Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (188 entries)

en: Are 404s
hr: Su 404

en: Add this redirection rule
hr: Dodaj ovo pravilo preusmjeravanja

en: Edit this redirect
hr: Dodaj ovo preusmjeravanje

en: Save this redirect
hr: Spremi ovo preusmjeravanje

en: Edit this redirection rule
hr: Uredi ovo pravilo preusmjeravanja

en: Save this redirection rule
hr: Spremi ovo pravilo preusmjeravanja

en: Add this redirect
hr: Dodaj ovo preusmjeravanje

en: This action will delete the plugin data and tables from the database and deactivate the plugin. 
    
     Are you sure you want to do this?
hr: Ovom radnjom će se izbrisati podaci dodatka i tablice iz baze podataka te će se deaktivirati dodatak.
    
    Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: Could not find the 'data-selected-dropdown-item-id' attribute in a custom dropdown
hr: Atribut "data-selected-dropdown-item-id" nije pronađen u prilagođenom padajućem izborniku

en: This will establish connection to the chat servers
hr: Ovim će se uspostaviti veza s chat poslužiteljima

en: Connect with support (click to load)
hr: Povežite se s podrškom (kliknite za učitavanje)

en: Explain those options
hr: Objasni ove opcije

en: New permalink structure
hr: Nova struktura permalink-a

en: URLs with removed string
hr: URL-ovi s uklonjenim nizom

en: URLs with new string
hr: URL-ovi s novim nizom

en: A Specific URL
hr: Specifični URL

en: Author and name
hr: Autor i ime

en: Category and name
hr: Kategorija i ime

en: Post name
hr: Ime objave

en: Month and name
hr: Mjesec i ime

en: Day and name
hr: Dan i ime

en: Regex matches
hr: Regex podudaranja

en: Have permalink structure
hr: Ima permalink strukturu

en: Start with
hr: Počni s

en: Contain
hr: Sadrži

en: Add this redirect!
hr: Dodaj ovo preusmjeravanje!

en: Enter the URL you want to redirect to
hr: Unesite URL na koji želite da se preusmjeri

en: …to a %1$sspecific URL:​%2$s
hr: …na %1$skonkretni URL:​%2$s

en: Enter the URL you want to redirect
hr: Unesite URL koji želite preusmjeriti

en: Redirect from the %1$sspecific URL%2$s…
hr: Preusmjerite s %1$skonkretnog URL-a%2$s…

en: Add a redirect
hr: Dodajte preusmjeravanje

en: (specific URL redirects only)
hr: (samo preusmjeravanja određenog URL-a)

en: Your redirects
hr: Vaša preusmjeravanja

en: Redirects to the new Regex pattern you entered on the right.
hr: Preusmjerava na novi Ragex uzorak koji ste unijeli desno.

en: (Only shown if “Regex matches” is selected on the left)
hr: (Prikazano samo ukoliko je ''Regex podudaranja'' označeno na lijevoj strani)

en: Regex matches:
hr: Regex podudaranja:

en: Redirects to the new permalink structure of your choice.
hr: Preusmjerava na novu permalink strukturu po vašem izboru.

en: (Only shown if “Have Permalink Structure” is selected on the left)
hr: (Prikazano samo ukoliko je ''Permalink struktura'' označena na lijevoj strani)

en: New permalink structure:
hr: Nova permalink struktura:

en: %1$sExample:%2$s You selected to redirect all URLs which contain the string “old-blog”, and the current url structure is %3$s. With this option your entered string will be removed so %4$s will redirect to %5$s
hr: %1$sPrimjer:%2$s Odabrali ste da se preusmjeravaju svi URL-ovi koji sadrže string ''stari blog'', i trenutna url struktura je %3$s. S ovom opcijom vaša unesena string će biti uklonjena pa će %4$s biti preusmjeren na %5$s

en: Redirects to URLs which are identical except they don’t contain the string you entered on the left at all (“&ZeroWidthSpace;<strong>remove</strong>”).
hr: Preusmjerava na URL-ove koji su identični, osim što ne sadrže string koju ste unijeli na lijevoj strani (“&ZeroWidthSpace;<strong>remove</strong>”).

