WooCommerce - en to bs_BA translation catalogue (602 entries)

en: %d Transients Rows Cleared
bs_BA: %d Transients redova je očišćen

en: %d item | %d items
bs_BA[0]: %d stavka
bs_BA[1]: %d stavke
bs_BA[2]: %d stavki

en: %d note | %d notes
bs_BA[0]: %d bilješka
bs_BA[1]: %d bilješke
bs_BA[2]: %d bilješki

en: %s Actions
bs_BA: %s akcije

en: %s Data
bs_BA: %s podaci

en: %s Items
bs_BA: %s stavke

en: %s Notes
bs_BA: %s zabilješke

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
bs_BA: %s WooCommerce %s je moćniji, stabilniji i sigurniji nego ikad prije. Nadamo se da ćete uživati koristeći ga.

en: %s top seller this month (sold %d)
bs_BA: %s najprodavaniji ovaj mjesec (prodato %d)

en: (Copy)
bs_BA: (Kopiraj)

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
bs_BA: <strong class="red">Bilješka:</strong> Ova opcija će izbrisati sve porezne stope. Koristiti oprezno.

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
bs_BA: <strong class="red">Napomena:</strong> Ova opcija će prisiliti nadgradnju prijevoda za Vaš jezik, ukoliko prijevod postoji.

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
bs_BA: <strong class="red">Bilješka</strong>Ovaj alat će instalirati sve Woocommerce stanice koje nedostaju. Stranice već definisane i postavljene neće biti zamjenjene.

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
bs_BA: <strong class="red">Upozorenje</strong> Ovaj alat će obrisati sve sesije kupace iz bazepodataka, uključujući i aktualne korpe kupaca.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
bs_BA[0]: <strong>%s narudžba</strong> čeka obradu
bs_BA[1]: <strong>%s narudžbi</strong> čeka obradu
bs_BA[2]: <strong>%s narudžbi</strong> čeka obradu

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
bs_BA[0]: <strong>%s narudžba</strong> na čekanju
bs_BA[1]: <strong>%s narudžbi</strong> na čekanju
bs_BA[2]: <strong>%s narudžbi</strong> na čekanju

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
bs_BA[0]: <strong>%s proizvod</strong> sa niskim zalihama
bs_BA[1]: <strong>%s proizvoda</strong> sa niskim zalihama
bs_BA[2]: <strong>%s proizvoda</strong> sa niskim zalihama

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
bs_BA[0]: <strong>%s proizvod</strong> nema na stanju
bs_BA[1]: <strong>%s proizvoda</strong> nema na stanju
bs_BA[2]: <strong>%s proizvoda</strong> nema na stanju

en: <strong>%s</strong> sales this month
bs_BA: <strong>%s</strong> prodaja za ovaj mjesec

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
bs_BA: Proizvod mora biti u ovoj kategoriji kako bi kupon bio validan ili za "Popust proizvoda", proizvodi u ovoj kategoriji će biti na popustu.

en: API Key
bs_BA: API ključ

en: API Key revoked successfully.
bs_BA: API ključ je uspješno uklonjen.

en: About WooCommerce
bs_BA: O WooCommerc-u

en: Account Settings
bs_BA: Podešavanje računa

en: Accounts
bs_BA: Računi

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
bs_BA: Radnja nije uspjela. Molimo osvježite stranicu i pokušajte ponovno.

en: Actions
bs_BA: Radnje

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
bs_BA: Aktivirano <span class="count">(%s)</span>

en: Add
bs_BA: Dodaj

en: Add Attribute
bs_BA: Dodat atribut

en: Add File
bs_BA: Dodaj datoteku

en: Add Key
bs_BA: Dodaj ključ

en: Add New Attribute
bs_BA: Dodaj atribut

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
bs_BA: Dodaj bilješku za svoju refernsu ili dodajte bilješku kupca (korisnik će biti obavješten).

en: Add note
bs_BA: Dodaj bilješku

en: Add to Menu
bs_BA: Dodaj u meni

en: Add-ons
bs_BA: Dodaci

en: Address
bs_BA: Adresa

en: Address 1
bs_BA: Adresa 1

en: Address 2
bs_BA: Adresa 2

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
bs_BA: Narudžbe

en: Advanced
bs_BA: Napredno

en: All done!
bs_BA: Završeno!

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
bs_BA: Stranice koje su nedostajale WooCommercu su uspješno instalirane.

en: Allow
bs_BA: Da

en: Allow Backorders?
bs_BA: Dozvoli povrat?

en: Allow free shipping
bs_BA: Dozvoli besplatnu pošiljku

en: Allow, but notify customer
bs_BA: Da, ali obavijesti kupca

en: Allows customers to checkout without creating an account.
bs_BA: Dozvolite plaćanje kupcima koji nemaju kreiran nalog.

en: Any category
bs_BA: Bilo koja kategorija

en: Application/Software
bs_BA: Aplikacija/Software

en: Apply
bs_BA: Primjeni

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
bs_BA: Da li ste sigurni da želite izbrisati sve varijacije? Postupak je nemoguće opozvati.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
bs_BA: Da li želite izbrisati ovaj atribut?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
bs_BA: Da li želite povezati sve varijacije? Ovim ćete napraviti novu varijaciju za svaku moguću kombinaciju varijacija atributa (max 50 po unosu).

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
bs_BA: Da li želite ukloniti odabrane stavke? Ako ste prethodno smanjili zalihu ovog proizvoda ili je ovu narudžbu poslao kupac, morat ćete ručno vratiti zalihe.

en: Are you sure you want to remove this variation?
bs_BA: Da li sigurno želite ukloniti ovu varijaciju?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
bs_BA: Da li želite opozvati pristup ovom preuzimanju?

