инсталиране.

en: Tax rates successfully deleted
sr_RS: Пореске стопе су успешно обрисане

en: Usage tracking settings successfully reset.
sr_RS: Коришћење подешавања праћења је успешно ресетовано.

en: There was an error calling %s::%s
sr_RS: Дошло је до грешке која се позива %s::%s

en: There was an error calling %s
sr_RS: Дошло је до грешке која се позива %s

en: Your changes have been saved.
sr_RS: Ваше промене су сачуване.

en: WC Transients
sr_RS: ВЦ прелазне

en: Clear transients
sr_RS: Очисти прелазне

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sr_RS: Овај алат ће обрисати прелазни кеш производа/продавнице.

en: Expired Transients
sr_RS: Истекли прелази

en: Clear expired transients
sr_RS: Очисти истекле прелазе

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sr_RS: Овај алат ће обрисати СВЕ истекле прелазе из Вордпреса.

en: Capabilities
sr_RS: Могућности

en: Reset capabilities
sr_RS: Ресетуј могућности

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sr_RS: Овај алат ће ресетовати улоге администратора, купца и менаџера продавнице уобичајена подешавања. Користите ово ако ваши корисници не могу да приступе свим WooCommerce администраторским страницама.

en: Customer Sessions
sr_RS: Секција Купца

en: Clear all sessions
sr_RS: Очисти све сесије

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
sr_RS: <strong class="red">Упозорење:</strong> Ова алатка ће избрисати све податке купаца из базе, укључујући све тренутне корпе.

en: Install WooCommerce Pages
sr_RS: Инсталирај WooCommerce странице

en: Install pages
sr_RS: Инсталирај страницу

en: Delete all WooCommerce tax rates
sr_RS: Обриши све WooCommerce пореске стопе

en: Delete ALL tax rates
sr_RS: Обриши СВЕ пореске стопе

en: Reset Usage Tracking Settings
sr_RS: Ресетуј коришћење подешавања праћења

en: Reset usage tracking settings
sr_RS: Ресетуј коришћење подешавања праћења

en: Translation Upgrade
sr_RS: Надоградња превода

en: Force Translation Upgrade
sr_RS: Исфорсирај надоградњу превода

en: Display type
sr_RS: Тип приказа

en: Products
sr_RS: Proizvodi

en: Subcategories
sr_RS: Подкатегорија

en: Both
sr_RS: Оба

en: Thumbnail
sr_RS: Сличица

en: Upload/Add image
sr_RS: Унеси/Додај слику

en: Remove image
sr_RS: Склони слику

en: Use image
sr_RS: Користи слику

en: webhook
sr_RS: Догађај

en: webhooks
sr_RS: Догађаји

en: Topic
sr_RS: Тема

en: Delivery URL
sr_RS: УРЛ испоруке

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
sr_RS: Активирај <span class="count">(%s)</span>

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
sr_RS: Паузирај <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS: Забрани <span class="count">(%s)</span>

en: Move to Trash
sr_RS: Премести у канту

en: Empty Trash
sr_RS: Испразни канту

en: Webhook created on %s
sr_RS: Догађај креиран у %s

en: Webhooks
sr_RS: Догађаји

en: Add Webhook
sr_RS: Додај догађај

en: Search Webhooks
sr_RS: Тражи догађаје

en: Welcome to WooCommerce
sr_RS: WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
sr_RS: Добродошли у WooCommerce %s

en: Thanks, all done!
sr_RS: Хвала, све је готово!

en: Thank you for updating to the latest version!
sr_RS: Хвала за ажурирање на најновију верзију!

en: Thanks for installing!
sr_RS: Хвала за инсталирање!

