Plugins - Elementor Page Builder - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (940 entries)

en: %1$s ago (%2$s)
sr_RS: %1$s пре (%2$s)

en: %d row affected. | %d rows affected.
sr_RS[0]: %d ред захваћен
sr_RS[1]: %d редови захваћени
sr_RS[2]: %d редова захваћено

en: %s Database update process is running in the background.
sr_RS: %s Процес ажурирања базе података се одвија у позадини.

en: %s Images Selected
sr_RS: %s Слика Селектовано

en: %s Settings
sr_RS: %s Подешавања

en: %s The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
sr_RS: %s Процес ажурирања базе података сада је завршен. Хвала Вам на ажурирању на најновије издање!

en: %s Your site database needs to be updated to the latest version.
sr_RS: %s База података Вашег сајта мора бити ажурирана на најновије издање.

en: %s are disabled
sr_RS: %s су онемогућена/е

en: %s has taken over and is currently editing. Do you want to take over this page editing?
sr_RS: %s је преузео и тренутно уређује. Да ли желите да преузмете уређивање ове странице?

en: &#8592; Back to WordPress Editor
sr_RS: &#8592; повратак у Вордпрес уређивач

en: (no title)
sr_RS: (без наслова)

en: (opens in a new window)
sr_RS: (отвара у новом прозору)

en: <a href="%s" target="_blank">Click here</a> to troubleshoot
sr_RS: <a href="%s" target="_blank">Kликните овде</a> како би сте отклонили проблем

en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
sr_RS: <strong>Важно:</strong> Препоручује се да <a target="_blank" href="%s">направите безбедносну копију базе података</a> пре замене URL.

en: About Elementor
sr_RS: О Елементору

en: Accent
sr_RS: Издвојен/о

en: Accent Text
sr_RS: Издвојени текст

en: Access denied.
sr_RS: Приступ забрањен.

en: Accordion
sr_RS: Хармоника

en: Accordion #1
sr_RS: Хармоника број 2

en: Accordion #2
sr_RS: Хармоника број 2

en: Accordion Content
sr_RS: Садржај хармонике

en: Accordion Items
sr_RS: Ставке хармонике

en: Accordion Title
sr_RS: Наслов хармонике

en: Action not found.
sr_RS: Поступак није пронађен.

en: Actions
sr_RS: Радње

en: Active Color
sr_RS: Укључена боја

en: Active Icon
sr_RS: Укључена иконица

en: Add %s
sr_RS: Додај %s

en: Add Images
sr_RS: Додајте слике

en: Add Item
sr_RS: Додајте ставку

en: Add New %s
sr_RS: Додај нови %s

en: Add New Column
sr_RS: Додај нову колону

en: Add New Section
sr_RS: Додајте нови одељак

en: Add Template
sr_RS: Додај шаблон

en: Add Your Custom Fonts
sr_RS: Додајте ваше прилагођене фонтове

en: Add Your Heading Text Here
sr_RS: Унесите овде текст наслова

en: Add nofollow
sr_RS: Додајте "nofollow"

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
sr_RS: Додајте шаблоне и користите их на целом веб сајту. Лако их можете извести и увести у било који други пројекат и тако оптимизовати ток посла.

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
sr_RS: Додајте прилагођену класу WITHOUT тачке. Пример: my-class

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
sr_RS: Додајте ваш прилагођен id БЕЗ цртице. пример: my-id

en: Added
sr_RS: Додато

en: Additional Options
sr_RS: Додатне опције

en: Advanced
sr_RS: Напредни/о

en: After
sr_RS: После

en: Alert
sr_RS: Опрезност

en: Alignment
sr_RS: Равнање

en: All
sr_RS: Све

en: All Content
sr_RS: Сав садржај

en: An error occurred
sr_RS: Појавила се грешка

en: Anchor
sr_RS: Сидро

en: Animation Delay
sr_RS: Кашњење анимације

en: Animation Duration
sr_RS: Трајање анимације

en: Animation Speed
sr_RS: Брзина анимације

en: Any Video
sr_RS: Било који видео запис

en: Apply
sr_RS: Применити

en: Are you sure you want to delete this template?
sr_RS: Да ли сте сигурни да хоћете да обришете овај шаблон?