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
bs_BA: Da li želite izbrisati ovaj povrat novca? Ovu akciju ne možete opozvati.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
bs_BA: Da li želite izbrisati ovu kolonu poreza? Ovu akciju ne možete opozvati.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
bs_BA: Da li želite obraditi ovaj povrat novca? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Attribute updated successfully
bs_BA: Atribut je uspješno dodan.

en: Attributes
bs_BA: Atributi

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
bs_BA: Atributi vam omogućavaju dodatno definisanje proizvoda, kao što su veličina ili boja. Možete ih upotrebljavati u sidebaru trgovine koristeći "layered nav" dodatke. Imajte na umu da preimenovanje atributa kasnije nije moguće.

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
bs_BA: Prije dodavanja varijacija obavezno dodajte nekoliko atributa unutar <strong>Atributi</strong> taba.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
bs_BA: Prije nego što dodate vašu datoteku za uvoz morate ispraviti sljedeću grešku:

en: Billing Details
bs_BA: Detalji naplate

en: Billing:
bs_BA: Naplata:

en: Both
bs_BA: Zajedno

en: Button text
bs_BA: Tekst dugmeta (button)

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
bs_BA: Izračunaj porez? Ovo će izračunati porez na osnovu države kupca. Ukoliko adresa za plaćanje/dostavu nije postavljena koristit će se predefinirana država trgovine.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
bs_BA: Izračunajte ukupan iznos narudžbi, popusta i pošiljke?

en: Cancel
bs_BA: Otkaži

en: Capabilities
bs_BA: Mogućnosti

en: Catalog
bs_BA: Katalog

en: Catalog visibility:
bs_BA: Vidljivost kataloga:

en: Catalog/search
bs_BA: Katalog/pretraga

en: Categories
bs_BA: Kategorije

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
bs_BA: Označi ukoliko se kupon ne može koristiti u relaciji sa drugim kuponima.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
bs_BA: Označite ukoliko kupon dozvoljava besplatnu pošiljku.  <a href="%s">Besplatna metoda dostave</a> mora biti omogućena i postavljena kao obavezna "ispravan besplatni kupon" (pogledaj postavke "Obaveze besplatne dostave").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
bs_BA: Označite polje ukoliko kupon ne obuhvata proizvode na sniženju. Za proizvod - kupon će biti u funkciji samo ukoliko proizvod nije na sniženju. Za korpu - kupon će raditi samo u slučaju da u korpi nema proizvoda na sniženju.

en: Checkout Endpoints
bs_BA: Kraj plaćanja

en: Checkout Options
bs_BA: Opcije naplate

en: Checkout Page
bs_BA: Stranica blagajne

en: Checkout Pages
bs_BA: Stranica blagajne

en: Checkout Process
bs_BA: Proces naplate

en: Checkout Settings
bs_BA: Podešavanje plaćanja

en: Choose a country&hellip;
bs_BA: Odaberite državu

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
bs_BA: Odaberi tip preuzimanja - ovo kontrolira<a href="%s">schema</a>.

en: Choose a file from your computer:
bs_BA: Odaberite datoteku sa kompjutera:

en: Choose an image
bs_BA: Odaberite sliku

en: Choose countries&hellip;
bs_BA: Odaberi države

en: City
bs_BA: Grad

en: Clear all sessions
bs_BA: Očisti sve sesije

en: Click to toggle
bs_BA: Klikni za izmjenu

en: Code
bs_BA: Kod

en: Company
bs_BA: Firma

en: Complete
bs_BA: Završeno

en: Configure terms
bs_BA: Uredi oznake

en: Consumer Key Ending In
bs_BA: Ključ klijenta završava

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
bs_BA: Kontrolira da li se proizvod prikazuje ili se ne prikazuje kao "na zalihi" ili "nema na zalihi" na stranici.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bs_BA: Kopirati informacije za ispostavu računa u informacije za dostavu? Ovo će ukloniti trenutne informacije za dostavu.

en: Copy from billing
bs_BA: Kupiraj iz plaćanja

en: Copy to a new draft
bs_BA: Kopiraj u novu skicu

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
bs_BA: Pristup nije odobren - korisnik možda već ima dozvolu za ovu datoteku ili e-mail naplate nije postavljen. Provjerite da li je postavljen email naplate i da li je narudžba spremljena.

en: Country
bs_BA: Država

en: Coupon Data
bs_BA: Podaci o kuponu

en: Coupon amount
bs_BA: Iznos kupona

en: Coupon code
bs_BA: Kod kupona

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
bs_BA: 'Kod' postojećeg kupona - kupci će koristi postojeći kod kupona.

en: Coupon draft updated.
bs_BA: Skica kupona je ažurirana.

en: Coupon expiry date
bs_BA: Datum isteka kupona

en: Coupon restored to revision from %s
bs_BA: Kupon raspoređen za: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon saved.
bs_BA: Kupon je spremljen.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bs_BA: Kupon je raspoređen za: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
bs_BA: Kupon dostavljen.

en: Coupon type
bs_BA: Vrsta kupona

en: Coupon updated.
bs_BA: Kupon je ažuriran.

en: Coupons
bs_BA: Kuponi

en: Coupons by date
bs_BA: Kuponi po datumu

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
bs_BA: Kuponi se mogu dodati na stranicama korpe i plaćanja

en: Credits
bs_BA: Zasluge

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
bs_BA: Cross-sells ili slični proizvodi su proizvodi koje promovirate, bazirano na trenutnom prolizvodu.

en: Custom Base
bs_BA: Prilagođena baza

en: Custom field deleted.
bs_BA: Prilagođeno polje je izbrisano.

en: Custom field updated.
bs_BA: Prilagođeno polje ažurirano.