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
sr_RS: %s WooCommerce %s је моћнији, стабилнији и сигурнији него икада раније. Надамо се да ћете уживати користећи га.

en: Version %s
sr_RS: Верзија %s

en: Docs
sr_RS: Dokumenti

en: What's New
sr_RS: Шта је ново

en: Credits
sr_RS: Кредит

en: Translators
sr_RS: Преводиоци

en: Improved Product Variation Editor
sr_RS: Побољшани едитор варијације производа

en: When editing product variations in the backend, we have added a new, paginated interface to make the process of adding complex product variations both quicker and more reliable.
sr_RS: Када мењате варијације производа у позадини, додали смо нову, вишестрани интефејс како би процес додавања сложених производа варијације био бржи и поузданији.

en: Flat Rate Shipping, Simplified
sr_RS: Фиксна цена испоруке, Поједностављено

en: Geolocation with Caching
sr_RS: Географска локација са кеширањем

en: Custom AJAX Endpoints
sr_RS: Прилагођена AJAX крајња тачка

en: Visual API Authentication
sr_RS: Визуелна АПИ Аутентификација

en: Email Notification Improvements
sr_RS: Побољшана Е-маил обавештења

en: Shipping Method Priorities
sr_RS: Приоритети начина испоруке

en: Go to WooCommerce Settings
sr_RS: Иди у WooCommerce Подешавања

en: View %s
sr_RS: Види %s

en: HTML Email Template
sr_RS: HTML Е-маил шаблон

en: Thanks :)
sr_RS: Хвала :)

en: The CSV is invalid.
sr_RS: CSV је неважећи.

en: All done!
sr_RS: Све је готово!

en: View Tax Rates
sr_RS: Види пореске стопе

en: Import Tax Rates
sr_RS: Увоз пореске стопе

en: Choose a file from your computer:
sr_RS: Одаберите датотеку са рачунара:

en: Maximum size: %s
sr_RS: Минимална величина: %s

en: Upload file and import
sr_RS: Додај датотеку и увези

en: Sorry, there has been an error.
sr_RS: Жао нам је, дошло је до грешке.

en: General
sr_RS: Општа подешавања

en: Usage Restriction
sr_RS: Ограничење употребе

en: Usage Limits
sr_RS: Граница (лимит) употребе

en: Discount type
sr_RS: Врста попуста

en: Value of the coupon.
sr_RS: Вредност купона

en: Allow free shipping
sr_RS: Дозволи бесплатну испоруку

en: Coupon expiry date
sr_RS: Датум истека купона

en: Minimum spend
sr_RS: Минимална потрошња

en: No minimum
sr_RS: Без минимума

en: Maximum spend
sr_RS: Максимална потрошња

en: No maximum
sr_RS: Без максимума

en: Individual use only
sr_RS: Само индивидуална употреба

en: Exclude sale items
sr_RS: Искључи продају ставке

en: Search for a product&hellip;
sr_RS: Претрага производа&hellip;

en: Exclude products
sr_RS: Искључује производе

en: Product categories
sr_RS: Категорије производа

en: Any category
sr_RS: Било која категорија

en: Exclude categories
sr_RS: Искључи категорију

en: No categories
sr_RS: Нема категорије

en: Email restrictions
sr_RS: Забране на емаилу

en: No restrictions
sr_RS: Без забрана

en: Apply
sr_RS: Прихвати

en: Save %s
sr_RS: Сачувај %s

en: Save/update the %s
sr_RS: Сачувај/ажурирај %s

en: First Name
sr_RS: Име

en: Last Name
sr_RS: Презиме

en: Phone
sr_RS: Телефон

en: Payment via %s
sr_RS: Плати са %s

en: Customer IP
sr_RS: Купац IP

en: General Details
sr_RS: Општи Подаци

en: Order date:
sr_RS: Датум наруџбе:

en: Order status:
sr_RS: Статус наруџбе

en: Customer:
sr_RS: Купац:

en: View other orders
sr_RS: Види друге наруџбе

en: Billing Details
sr_RS: Детаљи за Наплату

en: Load billing address
sr_RS: Унесите адресу наплате

en: Address
sr_RS: Адреса

en: No billing address set.
sr_RS: Није унета адреса наплате

en: Payment Method:
sr_RS: Начин плаћања:

en: Other
sr_RS: Друго

en: Transaction ID
sr_RS: ИД Трансакције

en: Shipping Details
sr_RS: Датаљи испоруке

en: Copy from billing
sr_RS: Копирај са наплате

en: Load shipping address
sr_RS: Унесите адресу испоруке

en: No shipping address set.
sr_RS: Није унета адреса испоруке

en: Customer's notes about the order
sr_RS: Белешка купца о наруџби

en: File %d
sr_RS: Документ %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
sr_RS: Претрага производа за преузимање&hellip;

en: Grant Access
sr_RS: Гарантујемо приступ

en: added on %1$s at %2$s
sr_RS: додатно у %1$s за %2$s

en: by %s
sr_RS: од %s

en: Delete note
sr_RS: Обрисати белешку

en: There are no notes yet.
sr_RS: Још нема белешке.