en: Are you sure you want to reinstall previous version?
sr_RS: Да ли сте сигурни да хоћете да поново исталирате претходно издање?

en: Are you sure you want to remove this %s?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да одстраните овај %s?

en: Are you sure you want to reset this gallery?
sr_RS: Да ли сте сигурни да хоћете да поништите ову галерију?

en: Arrows
sr_RS: Стрелице

en: Arrows and Dots
sr_RS: Стрелице и тачке

en: Artwork
sr_RS: Илустрација

en: Ascending order
sr_RS: Растући поредак

en: Aside
sr_RS: Са стране

en: Aspect Ratio
sr_RS: Однос

en: Attachment Caption
sr_RS: Натпис Прилога

en: Attachment Page
sr_RS: Страница са прилозима

en: Attention: Importing may override previous settings.
sr_RS: Упозорење: Увоз може преснимити претходна подешавања.

en: Attention: The display settings (show/hide for mobile, tablet or desktop) will only take effect once you are on the preview or live page, and not while you're in editing mode in Elementor.
sr_RS: Упозорење: Подешавање приказа (прикажи/не приказуј за мобилне, таблете или десктоп) имаће ефекта само ако сте на приказу или живој страни. Неће имате ефекта ако сте у режиму уређивавања у Елементору.

en: Attention: We are going to DELETE ALL CONTENT from this page. Are you sure you want to do that?
sr_RS: Упозорење: Избрисаћемо сав садржај са ове странице. Да ли сте сигурни да то желите?