en: Custom ordering
bs_BA: Prilagođeni redoslijed

en: Custom product attribute
bs_BA: Prilagođeni atribut proizvoda

en: Customer
bs_BA: Kupac

en: Customer Billing Address
bs_BA: Adresa za naplatu

en: Customer IP
bs_BA: IP kupca

en: Customer List
bs_BA: Lista kupaca

en: Customer Message
bs_BA: Poruka kupca

en: Customer Sessions
bs_BA: Sesije kupca

en: Customer Shipping Address
bs_BA: Adresa za dostavu

en: Customer's notes about the order
bs_BA: Poruka kupca u vezi narudžbe

en: Customer:
bs_BA: Kupac:

en: Customers
bs_BA: Kupci

en: Customers vs. Guests
bs_BA: Kupci protiv Gostiju

en: Date
bs_BA: Datum

en: Default
bs_BA: Osnovno

en: Default sort order
bs_BA: Osnovni redoslijed

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
bs_BA: Definišite vidljivost ovog proizvoda. Proizvod će još uvijek biti dostupan direktno.

en: Delete
bs_BA: Izbriši

en: Delete ALL tax rates
bs_BA: Obriši sve porezne stope

en: Delete Permanently
bs_BA: Izbriši zauvijek

en: Delete all WooCommerce tax rates
bs_BA: Obriši sve WooCommerce porezne stope

en: Delete note
bs_BA: Izbriši bilješku

en: Delete this item permanently
bs_BA: Izbrišite ovaj proizvod zauvijek

en: Delimiter
bs_BA: Razmak

en: Delivery URL
bs_BA: URL dostavljanja

en: Description
bs_BA: Opis

en: Description (optional)
bs_BA: Opis (opcionalno)

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
bs_BA: Definira način odabira atributa za proizvod. Unutar Administratorskog sistema -> proizvodi -> informacije o proizvodu -> atributi -> vrijednosti, <strong>tekst</strong> omogućava ručni unos vrijednosti dok <strong>odabir</strong> omogućava predefinirane izraze u padajućoj listi.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
bs_BA: Definira način redoslijeda oznaka na stranici proizvoda trgovine. Ukoliko koristite prilagođeni redoslijed, možete kliknuti i povući oznake unutar ovog atributa.

en: Developer API Docs
bs_BA: API uputstvo za developere

en: Dimensions
bs_BA: Dimenzije

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
bs_BA: Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

en: Discount type
bs_BA: Vrsta popusta

en: Display Prices During Cart and Checkout:
bs_BA: Prikazuje cijene u korpi i blagajni

en: Display type
bs_BA: Vrsta prikaza

en: Do not allow
bs_BA: Ne

en: Docs
bs_BA: Dokumenti

en: Documentation
bs_BA: Uputstvo

en: Download Expiry
bs_BA: Rok preuzimanja

en: Download Limit
bs_BA: Limit preuzimanja

en: Download Type
bs_BA: Vrsta preuzimanja

en: Downloadable
bs_BA: Moguće preuzeti

en: Downloadable Files
bs_BA: Datoteke za preuzimanje

en: Downloadable Product Permissions
bs_BA: Dozvole proizvoda za preuzimanje

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
bs_BA: Proizvodi koji se preuzimaju omogućuju pristup datoteci nakon plaćanja.

en: Duplicate
bs_BA: Umnoži

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Edit Attribute
bs_BA: Uredi atribut

en: Edit this item
bs_BA: Uredite ovu stavku

en: Edit this item inline
bs_BA: Ovaj proizvod uredite ovdje

en: Education
bs_BA: Edukacija

en: Email Settings
bs_BA: Podešavanje pošte

en: Email restrictions
bs_BA: Email ograničenja

en: Empty Trash
bs_BA: Isprazni smeće

en: Enable Archives?
bs_BA: Omogući arhivu?

en: Enable guest checkout
bs_BA: Dozvoli plaćanje gostu

en: Enable reviews
bs_BA: Omogući ocjene

en: Enable stock management at product level
bs_BA: Omogući upravljanje zalihama

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
bs_BA: Omogućite ukoliko želite da ovaj atribut sadrži arhivu proizvoda u vašoj prodavnici.

en: Enable this option to feature this product.
bs_BA: Uključite ovu opciju ako želite izdvojiti ovaj proizvod.

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
bs_BA: Uključite ovo da dozvolite kupovinu samo jednog ovog proizvoda u jednoj narudžbi.

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
bs_BA: Završetak za stranice Plaćanja &rarr; Pay

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
bs_BA: Unesite prilagođenu bazu. Baza <strong>mora</strong> biti postavljena ili će WordPress koristiti osnovnu umjeste nje.

en: Enter a name for the new attribute term:
bs_BA: Upišite novi naziv atributa:

en: Enter a value
bs_BA: Unesite vrijednost

en: Enter a value (fixed or %)
bs_BA: Unesite vrijednost (fiksnu ili u postocima)

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
bs_BA: Ukoliko želite unesite poruku koju ćete poslati kupcu nakon kupovine.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
bs_BA: Upišite neki tekst ili neke atribute odvajajući ih okomitom crtom (|).

en: Enter the external URL to the product.
bs_BA: Unesi vanjski URL za proizvod.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
bs_BA: Unesi broj dana prije nego link za preuzimanje istekne ili ostavi prazno.

en: Exclude categories
bs_BA: Izuzev kategorija

en: Exclude products
bs_BA: Izuzev proizvoda

en: Exclude sale items
bs_BA: Izuzev sniženih proizvoda

en: Expiry date
bs_BA: Datum isteka

en: External/Affiliate
bs_BA: Vanjski/Affiliate

en: External/Affiliate product
bs_BA: Vanjski/Affiliate proizvod

en: Featured
bs_BA: Istaknuto

en: Featured Product
bs_BA: Izdvojeni proizvod

en: File %d
bs_BA: Datoteka %d

en: File URL
bs_BA: URL datoteke

en: First Name
bs_BA: Ime

en: First name
bs_BA: Ime

en: For more information:
bs_BA: Za više informacija:

en: Force HTTP when leaving the checkout
bs_BA: Preferiraj HTTP prilikom napuštanja blagajne