en: Add note
sr_RS: Додај белешку

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sr_RS: Додај напомену за референцу, или додајте белешку купаца (корисник ће бити обавештен).

en: Private note
sr_RS: Приватна белешка

en: Add
sr_RS: Додај

en: Product Type
sr_RS: Тип производа

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
sr_RS: Виртуелни производи су недодирљиви и не могу се испоручити.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sr_RS: Производи за преузимање дају приступ датотеци након куповине.

en: Inventory
sr_RS: Инвентар

en: Shipping
sr_RS: Dostava

en: Linked Products
sr_RS: Повезани производи

en: Variations
sr_RS: Варијације

en: Advanced
sr_RS: Напредно

en: Stock Keeping Unit
sr_RS: Шифра робе у скаладишту

en: Product URL
sr_RS: URL производа

en: Enter the external URL to the product.
sr_RS: Унесите екстерну УРЛ адресу производа

en: Button text
sr_RS: Текст дугмета

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sr_RS: Овај текст ће бити приказан на линку који је повезан са екстерним производом.

en: Regular Price
sr_RS: Регуларна цена

en: Sale Price
sr_RS: Акцијска цена

en: Schedule
sr_RS: Заказано

en: Sale Price Dates
sr_RS: Датум продајне цене

en: The sale will end at the beginning of the set date.
sr_RS: Продаја ће завршити почетком подешеног датума.

en: Downloadable Files
sr_RS: Датотеке за преузимање

en: This is the name of the download shown to the customer.
sr_RS: Ово је назив преузимање приказан купцу.

en: File URL
sr_RS: URL датотеке

en: Add File
sr_RS: Додај датотеку

en: Download Limit
sr_RS: Лимит преузимања

en: Unlimited
sr_RS: Неограничено

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sr_RS: Оставите празно за неограничено преузимање

en: Download Expiry
sr_RS: Истицање преузимања

en: Never
sr_RS: Никад

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sr_RS: Унесите број дана пре него што истекне адреса за преузимање, или оставите празно.

en: Download Type
sr_RS: Тип преузимања

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
sr_RS: Изаберите начин преузимања - ово контролише <a href="%s">шема</a>.

en: Standard Product
sr_RS: Стандардни прозвод

en: Application/Software
sr_RS: Апликациј/Програм

en: Music
sr_RS: Музика

en: Tax Status
sr_RS: Стање пореза

en: Taxable
sr_RS: Oporezivo

en: Shipping only
sr_RS: Само испорука

en: Tax Class
sr_RS: Пореска стопа

en: Manage stock?
sr_RS: Управљај залихом?

en: Enable stock management at product level
sr_RS: Омогућите вођење залиха на нивоу производа

en: Stock Qty
sr_RS: Количина залихе

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sr_RS: Количина залиха.  Ако је ово производ са варијацима ова вредност ће се користити за контролу залиха у свим варијантама, осим ако дефинишете залиху на нивоу варијације.

en: Allow Backorders?
sr_RS: Дозволи наруџбу на чекању?

en: Do not allow
sr_RS: Не дозволи

en: Allow, but notify customer
sr_RS: Дозволи, али обавести купца

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
sr_RS: Ако управљате залихама, ово контролише да ли су или нису дозвољене наруџбе на чекању. Ако је омогућено, количина залиха може ићи испод 0.

en: Stock status
sr_RS: Статус залиха

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sr_RS: Контролише било да је на производу наведено "на залихама " или  "Није на залихама " на интернет продавници.