en: URLs with removed string:
hr: URL-ovi s uklonjenim nizom znakova:

en: %1$sExample:%2$s You selected to redirect all URLs which contain the string “old-blog”. If you enter here “new-blog” then a redirect from %3$s to %4$s will be applied for all your pages/posts on the old URLs.
hr: %1$sPrimjer:%2$s Odabrali ste da se svi URL-ovi koji sadrže niz znakova ''stari-blog'' preusmjeravaju. Ako ovdje unesete ''novi-blog'' onda će presumjeravanje s %3$s na %4$s biti primjenjeno na sve vaše objave/stranice na starim URL-ovima.

en: replace
hr: zamijeni

en: Redirects to URLs which contain the string you entered on the right instead ​of the string you
                        entered on the left
hr: Preusmjerava na URL-ove koji sadrže niz znakova koje ste unijeli na desnoj strani umjesto onih koje
     ste unijeli na lijevoj.

en: (Only shown if “Contain” is selected on the left)
hr: (Prikazuje se samo ukoliko ''Sadrži'' je označeno na lijevoj strani)

en: URLs with new string:
hr: URL-ovi s novim nizom znakova:

en: Redirects all URLs to the stated URL.
hr: Preusmjerava sve URL-ove na naznačeni URL.

en: A specific URL:
hr: Određeni URL:

en: Redirection to-rules explained​
hr: Preusmjeravanje-pojašnjena pravila

en: Add this redirection rule!
hr: Dodaj ovo pravilo preusmjeravanja!

en: + Add another criteria
hr: + Dodaj novi kriterij

en: Enter the URL
hr: Unesi URL

en: …to:​
hr: ...na:

en: Enter the string
hr: Unesi niz znakova

en: Redirect %1$sall%2$s URLs which:
hr: Preusmjeri %1$sve%2$s URL-ove koji:

en: Add a redirection rule
hr: Dodaj pravilo preusmjeravanja

en: Your redirection rules
hr: Vaša pravila preusmjeravanja

en: close row
hr: zatvori redak

en: edit row
hr: uredi redak

en: Actions
hr: Radnje

en: To a specific URL
hr: Na određeni URL

en: Redirect from
hr: Preusmjeri s

en: tailored settings
hr: uređene postavke

en: …with your
hr: ...s vašim

en: default settings
hr: zadane postavke

en: …with the
hr: ...s

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes, delete
hr: Da, izbriši

en: Delete redirect?
hr: Izbriši preusmjeravanje?

en: trash icon
hr: ikona koša za smeće

en: Close
hr: Zatvori

en: You can change your default settings on the %1$sOptions tab​%2$s​
hr: Možete promijeniti vaše zadane postavke na %1$skartica opcija​%2$s

en: Language:
hr: Jezik:

en: Language
hr: Jezik

en: Here you can set the server name that is used to determine the match, in addition to the source URL​
hr: Ovdje možete postaviti ime poslužitelja koji utvrđuje podudaranje, kao dodatak URL-u izvora.

en: Here you can set the browser language that is used to determine the match, in addition to the source URL​
hr: Ovdje možete postaviti jezik preglednika koji bi trebao utvrditi podudaranje, kao dodatak URL-u izvora.

en: Server:
hr: Poslužitelj:

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Here you can set the user’s IP address that is used to determine the match, in addition to the source URL​
hr: Ovdje možete postaviti korsnikovu IP adresu kojom se utvrđuje podudaranje, kao dodatak URL-u izvora.

en: User’s IP
hr: Korisnikov IP

en: Here you can set the cookie name and value in addition to the source URL to determine the match. If you want to apply RegEx, tick the checkbox.
hr: Ovdje možete postaviti ime kolačića i vrijednost kao doatak URL-u izvora da bi utvrdili podudaranje. Ako želite primijeniti RegEx, označite okvir.

en: Cookie value:​
hr: Vrijednost Kolačića

en: Cookie name:​
hr: Naziv kolačića

en: User’s cookie​
hr: Korisnikov kolačić

en: Here you can set the user’s browser agent in addition to the source URL to determine the match. It can use browser type, OS, (mobile) platform, etc. If you want to apply RegEx, tick the checkbox.
hr: Ovdje možete postaviti korisnikov preglednik kao dodatak URL-u izvora da bi odredili podudaranje. Može koristtiti vrstu preglednika, OS, (mobilnu) platformu, itd. Akko želite primijeniti RegEx, označite okvir.