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (a SSL Certificate is required).
bs_BA: Preferiraj SSL (HTTPS) na stranicama za plaćanje (SSL certifikat je neophodan).

en: Force Translation Upgrade
bs_BA: Zahtijevaj nadogradnju prijevoda

en: Force secure checkout
bs_BA: Preferiraj sigurno plaćanje

en: Found a bug?
bs_BA: Pronašli ste grešku?

en: Free Shipping
bs_BA: Besplatna pošiljka

en: General
bs_BA: Općenito

en: General Details
bs_BA: Opći detalji

en: General Settings
bs_BA: Osnovna podešavanja

en: Generate API Key
bs_BA: Napravi API ključ

en: Generate download permissions
bs_BA: Napravi dozvole preuzimanja

en: Github Project
bs_BA: Github projekat

en: Go to WooCommerce Settings
bs_BA: Idi na WooCommerce podešavanja

en: Grant Access
bs_BA: Odobri pristup

en: Grouped
bs_BA: Grupirani

en: Grouped product
bs_BA: Grupirani proizvodi

en: Grouping
bs_BA: Grupiranje

en: Guest
bs_BA: Gost

en: HTML Email Template
bs_BA: HTML Email tema

en: Hard Crop?
bs_BA: Grubo rezanje?

en: Height
bs_BA: Visina

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
bs_BA: Pozdrav! Dodajte CSV datoteku sa stopama poreza za unos sadržaja u vašu prodavnicu. Odaberite .csv datoteku i kliknite "Dodaj i unesi datoteku".

en: Hidden
bs_BA: Sakriveno

en: How many times this coupon can be used before it is void.
bs_BA: Koliko puta se kupon može koristiti prije isteka.

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
bs_BA: Koliko puta individua može koristiti ovaj kupon. Korištenje email-a obračuna za goste i korisnički ID za registrovane korisnike.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
bs_BA: Ukoliko upravljate zalihama, ovim ćete kontrolisati da li ćete ili ne dozvoliti povrat. Ukoliko je dozvoljeno, količina zaliha može ići ispod 0.

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
bs_BA: Ukoliko vam se <strong>WooCommerce</strong> dopada molimo da nas podržite ocjenom na <a href="%1$s" target="_blank">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> <a href="%1$s" target="_blank">WordPress.org</a>. Zahvaljujemo na ljubaznosti!

en: Image
bs_BA: Slika

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
bs_BA: Uvezite <strong>porezne stope</strong> u Vašu prodavnicu putem csv datoteke.

en: Import Tax Rates
bs_BA: Unesi porezne stope

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
bs_BA: Prenos završen - uneseno je <strong>%s</strong> poreznih stopa.

en: In stock
bs_BA: Na stanju

en: Individual use only
bs_BA: Samo za lične potrebe

en: Insert into %s
bs_BA: Ubaci u %s

en: Install WooCommerce Pages
bs_BA: Instalirajte WooCommerce stranice

en: Install pages
bs_BA: Instaliraj stranice

en: Inventory
bs_BA: Inventar

en: Keys/Apps
bs_BA: Ključevi/Aplikacije

en: Last Access
bs_BA: Posljednja posjeta

en: Last Name
bs_BA: Prezime

en: Last name
bs_BA: Prezime

en: Last warning, are you sure?
bs_BA: Posljednje upozorenje, da li ste sigurni?

en: Learn more
bs_BA: Opširnije

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
bs_BA: Ostavite prazno za neograničen broj ponovnih preuzimanja.

en: Length
bs_BA: Dužina

en: Limit usage to X items
bs_BA: Ograniči korištenje za X stavki

en: Linked Products
bs_BA: Povezani proizvodi

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
bs_BA: Dozvoljena Email lista kupaca na koje se odnosi kupon. Email adrese odvojiti zarezom.

en: Load billing address
bs_BA: Učitaj adresu plaćanja

en: Load shipping address
bs_BA: Učitaj adresu za dostavu

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
bs_BA: Učitati informacije kupca za plaćanje? Ovo će ukloniti do sad unesene informacije za plaćanje.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bs_BA: Učitaj informacije kupca za dostavu? Ovo će ukloniti sve dosadašnje unešene informacije za dostavu.

en: Local Delivery
bs_BA: Lokalna dostava

en: Local Pickup
bs_BA: Preuzimanje u radnji

en: Low in stock
bs_BA: Niska zaliha

en: LxWxH in decimal form
bs_BA: LxWxH u decimalnoj formi

en: Make a duplicate from this product
bs_BA: Umnožite ovaj proizvod

en: Manage stock?
bs_BA: Uredi zalihu?

en: Managing Orders
bs_BA: Uređivanje narudžbi

en: Mark complete
bs_BA: Označi završene

en: Mark on-hold
bs_BA: Označi 'na čekanju'

en: Mark processing
bs_BA: Označi u obradi

en: Maximum size: %s
bs_BA: Maksimalna veličina: %s

en: Maximum spend
bs_BA: Maksimalni iznos

en: Menu order
bs_BA: Poredak menija

en: Minimum spend
bs_BA: Minimalni iznos

en: Most Stocked
bs_BA: S najvećim zalihama

en: Move this item to the Trash
bs_BA: Premjesti ovaj proizvod u smeće

en: Move to Trash
bs_BA: Premjesti u smeće

en: Music
bs_BA: Muzika

en: Name
bs_BA: Ime

en: Name (numeric)
bs_BA: Ime (brojčano)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
bs_BA: Naziv atributa (prikazano na stranici).

en: Never
bs_BA: Nikada

en: No
bs_BA: Ne

en: No attributes currently exist.
bs_BA: Atributi ne postoje.