en: Sold Individually
sr_RS: Појединачна продаја

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
sr_RS: Омогућите да се дозволи куповина само једну ставке у једној наруџби

en: Weight
sr_RS: Тежина

en: Weight in decimal form
sr_RS: Ширина у децималама

en: Dimensions
sr_RS: Димензије

en: Length
sr_RS: Дужина

en: Width
sr_RS: Ширина

en: Height
sr_RS: Висина

en: LxWxH in decimal form
sr_RS: LxWxH у децималама

en: No shipping class
sr_RS: Нема начин испоруке

en: Shipping class
sr_RS: Начин испоруке

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sr_RS: Класе испоруке користе одређене начине испоруке до групне сличних производа.

en: Custom product attribute
sr_RS: Прилагођени атрибут производа

en: Up-Sells
sr_RS: Повећана продаја

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sr_RS: Повећана продаја су производи који се препоручују уместо тренутно прегледаних производа, нпр, производи који су профитабилнији или бољег квалитета или су скупљи.

en: Cross-Sells
sr_RS: Подстицајна продаја

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sr_RS: Подстицајна продаја су производи који се промовишу у корпи, на основу производа у истој.

en: Grouping
sr_RS: Групно

en: Purchase Note
sr_RS: Напомена о куповини

en: Menu order
sr_RS: Поредак изборника

en: Enable reviews
sr_RS: Омогући ревизије

en: Learn more
sr_RS: Сазнајте више

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
sr_RS: Ово су атрибути који ће бити унапред изабрани на интернет продавницу.

en: No default
sr_RS: Нема подешене

en: Delete all variations
sr_RS: Обриши све варијације

en: Pricing
sr_RS: Цене

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
sr_RS: Пребаци &quot;Управљање залихама&quot;

en: Downloadable products
sr_RS: Производи за преузимање

en: Download limit
sr_RS: Лимит преузимања

en: Go
sr_RS: Иди

en: Save Changes
sr_RS: Сачувај промене

en: Product SKU must be unique.
sr_RS: Шифра производа мора бити јединствена.

en: Variation #%s of %s
sr_RS: Варијација #%s of %s

en: Delete image
sr_RS: Обриши слику

en: Add Images to Product Gallery
sr_RS: Додај слику у галерију производа

en: Add to gallery
sr_RS: Додај у галерију

en: Add product gallery images
sr_RS: Додај галерију производа

en: Revoke Access
sr_RS: Укини проступ

en: Access Expires
sr_RS: Истицање проступа

en: Fee
sr_RS: Накнада

en: Fee Name
sr_RS: Име накнаде

en: Product ID:
sr_RS: ИД производа:

en: Variation ID:
sr_RS: ИД варијације:

en: No longer exists
sr_RS: Не постоји више

en: Product SKU:
sr_RS: Proizvod SKU:

en: Add&nbsp;meta
sr_RS: Додај&nbsp;мету

en: After pre-tax discounts.
sr_RS: После попуста без урачунатог пореза.

en: Before pre-tax discounts.
sr_RS: Пре попуста без урачунатог пореза.

en: Item
sr_RS: Производ

en: Cost
sr_RS: Цена

en: Qty
sr_RS: Количина

en: Tax
sr_RS: Порез

en: Coupon(s) Used
sr_RS: Купон(и) искоришћен

en: Discount
sr_RS: Попуст

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
sr_RS: Ово је укупан попуст. Попусти су дефинисани по ставкама.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
sr_RS: Ово су укупни трошкови испоруке и паковања за наруџбу.

en: Order Total
sr_RS: Sveukupni račun

en: Refunded
sr_RS: Враћено

en: Delete selected line item(s)
sr_RS: Обриши изабрану ставку(е)

en: Stock Actions
sr_RS: Акције на залихама

en: Add Tax
sr_RS: Додај порез

en: Refund
sr_RS: Повраћај новца

en: Calculate Taxes
sr_RS: Обрачун пореза

en: Calculate Total
sr_RS: Укупан обрачун

en: Add product(s)
sr_RS: Додај производ(е)

en: Add fee
sr_RS: Додај надокнаду

en: Add shipping cost
sr_RS: Додај трошкове испоруке

en: Save
sr_RS: Запамти

en: Refund amount
sr_RS: Износ повраћаја

en: Reason for refund (optional)
sr_RS: Разлог за повраћај (опционо)

en: Add products
sr_RS: Додај производе

en: Add tax
sr_RS: Додај порез

en: Tax class
sr_RS: Пореска стопа:

en: Optional
sr_RS: Додатно

en: ID:
sr_RS: ИД:

en: Shipping Name
sr_RS: Назив испоруке

en: Shipping Method
sr_RS: Начин испоруке

en: Select terms
sr_RS: Одабери термин

en: Add new
sr_RS: Додај нови

en: "%s" separate terms
sr_RS: "%s" одвоји термине

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
sr_RS: Унесите неки текст, или неке атрибуте да "%s" одвојите вредности.