en: User agent:​
hr: Korisnički agent

en: User’s agent​
hr: Korisnički agent

en: Referrer:
hr: Preporuka:

en: User’s referrer link​
hr: Link preporuke korisnika

en: doesn't match
hr: ne podudara se

en: matches
hr: podudaranja

en: WordPress user role​
hr: WordPress korisnička uloga

en: User who clicks on the link
hr: Korisnik koji klikne na link

en: doesn't have
hr: nema

en: has
hr: ima

en: User who clicks on the link is​
hr: Korisnik koji klikne na link je

en: not logged in
hr: nije prijavljen

en: logged in
hr: prijavljen

en: are not the case
hr: nije slučaj

en: are the case
hr: je slučaj

en: Only redirect if %1$sall%2$s of the following criteria ​
hr: Preusmjeravanje samo ako %1$svi%2$s sljedećih kriterija

en: Inclusion & exclusion rules​
hr: Pravila uključivanja i isključivanja

en: 308 – Permanent Redirect
hr: 308 - Trajno preusmjeravanje

en: 307 – Temporary Redirect
hr: 307 - Privremeno preusmjeravanje

en: 304 – Not Modified
hr: 304 - Nije Modificirano

en: 303 – See Other
hr: 303 - Vidi Ostalo

en: 302 – Found
hr: 302 - Pronađeno

en: 301 - Moved Permanently
hr: 301 - Trajno premješteno

en: Click to see an explanation of HTTP codes
hr: Klikni da bi vidjeli objašnjenje HTTP kodova

en: Redirect HTTP code:​
hr: HTTP kôd za preusmjeravanje:

en: If checked parameters will be passed on, e.g. if you selected to redirect /whatever to /whatever-new, then when a user enters /whatever?param he will be redirected to /whatever-new?param.
hr: Ako će se provjereni parametri prosljeđivati, npr. ako ste odabrali preusmjeravanje /bilo čega na /bilo što-novo, onda kada korisnik unese /bilo koji?param bit će preusmjeren na /bilo koji-novi? param.

en: Pass on parameters​
hr: Proslijedi parametre

en: If checked the cases of your source URL will be ignored, e.g. if you entered /whatever as URL, /WhAteVER will also be redirected.
hr: Ako je označeno, zanemarivat će se slučajevi vašeg izvornog URL -a, npr. ako ste unijeli /bilo što kao URL, /WhAteVER će također biti preusmjeren.

en: Ignore lower/upper case​
hr: Ignoriraj mala/velika slova

en: If checked URLs with parameters will be redirected as well, e.g. if you selected /whatever to get redirected, then /whatever?param will be redirected too.
hr: Ako će se preusmjeriti i označeni URL -ovi s parametrima, npr. ako ste odabrali /bilo što za preusmjeravanje, tada će se preusmjeriti i parametar /svejedno?

en: Ignore parameters​
hr: Zanemari parametre

en: If checked, URLs with “/” at the end and those without it will be redirected.
hr: Ako je označeno, URL-ovi s “/” na kraju i oni bez će biti preusmjereni.

en: Ignore trailing slashes​
hr: Zanemari kose crte

en: info icon
hr: ikona informacija

en: Source URL
hr: URL izvor

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: cogs icon
hr: cogs ikone

en: Search
hr: Pretraži

en: search button's icon
hr: Ikona gumba za pretraživanje

en: Export list
hr: Popis izvoza

en: Import list
hr: Popis uvoza

en: Go!
hr: Idi!

en: Delete
hr: Izbriši

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enable
hr: Omogući

en: For all selected:
hr: Za sve odabrane:

en: Select Option
hr: Odaberi opciju

en: (also from other pages)
hr: (također i s ostalih stranica)

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Type
hr: Vrsta

en: Date added
hr: Dodan datuma

en: …to:
hr: ...na:

en: Redirect from…
hr: Preusmjeri s...

en: This is currently in progress – stay tuned!
hr: Ovo je trenutno u tijeku - pratite nas!

en: All the options on the other tabs didn't touch the source URL structures, but only applied redirects. On this tab you can pick options which will change the source URL structure too.
hr: Sve opcije na ostalim karticama nisu dodirivale strukture izvornog URL -a, već su primjenjivale samo preusmjeravanja. Na ovoj kartici možete odabrati opcije koje će promijeniti i strukturu izvornog URL -a.