en: No billing address set.
bs_BA: Adresa nije unesena.

en: No categories
bs_BA: Bez kategorija

en: No customer selected
bs_BA: Kupac nije izabran

en: No maximum
bs_BA: Bez ograničenja

en: No minimum
bs_BA: Bez ograničenja

en: No product to duplicate has been supplied!
bs_BA: Proizvod za umnožavanje nije odabran!

en: No restrictions
bs_BA: Bez ograničenja

en: No shipping address set.
bs_BA: Adresa dostave nije unesena.

en: No shipping class
bs_BA: Nema klase dostave

en: No variations added
bs_BA: Varijacije nisu dodane

en: None
bs_BA: Nijedan

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
bs_BA: Napomena: Dozvole za stavke narudžbe automatski će se dodijeliti kada se status promjeni u obrada/dovršeno.

en: OR enter path to file:
bs_BA: ILI unesite putanju do datoteke:

en: Official Extensions
bs_BA: Službena proširenja

en: Official Themes
bs_BA: Službene teme

en: Order
bs_BA: Narudžba

en: Order Notes
bs_BA: Bilješke uz narudžbu

en: Order by
bs_BA: Redoslijed

en: Order date:
bs_BA: Datum narudžbe:

en: Order draft updated.
bs_BA: Skica narudžbe je ažurirana.

en: Order restored to revision from %s
bs_BA: Narudžba je vraćena na posljednju verziju od %s

en: Order saved.
bs_BA: Narudžba je spremljena.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bs_BA: Narudžba je raspoređena za: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status changed by bulk edit:
bs_BA: Status narudžbe je promijenjen u skupnom uređivanju:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
bs_BA[0]: Promijenjen %s status narudžbe.
bs_BA[1]: Promijenjeno %s statusa narudžbe.
bs_BA[2]: Promijenjeno %s statusa narudžbe.

en: Order status:
bs_BA: Status narudžbe:

en: Order submitted.
bs_BA: Narudžba je dostavljena.

en: Order updated and email sent.
bs_BA: Narudžba je ažurirana i poslana poštom.

en: Order updated.
bs_BA: Narudžba je ažurirana.

en: Orders
bs_BA: Narudžbe

en: Other
bs_BA: Ostalo

en: Out of stock
bs_BA: Nema na stanju

[ctx: Page setting]
en: Cart
bs_BA: Korpa

[ctx: Page setting]
en: Checkout
bs_BA: Blagajna

[ctx: Page setting]
en: My Account
bs_BA: Moj račun

[ctx: Page title]
en: Cart
bs_BA: Korpa

[ctx: Page title]
en: Checkout
bs_BA: Blagajna

[ctx: Page title]
en: My Account
bs_BA: Moj račun

[ctx: Page title]
en: Shop
bs_BA: Prodavnica

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
bs_BA: Pauzirano <span class="count">(%s)</span>

en: PayPal Standard
bs_BA: PayPal standard

en: Payment Method:
bs_BA: Način plaćanja:

en: Payment via %s
bs_BA: Plaćanje putem %s

en: Permissions
bs_BA: Dozvole

en: Phone
bs_BA: Telefon

en: Please enter in a value less than the regular price.
bs_BA: Unesite vrijednost manju od regularne cijene.

en: Please enter in country code with two capital letters.
bs_BA: Unesite oznaku zemlje sa dva velika slova.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
bs_BA: Unesite u decimalnom (%s) obliku bez oznake za hiljedice.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
bs_BA: Unesite vrijednost u decimalnom (%s) obliku bez razmaka za hiljadice i simbola valute.

en: Please select some items.
bs_BA: Odaberite neke stavke.

en: Please, provide an attribute name and slug.
bs_BA: Molimo da unesete ime atributa i poveznice.

en: Postcode
bs_BA: Poštanski broj

en: Preview
bs_BA: Vidi

en: Preview &#8220;%s&#8221;
bs_BA: Vidi &#8220;%s&#8221;

en: Price
bs_BA: Cijena

en: Private note
bs_BA: Lična bilješka

en: Processing
bs_BA: U obradi

en: Product
bs_BA: Proizvod

en: Product Categories
bs_BA: Kategorije Proizvoda

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
bs_BA: Kategorije proizvoda, Oznake, Klase dostave i atributi

en: Product Data
bs_BA: Podaci o proizvodu

en: Product Gallery
bs_BA: Galerija proizvoda

en: Product IDs
bs_BA: ID proizvoda

en: Product Name
bs_BA: Ime proizvoda

en: Product Settings
bs_BA: Podešavanja proizvoda

en: Product Short Description
bs_BA: Kratki opis proizvoda

en: Product Transients Cleared
bs_BA: Transients proizvoda očišćene

en: Product Type
bs_BA: Vrsta proizvoda

en: Product URL
bs_BA: URL proizvoda

en: Product attribute base
bs_BA: Baza atributa proizvoda

en: Product categories
bs_BA: Kategorije proizvoda

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
bs_BA: Kategorije proizvoda možete ovdje uređivati. Za izmjenu redoslijeda kategorija na stranici možete ih povući i odvući te na taj način sortirati. Za prikaz još kategorija kliknite na link "opcije zaslona" na vrhu stranice.

en: Product category base
bs_BA: Baza kategorije proizvoda

en: Product creation failed, could not find original product:
bs_BA: Izrada proizvoda nije uspjela, proizvod nije pronađen:

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
bs_BA: Skica proizvoda ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pregledaj proizvod</a>

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
bs_BA: Proizvod ne mora biti u ovoj kategoriji kako bi kupon bio validan ili za "Popust proizvoda" u kojem slučaju proizvodi iz ove kategorije neće biti na popustu.