en: File Name
sr_RS: Попуни име

en: Choose file
sr_RS: Одабери датотеку

en: Insert file URL
sr_RS: Унеси УРЛ адресу датотеке

en: Any
sr_RS: Било који

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
sr_RS: Унесите шифру производа за ову варијацију или оставите празно да користите главну шифру производ (СКУ).

en: Enabled
sr_RS: Омогућено

en: Stock Qty:
sr_RS: Количина залихе:

en: Shipping class:
sr_RS: Врсте испоруке:

en: Same as parent
sr_RS: Исто као основа

en: Tax class:
sr_RS: Пореска стопа:

en: Year
sr_RS: Година

en: Last Month
sr_RS: Последњи месец

en: This Month
sr_RS: Овај месец

en: Last 7 Days
sr_RS: Последњих 7 дана

en: Filter by coupon
sr_RS: Сортирај по купонима

en: All coupons
sr_RS: Сви купони

en: Show
sr_RS: Приказати

en: Most Popular
sr_RS: Најпопуларнији

en: Most Discount
sr_RS: Најпопуст

en: Export CSV
sr_RS: Експортуј CSV

en: Discount amount
sr_RS: Износ попуста

en: Customer
sr_RS: Купац

en: No customers found.
sr_RS: Није пронађен купац.

en: Refreshed stats for %s
sr_RS: Освежени статистички подаци за %s

en: Search customers
sr_RS: Претражи купца

en: Refresh stats
sr_RS: Освежи статистичке податке

en: View orders
sr_RS: Види наруџбу

en: Link previous orders
sr_RS: Повежи предходну наруџбу

en: Name (Last, First)
sr_RS: Име (Презиме, Име)

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Location
sr_RS: Локација

en: Money Spent
sr_RS: Новац потрошен

en: Last order
sr_RS: Последња наруџба

en: Customer Sales
sr_RS: Продаја купца

en: Guest Sales
sr_RS: Продаја госта

en: Customer Orders
sr_RS: Наруџба купца

en: Guest Orders
sr_RS: Наруџба госта

en: orders
sr_RS: наруџбе

en: customer orders
sr_RS: наруџба купца

en: guest orders
sr_RS: наруџба госта

en: Signups
sr_RS: Пријава

en: new users
sr_RS: нови корисник

en: None
sr_RS: Ниједан

en: All
sr_RS: Све

en: product
sr_RS: proizvod

en: Totals
sr_RS: Укупно

en: View Order
sr_RS: Проверите наруџбеницу

en: Edit Address
sr_RS: Измени Адресу

en: Lost Password
sr_RS: Заборављена Лозинка

en: Checkout Page
sr_RS: Плаћање

en: Pay
sr_RS: Платити

en: Emails
sr_RS: Email

en: Powered by WooCommerce
sr_RS: WooCommerce

en: Specific Countries
sr_RS: Специфичне државе

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sr_RS: Ова продавница је у фази тестирања  &mdash; наруџбине неће бити испоручене.