en: This will add a new redirect automatically on the “Specific URL Redirection”-tab whenever applicable.
hr: Ovo će automatski dodati novo preusmjeravanje na karticu "Specifično preusmjeravanje URL-a" kad god je to primjenjivo.

en: Custom posts
hr: Prilagođene objave

en: Page URLs
hr: URL-ovi stranica

en: Coming soon
hr: Dolazi uskoro

en: Off
hr: Isključeno

en: On
hr: Uključeno

en: Posts URLs
hr: URL-ovi objava

en: If you change the permalink of a post/page, do you want the old permalink automatically redirect to the new one? If yes, please switch it on for the pages/posts you want it:
hr: Ako promijenite permalink objave/stranice, želite li da se stari permalink automatski preusmjeri na novi? Ako da, molimo uključite za stranicobjave za koje želite:

en: Change URLs
hr: Promijeni URL-ove

en: Automatic Redirects
hr: Automatska preusmjeravanja

en: Redirection Rules
hr: Pravila preusmjeravanja

en: Specific URL Redirections
hr: Određena URL preusmjeravanja

en: Welcome to Ultimate Redirect!
hr: Dobrodošli na Ultimate Redirect!

en: All %d redirects deselected
hr: Sva %d preusmjeravanja odznačena

en: All %d redirects selected
hr: Sva %d preusmjeravanja odabrana

en: Showing search results
hr: Prikazivavnje rezultata pretrage

en: Showing page %d data.
hr: Prikazivanje podataka %d stranice.

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Required minimum version of PHP is :
hr: Potrebna minimalna verzije PHP-a je:

en: Required minimum version of WordPress is :
hr: Potrebna minimalna verzija WordPressa je:

en: Settings updated
hr: Postavke ažurirane

en: Error while loading default settings
hr: Greška prilikom učitavanja zadanih postavki

en: Redirection data loaded
hr: Učitani su podaci o preusmjeravanju

en: Tab content loaded
hr: Kartica sadržaja učitana

en: Redirection
hr: Preusmjeravanje

en: Redirection rule added successfully
hr: Pravilo preusmjeravanja uspješno dodano

en: Something went wrong, please ensure the entry is valid!
hr: Nešto je pošlo po krivu, molimo prvojerite da je unos valjan!

en: Redirection rule edited successfully
hr: Pravilo preusmjeravanja uspješno dodano

en: No redirects found
hr: Preusmjeravanja nisu pronađena

en: redirect has been deleted
hr: Preusmjeravanje je izbrisano

en: redirects have been deleted
hr: Preusmjeravanja su izbrisana

en: redirect has been edited
hr: Preusmjeravanje je uređeno

en: redirects have been edited
hr: preusmjeravanja su uređena

en: Current page must be INTEGER > 0!
hr: Trenutna stranica mora biti cijeli broj > 0!

en: Redirection deleted successfully
hr: Preusmjeravanje uspješno izbrisano

en: Redirection ID must be INTEGER > 0!
hr: ID preusmjeravanja mora biti cijeli broj > 0!

en: Redirect settings updated
hr: Postavke preusmjeravanja ažurirane

en: Redirect ID must be positive number!
hr: ID preusmjeravanja mora biti pozitivan broj!

en: Redirection settings loaded
hr: Postavke preusmjeravanja učitane

en: Database error, unknown table column!
hr: Greška baze podataka, nepoznat stupac tablice!

en: Redirect not found by given ID!
hr: Preusmjeravanja nije pronađeno sa zadanim ID-om!

en: Redirection not exists
hr: Preusmjeravanje ne postoji

en: Something went wrong, please try again
hr: Nešto je pošlo po krivu, molimo pokušajte ponovno

en: Redirection added successfully
hr: Preusmjeravanje uspješno dodano

en: Redirection edited successfully
hr: Preusmjeravanje uspješno uređeno

en: Please ensure your entry is valid!
hr: Molimo provjerite da je unos valjan!

note: Description of the plugin
en: Create specific URL redirections and redirection rules super-easily on a beautiful, user-friendly interface of the Redirect Redirection plugin.
hr: Kreirajte određena URL preusmjeravanja i pravila preusmjeravanja super-lagano na prekrasnom, user-friendly sučelju Redirect redirection dodatka.