en: Autoplay
sr_RS: Аутоматско покретање

en: Autoplay Speed
sr_RS: Брзина аутоматске репродукције

en: Autosave
sr_RS: Аутоматско снимање

en: Back to Library
sr_RS: Назад у библиотеку

en: Back to WordPress Editor
sr_RS: Повратак у Вордпрес уређивач

en: Back to default
sr_RS: Повратак на подразумевано

en: Background
sr_RS: Позадина

en: Background Color
sr_RS: Боја позадине

[ctx: Background Control]
en: Angle
sr_RS: Угао

[ctx: Background Control]
en: Attachment
sr_RS: Прилог

[ctx: Background Control]
en: Auto
sr_RS: Аутоматски

[ctx: Background Control]
en: Background Color
sr_RS: Боја позадине

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
sr_RS: Замена за позадину

[ctx: Background Control]
en: Background Image
sr_RS: Позадинска слика

[ctx: Background Control]
en: Background Type
sr_RS: Врста позадине

[ctx: Background Control]
en: Background Video
sr_RS: Видео запис у позадини

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
sr_RS: Доле центар

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
sr_RS: Доле лево

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
sr_RS: Доле десно

[ctx: Background Control]
en: Center Center
sr_RS: Центар центар

[ctx: Background Control]
en: Center Left
sr_RS: Центар лево

[ctx: Background Control]
en: Center Right
sr_RS: Центар десно

[ctx: Background Control]
en: Classic
sr_RS: Класично

[ctx: Background Control]
en: Color
sr_RS: Боја

[ctx: Background Control]
en: Contain
sr_RS: Садржи

[ctx: Background Control]
en: Cover
sr_RS: Прекрити

[ctx: Background Control]
en: Custom
sr_RS: Прилагођен/а

[ctx: Background Control]
en: Default
sr_RS: Подразумевано

[ctx: Background Control]
en: Fixed
sr_RS: Фиксирана

[ctx: Background Control]
en: Gradient
sr_RS: Градијент

[ctx: Background Control]
en: Image
sr_RS: Слика

[ctx: Background Control]
en: Linear
sr_RS: Линеаран

[ctx: Background Control]
en: Location
sr_RS: Локација

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
sr_RS: Без понављања

[ctx: Background Control]
en: Position
sr_RS: Позиција

[ctx: Background Control]
en: Radial
sr_RS: Радијалан

[ctx: Background Control]
en: Repeat
sr_RS: Понови

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
sr_RS: Понови-x

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
sr_RS: Понови-y

[ctx: Background Control]
en: Scroll
sr_RS: Кретање

[ctx: Background Control]
en: Second Color
sr_RS: Друга боја

[ctx: Background Control]
en: Size
sr_RS: Величина

[ctx: Background Control]
en: Top Center
sr_RS: Горе центар

[ctx: Background Control]
en: Top Left
sr_RS: Горе лево

[ctx: Background Control]
en: Top Right
sr_RS: Горе десно

[ctx: Background Control]
en: Type
sr_RS: Тип

[ctx: Background Control]
en: Video Link
sr_RS: Веза ка видео запису

[ctx: Background Control]
en: Width
sr_RS: Ширина

[ctx: Background Control]
en: X Position
sr_RS: X Позиција

[ctx: Background Control]
en: Y Position
sr_RS: Y Позиција

en: Background Overlay
sr_RS: Прекривач за позадину

en: Basic
sr_RS: Основни

en: Become a Beta Tester
sr_RS: Постаните Бета тестер

en: Before
sr_RS: Пре

en: Beta Tester
sr_RS: Бета тестер

en: Blend Mode
sr_RS: Режим мешања

en: Blocks
sr_RS: Блокови

en: Blog
sr_RS: Блог

en: Blur
sr_RS: Замућење

en: Body Style
sr_RS: Стил главног дела дела

en: Body Text
sr_RS: Текст садржаја

en: Border
sr_RS: Граница

en: Border Color
sr_RS: Боја граница

[ctx: Border Control]
en: Border Type
sr_RS: Врста границе

[ctx: Border Control]
en: Color
sr_RS: Боја

[ctx: Border Control]
en: Dashed
sr_RS: Испрекидана

[ctx: Border Control]
en: Dotted
sr_RS: Тачкаста

[ctx: Border Control]
en: Double
sr_RS: Дупла

[ctx: Border Control]
en: Groove
sr_RS: Жлеб

[ctx: Border Control]
en: Solid
sr_RS: Пуна

[ctx: Border Control]
en: Width
sr_RS: Ширина

en: Border Radius
sr_RS: Закривљење граница

en: Border Width
sr_RS: Ширина границе

en: Bottom
sr_RS: Доле

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
sr_RS: Сенка квадрата

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
sr_RS: Уметак

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
sr_RS: Контура

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
sr_RS: Позиција

en: Boxed
sr_RS: Ограничен/а

en: Bring to Front
sr_RS: Измести напред

en: Button
sr_RS: Дугме

en: Button ID
sr_RS: ID дугмета

en: Buy Button
sr_RS: Дугме за куповину

en: By
sr_RS: Од стране

en: CSS Classes
sr_RS: CSS Класе

en: CSS Print Method
sr_RS: CSS Метод писања

en: Can't Edit?
sr_RS: Не можете уређивати?

en: Cancel
sr_RS: Поништите

en: Cannot delete this revision.
sr_RS: Не можете обрисати ову ревизију.

en: Cannot enable Safe Mode
sr_RS: Режим Сигурног рада није могуће укључити

en: Caption
sr_RS: Натпис

en: Category
sr_RS: Категорија

en: Center
sr_RS: Центар

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
sr_RS: Укључивањем овог квадратића биће онемогућене Елементор подразумеване боје, и учиниће да Елементор наслеђује боје од ваше теме.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
sr_RS: Укључивањем овог квадратића биће онемогућени Елементор подразумеви фонтови, и учиниће да Елементор наслеђује фонтове од ваше теме.