en: Product name
bs_BA: Naziv proizvoda

en: Product permalink base
bs_BA: Link baze proizvoda

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
bs_BA: Proizvod je objavljen. <a href="%s">Vidi proizvod</a>

en: Product restored to revision from %s
bs_BA: Proizvod je vraćen na posljednju reviziju od %s

en: Product saved.
bs_BA: Spremljen proizvod.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
bs_BA: Proizvod raspoređen za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pregledaj proizvod</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
bs_BA: Proizvod poslan. <a target="_blank" href="%s">Pregledaj proizvod</a>

en: Product tag base
bs_BA: Baza oznake proizvoda

en: Product updated.
bs_BA: Proizvod ažuriran.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
bs_BA: Proizvod ažuriran. <a href="%s">Vidi proizvod</a>

en: Products
bs_BA: Proizvodi

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
bs_BA: Proizvodi ne moraju biti u korpi za korištenje ovog kupona ili za "Popust proizvoda", proizvode koji nisu na popustu/sniženju.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
bs_BA: Proizvodi koji trebaju biti u korpi kako bi se koristio kupon ili za "Popust proizvoda", proizvode koji su na popustu.

en: Public
bs_BA: Javno

en: Purchase Note
bs_BA: Bilješke kupovine

en: Purchased
bs_BA: Kupljeno

en: Qty
bs_BA: Količina

en: Quick&nbsp;Edit
bs_BA: Brzo uređivanje

en: Rating
bs_BA: Ocjenjivanje

en: Read
bs_BA: Čitaj

en: Read/Write
bs_BA: Čitaj/Piši

en: Refunded
bs_BA: Refundirano

en: Regular Price
bs_BA: Regularna cijena

en: Remove
bs_BA: Ukloni

en: Remove image
bs_BA: Ukloni sliku

en: Remove this attribute?
bs_BA: Uklonite ovaj atribut?

en: Remove this item meta?
bs_BA: Ukloni meta podatke ove stavke?

en: Report a bug
bs_BA: Prijavi grešku

en: Reports
bs_BA: Izvještaji

en: Resend order emails
bs_BA: Ponovo pošalji email-ove narudžbe

en: Reset Usage Tracking Settings
bs_BA: Resetuj postavke praćenja

en: Reset capabilities
bs_BA: Resetuj mogućnosti

en: Reset usage tracking settings
bs_BA: Resetuj korištenja postavki za praćenje

en: Restore
bs_BA: Vrati

en: Restore this item from the Trash
bs_BA: Vratite proizvod iz smeća

en: Reviews
bs_BA: Recenzije

en: Revoke
bs_BA: Ukloni

en: Revoke API Key
bs_BA: Ukloni API ključ

en: Roles successfully reset
bs_BA: Uloge su uspješno resetirane

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
bs_BA: SKU se odnosi na Stock-keeping unit, jedinstveni identifikator za svaki proizvod ili uslugu koju je moguće kupiti.

en: Sale Price
bs_BA: Snižena cijena

en: Sale Price Dates
bs_BA: Datumi sniženih cijena

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
bs_BA: Datum početka prodaje (u YYYY-MM-DD obliku ili ostavite prazno)

en: Sales Reports
bs_BA: Izvještaji prodaje

en: Sales by category
bs_BA: Prodaje po kategoriji

en: Sales by date
bs_BA: Prodaja po datumima

en: Sales by product
bs_BA: Prodaje po proizvodu

en: Same as parent
bs_BA: Isto kao roditelj

en: Save %s
bs_BA: Spasi %s

en: Save/update the %s
bs_BA: Spasi/ažuriraj %s

en: Schedule
bs_BA: Raspored

en: Search
bs_BA: Pretraži

en: Search Key
bs_BA: Potraži ključ

en: Search for a customer&hellip;
bs_BA: Pretraži for a customer&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
bs_BA: Pretraga za proizvode koje je moguće preuzeti&hellip;

en: Search for a product&hellip;
bs_BA: Potraži proizvod&hellip;

en: Select All
bs_BA: Označi sve

en: Select a country&hellip;
bs_BA: Označite državu

en: Select a page&hellip;
bs_BA: Odaberite stranicu

en: Select all
bs_BA: Označi sve

en: Select an option&hellip;
bs_BA: Odaberite option&hellip;

en: Select none
bs_BA: Ni jedna

en: Sessions successfully cleared
bs_BA: Sesije su uspješno očišćene

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
bs_BA: Postavite ovu opciju da ovaj proizvod učinite dijelom grupnog proizvoda.

en: Set variation image
bs_BA: Postavite sliku varijacije

en: Settings
bs_BA: Podešavanja

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
bs_BA: Blagajna

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
bs_BA: Blagajna

en: Ship to
bs_BA: Dostaviti

en: Shipping
bs_BA: Dostava

en: Shipping Classes
bs_BA: Klase dostave

en: Shipping Details
bs_BA: Detalji dostave

en: Shipping Settings
bs_BA: Podešavanje pošiljki

en: Shipping class
bs_BA: Klasa dostave

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
bs_BA: Klase dostave koriste specifične metode dostave za grupiranje sličnih proizvoda.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
bs_BA: Klase dostave mogu se koristiti za grupiranje proizvoda slične vrste. Te grupe možete koristiti za definiranje drugačije metode dostave za drugačije proizvode.

en: Shipping only
bs_BA: Samo dostava

en: Shop base
bs_BA: Baza prodavnice

en: Shop base with category
bs_BA: Baza prodavnice sa kategorijom

en: Show all product types
bs_BA: Prikaži sve vrste proizvoda

en: Show all types
bs_BA: Prikaži sve vrste

en: Simple
bs_BA: Jednostavan

en: Simple Products
bs_BA: Obični proizvodi

en: Simple product
bs_BA: Osnovni proizvod

en: Slug
bs_BA: Poveznica

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
bs_BA: Poveznica "%s" se već koristi. Promijenite je.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
bs_BA: Poveznica "%s" nije dozvoljena jer je već rezervisana. Promijenite je.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
bs_BA: Poveznica "%s" je predugačka (28 znakova maksimalno). Trebate je skratiti.