en: Popularity (sales)
sr_RS: Најпродаванији (производи)

en: Average Rating
sr_RS: Просечна оцена

en: Sort by most recent
sr_RS: Сортирај по најновијим

en: Sort by price (asc)
sr_RS: Сортирај по цени (узлазно)

en: Sort by price (desc)
sr_RS: Сортирај по цени (силазно)

en: Catalog Images
sr_RS: Слике из каталога

en: Single Product Image
sr_RS: Једна слика Производа

en: Product Thumbnails
sr_RS: Сличица производа

en: Product Image Gallery
sr_RS: Галерија слика Производа

en: Enable Lightbox for product images
sr_RS: Омогући "Lightbox" за слике производа

en: Manage Stock
sr_RS: Управљај залихама

en: Enable stock management
sr_RS: Омогућити управљање залихама

en: Hold Stock (minutes)
sr_RS: Задржите залиху (минути)

en: Notifications
sr_RS: Обавештења

en: Enable low stock notifications
sr_RS: Омогућите обавештења када падне залиха

en: Enable out of stock notifications
sr_RS: Омогућите обавештење о истеку залиха

en: Never show stock amount
sr_RS: Никада не показују стање залиха

en: Force Downloads
sr_RS: Форсирано преузимање

en: Dimensions Unit
sr_RS: Димензије

en: Product Ratings
sr_RS: Оцена производа

en: Enable ratings on reviews
sr_RS: Омогући оцењивање на рецензијама

en: Ratings are required to leave a review
sr_RS: Оцена је обавезна како би изашли из рецензије

en: Generate API Key
sr_RS: Генериши API Кључ

en: ZIP/Postcode
sr_RS: Поштански број

en: Secret
sr_RS: Тајна

en: Created at
sr_RS: Креирано у

en: Updated at
sr_RS: Ажурирано у

en: Enable Taxes
sr_RS: Омогући порезе

en: Enable taxes and tax calculations
sr_RS: Омогућите порезе и пореске калкулације

en: Prices Entered With Tax
sr_RS: Цена унета са порезом

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sr_RS: Ова опција је важна јер ће утицати на то како да уносите цене. Промена неће ажурирати постојеће производе.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sr_RS: Да, унећу цене са урачунатим порезом

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sr_RS: Не, унећу цене без пореза

en: Calculate Tax Based On:
sr_RS: Израчунајте пореза по основу:

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sr_RS: Ова опција одређује која адреса ће се користи за израчунавање пореза.

en: Customer shipping address
sr_RS: Адреса за испоруку

en: Customer billing address
sr_RS: Адреса за наплату

en: Shipping Tax Class:
sr_RS: Пореска стопа испоруке:

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sr_RS: Опционо кнтролишити коју пореска стопа испоруке добијате, или оставите тако да стопа доставе заснива на корпу самих производа.

en: Shipping tax class based on cart items
sr_RS: Пореска стопа испоруке на основу производа у Корпи

en: Rounding
sr_RS: Заокруживање

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sr_RS: Заокруживање пореза у укупно збирз, уместо заокруживања по линији.

en: Additional Tax Classes
sr_RS: Додатне пореске стопе

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
sr_RS: Листа додатних пореских стопа испод (1 по линији). Ово је додатно подразумеваној "Стопи пореза".

en: Reduced Rate%sZero Rate
sr_RS: Смањење нулте стопе

en: Display Prices in the Shop:
sr_RS: Приказ цене у продавници:

en: Including tax
sr_RS: Са порезом

en: Excluding tax
sr_RS: Без пореза

en: Display Prices During Cart and Checkout:
sr_RS: Прикажи цене у Корпи и током Плаћања:

en: Price Display Suffix:
sr_RS: Приказ суфикаса цене:

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
sr_RS: Дефинисање текста који се приказује иза цена производа. Ово би могло бити, на пример, "Са ПДВ" да боље појасни цене. Такође можете приказати цене на један од следећих начина: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Display Tax Totals:
sr_RS: Приказ укупног пореза:

en: As a single total
sr_RS: Свега

en: Itemized
sr_RS: Детаљан

en: Browse all extensions
sr_RS: Пронађи све екстензије

en: Popular
sr_RS: Популарно

en: Import/export
sr_RS: Увоз/извоз

en: Marketing
sr_RS: Маркетинг

en: Accounting
sr_RS: Рачуноводство

en: Free
sr_RS: Бесплатно

en: WP Version
sr_RS: Верзија

en: WP Memory Limit
sr_RS: WP Лимит меморије

en: Language
sr_RS: Језик

en: Server Environment
sr_RS: Окружење сервера

en: Server Info
sr_RS: Информације о серверу

en: PHP Version
sr_RS: PHP Верзија

en: PHP Time Limit
sr_RS: PHP Време лимита

en: MySQL Version
sr_RS: MySQL Верзија

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
sr_RS: Верзија MySQL инсталирана на вашем серверу.