en: Choose File
sr_RS: Изаберите Датотеку

en: Choose Image
sr_RS: Изаберите слику

en: Choose Mode
sr_RS: Изаберите режим

en: Choose Sidebar
sr_RS: Изаберите бочну траку

en: Choose Template
sr_RS: Изаберите шаблон

en: Choose Template Type
sr_RS: Иаберите врсту шаблона

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
sr_RS: Изаберите JSON датотеку Елементор шаблона или .zip архиву Елементор шаблона и додајте их у листу шаблона ваше библиотеке.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
sr_RS: Изаберите између Долазимо ускоро режима (враћа HTTP 200 код) или Режима одржавања (враћа HTTP 503 код).

en: Choose which colors appear in the editor's color picker. This makes accessing the colors you chose for the site much easier.
sr_RS: Изаберите које се боје појављују у уређивачком бирачу боја. Ово вам омогућава олакшани приступ бојама које користите.

en: Circle
sr_RS: Круг

en: Clear
sr_RS: Поништити

en: Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
sr_RS: Стисните дугме за уређење да промените овај текст. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

en: Click here
sr_RS: Стисните овде

en: Close
sr_RS: Затвори

en: Color
sr_RS: Боја

en: Color Palette
sr_RS: Палета боја

en: Color Palettes
sr_RS: Палете боја

en: Color Picker
sr_RS: Бирач боја

en: Colors
sr_RS: Боје

en: Column
sr_RS: Колона

en: Column Position
sr_RS: Позиција колоне

en: Column Width
sr_RS: Ширина колоне

en: Columns
sr_RS: Колоне

en: Columns Gap
sr_RS: Празнине између колона

en: Coming Soon
sr_RS: Долазимо ускоро

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
sr_RS: "Долазимо ускоро" мод враћа HTTP 200 код што значи да је ваш сајт спреман за индексирање.

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Congrats!
sr_RS: Честитамо!

en: Connect
sr_RS: Повежи се

en: Connect to Elementor
sr_RS: Повежи се са Елементором

en: Connected Successfully.
sr_RS: Успешно повезани.

en: Connected to Elementor as %s
sr_RS: Повезан са Елементором као %s

en: Connection Lost
sr_RS: Веза у прекиду

en: Content
sr_RS: Садржај

en: Content Position
sr_RS: Позиција садржаја

en: Content Width
sr_RS: Ширина садржаја

en: Continue
sr_RS: Наставак

en: Continue reading
sr_RS: Наставите са читањем

en: Continue reading %s
sr_RS: Наставите са читањем %s

en: Controls Color
sr_RS: Боје контрола

en: Cool Number
sr_RS: Супер број

en: Copy
sr_RS: Копирај

en: Copy & Paste Info
sr_RS: Информација о копирању и лепљењу

en: Copy All Content
sr_RS: Копирај сав садржај

en: Copy Style
sr_RS: Копирај стилове

en: Counter
sr_RS: Бројач

en: Create
sr_RS: Направи

en: Create New Page
sr_RS: Направи нову страницу

en: Create New Post
sr_RS: Направи нови чланак

en: Create Template
sr_RS: Направи шаблон

en: Create Your First %s
sr_RS: Направите ваш први %s

en: Create Your First Page
sr_RS: Направите своју прву страницу

en: Create Your First Post
sr_RS: Направите свој први чланак

en: Created By
sr_RS: Направио/ла

en: Creation Date
sr_RS: Датум настанка

en: Current
sr_RS: Тренутни

en: Current Version
sr_RS: Тренутно издање

en: Current Video Channel
sr_RS: Тренутни канал видео записа

en: Custom
sr_RS: Прилагођен

en: Custom CSS
sr_RS: Прилагођени CSS

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
sr_RS: Прилагођен CSS вам дозвољава додавање CSS кода у било који виџет који можете прегледавати у истом моменту у уређивачу.

en: Custom Caption
sr_RS: Прилагођен Натпис

en: Custom Fonts
sr_RS: Прилагођени фонтови

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
sr_RS: Прилагођени фонтови омогућавају вам да додате сопствене фонтове и да их користите у вашим Елементор пројектима како би направили ваш уникатан бренд.

en: Custom URL
sr_RS: Прилагођен URL

en: Customizer
sr_RS: Прилагођивач

en: Danger
sr_RS: Опасност

en: Dashboard
sr_RS: Контролна табла

[ctx: Dashboard Overview Widget Recently Date]
en: M jS
sr_RS: М јС

en: Dashboard Settings
sr_RS: Подешавање табле за управљање

en: Dashed
sr_RS: Испрекидана

en: Debug Bar
sr_RS: Табла за отклањање грешака

en: Debug Bar adds an admin bar menu that lists all the templates that are used on a page that is being displayed.
sr_RS: Трака за отклањање грешака додаје управљачку траку у изборник који излистава све шаблоне који су коришћени на страници која је приказана.