en: Sold Individually
bs_BA: Prodaje se pojedinačno

en: Sorry, there has been an error.
bs_BA: Žao nam je, došlo je do greške.

en: Sort Products
bs_BA: Složi proizvode

en: Standard Product
bs_BA: Standardni proizvod

en: State
bs_BA: Država

en: State/County
bs_BA: Regija

en: State/County or state code
bs_BA: Država ili njen kod

en: Stock
bs_BA: Zaliha

en: Stock Keeping Unit
bs_BA: Kataloški broj proizvoda

en: Stock Qty
bs_BA: Količina na zalihi

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
bs_BA: Količlina zalihe. Ako je ovo promjenjivi proizvod ova vrijednost će biti korištena za kontrolu zalihe svih varijacija osim ako ne definirate zalihu za svaku varijaciju posebno.

en: Stock status
bs_BA: Status zalihe

en: Subcategories
bs_BA: Podkategorije

en: Support
bs_BA: Podrška

en: System Status
bs_BA: Status sistema

en: Tags
bs_BA: Oznake

en: Tax
bs_BA: Porez

en: Tax Class
bs_BA: Klasa poreza

en: Tax Settings
bs_BA: Podešavanja poreza

en: Tax Status
bs_BA: Status poreza

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
bs_BA: Porezne stope trebaju biti definisane sa kolonama u određenom redoslijedu (10 kolona). <a href="%s">Kliknite ovdje za preuzimanje primjera</a>.

en: Tax rates successfully deleted
bs_BA: Porezne stope uspješno obrisane

[ctx: Tax status]
en: None
bs_BA: Nijedan

en: Taxable
bs_BA: Oporezivo

en: Taxes
bs_BA: Porezi

en: Taxes by code
bs_BA: Porezi po oznaci

en: Taxes by date
bs_BA: Porezi po datumu

en: Telephone
bs_BA: Telefon

en: Term ID
bs_BA: ID oznake

en: Terms
bs_BA: Oznake

en: Terms successfully recounted
bs_BA: Uvjeti uspješno prebrojani

en: Thank you for selling with WooCommerce.
bs_BA: Hvala što prodajete putem WooCommerce.

en: Thank you for updating to the latest version!
bs_BA: Zahvaljujemo za nadogradnju na posljednju verziju!

en: Thanks :)
bs_BA: Hvala :)

en: Thanks for installing!
bs_BA: Zahvaljujemo na instalaciji!

en: Thanks, all done!
bs_BA: Zahvaljujemo!

en: The CSV is invalid.
bs_BA: CSV nije u redu.

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
bs_BA: URL link naplate vaše WooCommerce prodavnice (sa ID stranice).

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
bs_BA: Promjene koje ste napravili biće izgubljene ukoliko odete sa ove stranice.

en: The file does not exist, please try again.
bs_BA: Datoteka ne postoji, pokušajte ponovo.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
bs_BA: Maksimalni broj za individualne stavke - ovaj kupon će se dodati za korištenje popusta proizvoda. Ostavite prazno za primjenu na sve kvalifikovane stavke u korpi.

en: The sale will end at the beginning of the set date.
bs_BA: Sniženje će prestati na uneseni datum.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
bs_BA: Postavke veličine ove slike su isključene jer su njene vrijednosti prepisane filterom.

en: There are no notes yet.
bs_BA: Trenutno nema bilješki.

en: There are no product reviews yet.
bs_BA: Ovaj proizvod još nema recenzija.

en: There was an error calling %s
bs_BA: Greška tokom poziva %s

en: There was an error calling %s::%s
bs_BA: Došlo je do greške tokom poziva %s::%s

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
bs_BA: Ove stranice moraju biti podešene kako bi WooCommerce znao gdje će proslijediti korisnike za naplatu.

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
bs_BA: Ove postavke kontroliraju linkove koji se koriste za proizvode. Postavke se primjenjuju samo kada <strong>ne koristite "osnovne" linkove iznad</strong>.

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
bs_BA: Polje dozvoljava postavljanje maksimalne kupljene vrijednosti za korištenje kupona.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
bs_BA: Polje dozvoljava postavljanje minimalne kupljene vrijednosti za korištenje kupona.

en: This is the name of the download shown to the customer.
bs_BA: Ovo je naziv datoteke za preuzimanje prikazan kupcu.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
bs_BA: Ovaj tekst će se pokazati na dugmetu koji povezuje ekterni proizvod.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
bs_BA: Ovaj alat će očistiti sve istekle prijelaze iz Wordpresa

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
bs_BA: Ovaj alat će očistiti cache tranzijente proizvoda/prodavaonice.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
bs_BA: Ovaj alat će prebrojati uvjete proizvoda - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
bs_BA: Ovaj alat će resetirati uloge admin, kupac i manager_prodavnice na osnovne postavke. Koristite ovo ako vaši korisnici ne mogu pristupiti svim WooCommerce admin stranicama.