en: Max Upload Size
sr_RS: Максимална величина датотеке за додавање

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
sr_RS: Највећа величина датотеке која може бити отпремљена у вашу Вордпрес инсталацију.

en: Default Timezone is UTC
sr_RS: Подразумевана временска зона је UTC

en: The default timezone for your server.
sr_RS: Подразумевана временска зона за твој сервер.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
sr_RS: Подразумевана временска зона је %s - треба бити UTC

en: Remote Post
sr_RS: Удаљени чланак

en: Error: %s
sr_RS: Грешка: %s

en: Status code: %s
sr_RS: Статус кода: %s

en: Remote Get
sr_RS: Удаљени захтев

en: Database
sr_RS: База података

en: WC Database Version
sr_RS: WC верзија базе података

en: Active Plugins
sr_RS: Активирај додатак

en: Visit plugin homepage
sr_RS: Посети страницу додатка

en: Network enabled
sr_RS: Мрежа је омогућена

en: Force SSL
sr_RS: Форсирај SSL

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
sr_RS: Да ли ваш сајт користи ССЛ сертификат за трансакције?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sr_RS: Које је цена наведена у каталогу и којом валутом ће бити плаћено.

en: The position of the currency symbol.
sr_RS: Позицијна симбола валуте.

en: The thousand separator of displayed prices.
sr_RS: Знак хиљаду размака приказаних цена.

en: The decimal separator of displayed prices.
sr_RS: Знак децималног размака приказаних цена.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
sr_RS: Број децимала приказаних у цени.

en: API Enabled
sr_RS: API је омогућен

en: Does your site have REST API enabled?
sr_RS: Да ли је ваш сајт има омогућен REST API?

en: API Version
sr_RS: АПИ верзије

en: WC Pages
sr_RS: WC Странице

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
sr_RS: URL од ваше почетне странице WooCommerce продавнице (заједно са ID странице).

en: Page not set
sr_RS: Страница није подешена

en: Page does not exist
sr_RS: Страница не постоји

en: Page does not contain the shortcode: %s
sr_RS: Страница несадржи кратке кодове: %s

en: Taxonomies
sr_RS: Ознаке

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
sr_RS: Листа ознака термина која се може користити у односу са статусима наруџба/производа.

en: Product Types
sr_RS: Типови производа

en: Theme
sr_RS: Тема

en: The name of the current active theme.
sr_RS: Назив тренутно активне теме.

en: Version
sr_RS: Верзија

en: %s is available
sr_RS: %s је доступно

en: Author URL
sr_RS: УРЛ адреса аутора

en: Child Theme
sr_RS: Дечија тема

en: WooCommerce Support
sr_RS: WooCommerce  Подршка

en: Not Declared
sr_RS: Није декларисано

en: Templates
sr_RS: Шаблони

en: Overrides
sr_RS: Заменити/Прекопирати

en: Learn how to update outdated templates
sr_RS: Научите како да ажурирате застареле шаблоне.

en: Tools
sr_RS: Алати

en: This tool will disable shipping rate caching.
sr_RS: Овај алат ће онемогућити кеширање доставе.

en: Logs
sr_RS: Логови

en: Save changes
sr_RS: Сачувати промене

en: — No Change —
sr_RS: — Без измена —

en: Change to:
sr_RS: Промени на:

en: Increase by (fixed amount or %):
sr_RS: Повећајте за (фиксни износ или %)

en: Decrease by (fixed amount or %):
sr_RS: Смањите за (фиксни износ или %)

en: Enter price (%s)
sr_RS: Унесите цену (%s)

en: Sale
sr_RS: Распородаја

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
sr_RS: Смањите регуларну цену за (фиксни износ или %)

en: Enter sale price (%s)
sr_RS: Унесите продајну цену (%s)

en: L/W/H
sr_RS: Д/В/Ш

en: Length (%s)
sr_RS: Дужина (%s)

en: Width (%s)
sr_RS: Ширина (%s)

en: Height (%s)
sr_RS: Висина (%s)

en: Visibility
sr_RS: Видљивост

en: Catalog &amp; search
sr_RS: Каталог &amp; search

en: In stock?
sr_RS: На залихама?