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Default Colors
sr_RS: Подразумеване боје

en: Default Fonts
sr_RS: Подразумевани фонтови

en: Default Generic Fonts
sr_RS: Подразумевани генерички фонтови

en: Default Page Template from your theme
sr_RS: Подразумевани шаблон странице из ваше теме

en: Default Preview
sr_RS: Подразумевани преглед

en: Delete
sr_RS: Избришите

en: Delete %s
sr_RS: Избрисати %s

en: Delete All Content
sr_RS: Избришите сав садржај

en: Delete Template
sr_RS: Обриши шаблон

en: Descending order
sr_RS: Опадајући поредак

en: Description
sr_RS: Опис

en: Desktop
sr_RS: Десктоп

en: Direction
sr_RS: Правац

en: Disable
sr_RS: Искључи

en: Disable Default Colors
sr_RS: Онемогући подразумеване боје

en: Disable Default Fonts
sr_RS: Онемогући подразумеване фонтове.

en: Disable Safe Mode
sr_RS: Искључите Режим Сигурног рада

en: Disabled
sr_RS: Онемогућен

en: Discard
sr_RS: Одбацити

en: Disconnect
sr_RS: Прекини везу

en: Disconnected Successfully.
sr_RS: Успешно прекинута веза.

en: Dismiss
sr_RS: Отказати

en: Dismiss Button
sr_RS: Дугме за одбацивање

en: Dismiss alert
sr_RS: Одбаци упозорење

en: Display
sr_RS: Приказ

en: Display Percentage
sr_RS: Прикажи проценте

en: Divider
sr_RS: Делилац

en: Do you want to also import the document settings of the template?
sr_RS: Да ли такође желите да увезете подешавања шаблона?

en: Docs & FAQs
sr_RS: Документи и често постављана питања

en: Document
sr_RS: Документ

en: Documentation
sr_RS: Документација

en: Dots
sr_RS: Тачкице

en: Dotted
sr_RS: Тачкаста

en: Double
sr_RS: Дупло

en: Download Button
sr_RS: Дугме за преузимање

en: Download System Info
sr_RS: Преузмите информације система

en: Draft saved on %1$s by %2$s
sr_RS: Нацрт сачуван %1$s од стране %2$s

en: Drag & Drop
sr_RS: Превуци и убаци

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
sr_RS: Превуците и пустите вашу .JSON или шаблон датотеку

en: Drag widget here
sr_RS: Превуците виџет овде

en: Drop Cap
sr_RS: Упуштено почетно слово

en: Duplicate
sr_RS: Умножити

en: Duplicate %s
sr_RS: Дуплирати %s

en: Dynamic
sr_RS: Динамични

en: Easy Navigation is Here!
sr_RS: Лако кретање је овде!

en: Edit
sr_RS: Уредити

en: Edit %s
sr_RS: Уредити %s

en: Edit Draft
sr_RS: Уреди нацрт

en: Edit Published
sr_RS: Уредите објављено

en: Edit Template
sr_RS: Уредите шаблон

en: Edit with Elementor
sr_RS: Уреди са Елементором

en: Edited
sr_RS: Уређено

en: Editing Handles
sr_RS: Ручице за уређење

en: Editing Started
sr_RS: Уређење почело

en: Editor successfully loaded?
sr_RS: Уређивач успешно покренут?