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
bs_BA: Ovim ćete resetovati vaše korištenje postavki za praćenje.

en: Thumbnail
bs_BA: Sličica

en: Toggle featured
bs_BA: Prebaci istaknuto

en: Topic
bs_BA: Tema

en: Total
bs_BA: Ukupno

en: Transaction ID
bs_BA: ID transakcije

en: Translation Upgrade
bs_BA: Nadogradnja prijevoda

en: Translators
bs_BA: Prevodioci

en: Trash
bs_BA: Smeće

en: Type
bs_BA: Vrsta

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
bs_BA: Jedinstvena poveznica za atribut, mora biti kraća od 28 znakova.

en: Unknown
bs_BA: Nepoznat

en: Unlimited
bs_BA: Neograničeno

en: Unpublished
bs_BA: Neobjavljeno

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
bs_BA: Up-sells ili bolji proizvodi su proizvodi koje preporućujete umjesto trenutnog proizvoda, npr. proizvodi koji su isplativiji, bolje kvalitete ili više cijene.

en: Update
bs_BA: Ažuriraj

en: Upload file and import
bs_BA: Dodaj i uvezi datoteku

en: Upload/Add image
bs_BA: Dodaj sliku

en: Uploaded to this %s
bs_BA: Dodano u %s

en: Usage / Limit
bs_BA: Korištenje / limit

en: Usage Limits
bs_BA: Limit korištenja

en: Usage Restriction
bs_BA: Ograničenja korištenja

en: Usage limit per coupon
bs_BA: Koristi limit po kuponu

en: Usage limit per user
bs_BA: Korištenje limita po korisniku

en: Usage tracking settings successfully reset.
bs_BA: Korištenje postavki praćenja su uspješno resetovane.

en: Use image
bs_BA: Koristi sliku

en: Used for variations
bs_BA: Upotrebljeno za varijacije

en: User
bs_BA: Kupac

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Value of the coupon.
bs_BA: Vrijednost kupona

en: Value(s)
bs_BA: Vrijednost(i)

en: Variable
bs_BA: Promjenjiv

en: Variable product
bs_BA: Promjenjivi proizvod

en: Variation #%s of %s
bs_BA: Varijacija #%s od %s

en: Variations
bs_BA: Varijacije

en: Version %s
bs_BA: Verzija %s

en: Via
bs_BA: iz

en: View
bs_BA: Vidi

en: View %s
bs_BA: Vidi %s

en: View &#8220;%s&#8221;
bs_BA: Vidi &#8220;%s&#8221;

en: View Education Partners
bs_BA: Pogledaj partnere za edukaciju

en: View Order
bs_BA: Pregledaj narudžbu

en: View Tax Rates
bs_BA: Pogledaj porezne stope

en: View other orders
bs_BA: Vidi ostale narudžbe

en: View/Edit
bs_BA: Pregledaj/Uredi

en: Virtual
bs_BA: Virtualni

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
bs_BA: Virtualni proizvodi nisu materijalni i ne dostavljaju se.

en: Visible on the product page
bs_BA: Vidljivo na stranici proizvoda

en: Visit Store
bs_BA: Posjeti prodavnicu

en: WC Transients
bs_BA: WC Transienti

en: Webhook created on %s
bs_BA: Događaj napravljen %s

en: Weight
bs_BA: Težina

en: Weight in decimal form
bs_BA: Težina u decimalnoj formi

en: Welcome to WooCommerce
bs_BA: Dobrodošli u WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
bs_BA: Dobrodošli u WooCommerce %s

en: What's New
bs_BA: Šta je novo

en: Width
bs_BA: Širina

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
bs_BA: WooCommerce dodaci/proširenja

en: WooCommerce Documentation
bs_BA: WooCommerce uputstvo

en: WooCommerce Recent Reviews
bs_BA: WooCommerce recenzije

en: WooCommerce Settings
bs_BA: WooCommerce podešavanja

en: WooCommerce Status
bs_BA: WooCommerce status

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
bs_BA: WooCommerce porezne stope (CSV)

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
bs_BA: WooCommerce je srdačno preveden na nekoliko svijetskih jezika zahvaljujući našem timu prevodioca. Pogledajte ko su! <a href="%s">WooCommerce prevodioci</a>.

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
bs_BA: WooCommerce se razva i održava od strane strastvenih developera širom svijeta. Želite vidjeti njihova imena?  <a href="%s">Učestvujte u WooCommerce zajednici</a>.

en: WooThemes Customer Support
bs_BA: WooThemes korisnička podrška

en: WordPress.org Project
bs_BA: WordPress.org projekat

en: Write
bs_BA: Piši

en: Yes
bs_BA: Da

en: You cannot add the same tax rate twice!
bs_BA: Ova stopa je već dodana!

en: You don't have permissions to create Webhooks!
bs_BA: Nemate dozvole za pravljenje događaja!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
bs_BA: Nemate dozvolu za brisanje događaja!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
bs_BA: Nemate dozvolu za uređivanje događaja!

en: Your changes have been saved.
bs_BA: Vaše promjene su spremljene.

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
bs_BA: Vaš proizvod ima varijacije! Prije nego promijenite tip proizvoda, bilo bi dobro da izbrišete varijacije kako bi izbjegli greške u izvještajima skladišta.

en: Your settings have been saved.
bs_BA: Vaše postavke su spremljene.

en: added on %1$s at %2$s
bs_BA: dodano %1$s i %2$s

en: by %s
bs_BA: za %s

[ctx: by author]
en: by %s
bs_BA: za %s

[ctx: default-slug]
en: shop
bs_BA: prodavnica

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
bs_BA: Učitaj još rezultata&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
bs_BA: Molimo da izbrišete %qty% karaktera

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
bs_BA: Molimo da izbrišete 1 karakter

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
bs_BA: Pretraži&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
bs_BA: Možete samo izabrati samo %qty% predmeta

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
bs_BA: Možete samo izabrati samo 1 predmet

en: key
bs_BA: ključ

en: keys
bs_BA: ključevi

en: out of 5
bs_BA: od 5

[ctx: placeholder]
en: Buy product
bs_BA: Kupi proizvod

en: plus %d other note | plus %d other notes
bs_BA[0]: plus %d druga bilješka
bs_BA[1]: plus %d druge bilješke
bs_BA[2]: plus %d druge bilješke

en: reviewed by
bs_BA: recenzija od

en: variation added
bs_BA: varijacija dodana

en: variations added
bs_BA: varijacije dodane

en: webhook
bs_BA: događaj

en: webhooks
bs_BA: događaji