en: Backorders?
sr_RS: Поновно наручивање?

en: Sold Individually?
sr_RS: Појединачна продаја?

en: Run the Setup Wizard
sr_RS: Покрените чаробњака за подешавање

en: Skip Setup
sr_RS: Прескочи подешавање

en: Learn More About Templates
sr_RS: Сазнајте више о шаблонима

en: Hide This Notice
sr_RS: Сакријте ово обавештење

en: Read More About Storefront
sr_RS: Опширније о Storefront

en: Theme Integration Guide
sr_RS: Упутство за интеграцију теме

en: No, do not bother me again
sr_RS: Не, немојте ми сметати опет

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
sr_RS: <strong>WooCommerce Превод доступан</strong> &#8211; Инсталирајте или ажурирајте <code>%s</code>превод на верзију <code>%s</code>.

en: Update Translation
sr_RS: Ажурирати преводе

en: Force Update Translation
sr_RS: Исфорсирајте ажурирање превода

en: Hide This Message
sr_RS: Сакријте ову поруку

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
sr_RS: <strong>WooCommerce ажурирање података неопходно</strong> &#8211; Само треба да ажурирате вашу инсталацију на најновију верзију

en: Run the updater
sr_RS: Покрените ажурирање

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
sr_RS: Pre nego što nastavite, preporučljivo je da napravite rezervnu kopiju Vaše baze podataka. Da li ste sigurno da želite da pokrenete ažuriranje odmah?

en: Custom:
sr_RS: Прилагођено:

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sr_RS: Е-трговина алат који вам помаже да продате било шта. Прелепо.

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
sr_RS: Један резултат је доступан, притисните Ентер да селектујете

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
sr_RS: %qty% резултати су доступни, користите горе и доле стрелице за навигацију

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sr_RS: Није пронађено

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
sr_RS: Неуспешно учитавање

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sr_RS: Молимо унесите 1 или више карактера

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
sr_RS: Молимо унесите %qty% или више карактера

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
sr_RS: Молимо обришите 1 карактер

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
sr_RS: Молимо обришите %qty% карактер

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
sr_RS: Можете изабрати само 1 производ

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
sr_RS: Можете изабрати само %qty% производа

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
sr_RS: Учитај више резултата&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
sr_RS: Тражим&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sr_RS: Наруџбине

[ctx: slug]
en: product-category
sr_RS: категорија-производа

[ctx: slug]
en: product-tag
sr_RS: ознака-производа

[ctx: slug]
en: product
sr_RS: производ

[ctx: default-slug]
en: shop
sr_RS: продавница

[ctx: default-slug]
en: product
sr_RS: Производ

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
sr_RS: %s од %s

[ctx: Page title]
en: Shop
sr_RS: Продавница

[ctx: Page title]
en: Cart
sr_RS: Корпа

[ctx: Page title]
en: Checkout
sr_RS: Плаћање

[ctx: Page title]
en: My Account
sr_RS: Мој налог

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Свих <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Сва <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Свих <span class="count">(%s)</span>

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
sr_RS: ГГГГ-ММ-ДД

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
sr_RS: Неограничено коришћење

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
sr_RS: Прихватите на свим квалификованим ставкама у корпи

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sr_RS: Купи производ

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sr_RS: Од&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sr_RS: Коме&hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
sr_RS: Ниједан

[ctx: number of pages]
en: of
sr_RS: од

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
sr_RS: Поврат %s са %s

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
sr_RS: Поврат %s ручно

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
sr_RS: од

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
sr_RS: Плаћање

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
sr_RS: Плаћање

[ctx: Version info]
en: %s is available
sr_RS: %s је доступно

[ctx: by author]
en: by %s
sr_RS: од %s

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
sr_RS: Продавница

[ctx: Page setting]
en: Cart
sr_RS: Корпа

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sr_RS: Плаћање

[ctx: Page setting]
en: My Account
sr_RS: Мој налог

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
sr_RS: Уреди %s страницу