en: Effect
sr_RS: Ефекат

en: Elementor
sr_RS: Елементор

en: Elementor %s
sr_RS: Елементор %s

en: Elementor Data Updater
sr_RS: Елементор ажурирање података

en: Elementor Debugger
sr_RS: Елементор алат за отклањање грешака

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
sr_RS: Елементор библиотека се аутоматски ажурира на дневној бази. Такође, можете ручно да је ажурирате кликом на дугме за синхронизацију.

en: Elementor Overview
sr_RS: Опис Елементора

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
sr_RS: Елементор вам допушта да сакријете наслов странице. Ова функционалност је за теме које имају "h1.entry-title" селектор. Ако је селектор ваше теме другачији молимо вас да га унесете изнад.

en: Elementor requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
sr_RS: Елементор захтева PHP везију %s+, додатак тренутно НЕ РАДИ.

en: Elementor requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
sr_RS: Еементор захтева Вордпрес издање %s+. Из разлога што користите раније издање, додатак је тренутно НЕАКТИВАН.

en: Elements
sr_RS: Eлементи

en: Empty
sr_RS: Празан/празно

en: Enable
sr_RS: Укључи

en: Enable In Editor
sr_RS: Омогућити у уређивачу

en: Enable Safe Mode
sr_RS: Укључите Режим Сигурног рада

en: End
sr_RS: Крај

en: End Time
sr_RS: Време завршетка

en: Ending Number
sr_RS: Крајњи Број

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
sr_RS: Уживали сте %1$s? Молимо Вас %2$s оставите оцену.. Заиста ценимо Вашу подршку!

en: Enter Template Name
sr_RS: Унесите назив шаблона

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
sr_RS: Унесите родитељски селектор за који ће се истегнути одељци уклапати (пример: . #primary / .wrapper / main etc). Оставите празно да попуните ширину странице.

en: Enter template name (optional)
sr_RS: Унесите име шаблона (опционо)

en: Enter your URL
sr_RS: Унесите своју адресу

en: Enter your code
sr_RS: Унесите свој код

en: Enter your description
sr_RS: Унесите опис

en: Enter your image caption
sr_RS: Унесите свој назив слике

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
sr_RS: Унесите своје старе и нове URLs за вашу инсталацију Вордпреса да би сте ажурирали све Елементор податке (Везано за трансфер домена или прелазак на 'HTTPS').

en: Enter your shortcode
sr_RS: Унесите свој кратки код

en: Enter your title
sr_RS: Унесите ваш наслов

en: Entrance Animation
sr_RS: Анимација уласка

en: Every %d Minutes
sr_RS: Сваки %d Минут

en: Every %d minutes
sr_RS: Сваких %d минута

en: Excerpt
sr_RS: Одломак

en: Exclude Roles
sr_RS: Искључи Улоге

en: Exit To Dashboard
sr_RS: Излаз на управљачку таблу

en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
sr_RS: Имате проблем са Елементором издање %s? Вратите се на претходно издање пре него што је проблем настао.

en: Export
sr_RS: Извоз

en: Export Template
sr_RS: Извезите шаблон

en: Extended
sr_RS: Продужено

en: External File
sr_RS: Спољна датотека

en: External URL
sr_RS: Спољна адреса

en: Extra Large
sr_RS: Јако велико

en: Extra Small
sr_RS: Јако мало

en: Fade
sr_RS: Стапање

en: Fallback
sr_RS: Резервна опција

en: Fast
sr_RS: Брзо

en: Favorite
sr_RS: Омиљени/Омиљена

en: Featured Image
sr_RS: Издвојена слика

[ctx: Filter Control]
en: Blur
sr_RS: Замућење

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
sr_RS: Светлост

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
sr_RS: CSS Филтери

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
sr_RS: Контраст

[ctx: Filter Control]
en: Hue
sr_RS: Нијанса

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
sr_RS: Засићење

en: Finder
sr_RS: Тражилац

en: Fit To Screen
sr_RS: Уклопљен са екраном

en: Flip
sr_RS: Изокренут

en: For Example: About
sr_RS: Пример: О нама

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
sr_RS: За проналажење серверских грешака у подешавању.

en: Form
sr_RS: Образац

en: Framed
sr_RS: Уоквирен/а

en: Full Width
sr_RS: Пуна ширина

en: Future
sr_RS: Будућност

en: Gap
sr_RS: Међупростор

en: General
sr_RS: Општа

en: General Settings
sr_RS: Генерална подешавања

en: Get Popup Builder
sr_RS: Користите Градитељ искачућих прозора

en: Get Theme Builder
sr_RS: Користите Градитељ Тема

en: Get more with Elementor Pro
sr_RS: Урадите више са Елементор Про

en: Getting Started
sr_RS: Како почети

en: Global
sr_RS: Глобални

en: Global Settings
sr_RS: Глобална подешавања

en: Go Back
sr_RS: Вратите се назад

en: Go Pro
sr_RS: Пробајте Про верзију

en: Go To
sr_RS: Иди На

en: Google
sr_RS: Гугл

en: Google Early Access
sr_RS: Гугл рани приступ

en: Google Maps
sr_RS: Гугл мапе

en: Got It
sr_RS: Разумео сам

en: HTML Code
sr_RS: HTML Код

en: HTML Tag
sr_RS: HTML Ознака

en: Happy To Help
sr_RS: Радо ћемо вам помоћи

en: Have a look
sr_RS: Погледајте

en: Haven’t Saved Templates Yet?
sr_RS: Још увек нисте сачували шаблоне?

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
sr_RS: Имате проблема са покретањем Елементора? Молимо Вас да омогућите Сигурносни Режим да би сте отклонили проблем.

en: Heading
sr_RS: Заглавље

en: Heading Color
sr_RS: Боја наслова

en: Height
sr_RS: Висина

en: Help
sr_RS: Помоћ

en: Hide
sr_RS: Сакрити

en: Hide Notification
sr_RS: Сакри обавештења

en: Hide On Desktop
sr_RS: Сакриј на десктопу

en: Hide On Mobile
sr_RS: Сакриј на мобилном

en: Hide On Tablet
sr_RS: Сакриј на таблету

en: Hide Panel
sr_RS: Сакри панел

en: Hide Title
sr_RS: Сакри наслов

en: History
sr_RS: Историја

en: Homepage
sr_RS: Насловна страница

en: Horizontal
sr_RS: Хоризонтално

en: Hover
sr_RS: Лебдети изнад

en: Hover Animation
sr_RS: Анимација постављањем показивача изнад

en: Hurray! Your %s is live.
sr_RS: Ура! Ваш %s је објављен.

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
sr_RS: Ја сам опис. Притисните дугме за уређивање та промените овај текст.

en: I couldn't get the plugin to work
sr_RS: Нисам могао/ла да покренем додатак

en: I found a better plugin
sr_RS: Нашао сам бољи додатак

en: I have Elementor Pro
sr_RS: Поседујем Елементор Про

en: I no longer need the plugin
sr_RS: Више ми не треба додатак

en: Icon
sr_RS: Икона

en: Icon Box
sr_RS: Кутија са иконом

en: Icon Hover
sr_RS: Изнад иконе

en: Icon List
sr_RS: Икона у листи

en: Icon Position
sr_RS: Позиција иконе

en: Icon Spacing
sr_RS: Размак иконе

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
sr_RS: Ако имате тренутак времена, молимо вас поделите зашто сте деактивирали Елементор:

en: Image
sr_RS: Слика

en: Image Box
sr_RS: Кутија за слику

en: Image Carousel
sr_RS: Вртешка слика

en: Image Gallery
sr_RS: Галерија слика

en: Image Lightbox
sr_RS: Лајтбокс слике

en: Image Overlay
sr_RS: Слој са сликом

en: Image Position
sr_RS: Позиција Слике

en: Image Size
sr_RS: Величина слике

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
sr_RS: Прилагођен

[ctx: Image Size Control]
en: Full
sr_RS: Цела

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
sr_RS: Димензије слике

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
sr_RS: Величина слике

en: Image Spacing
sr_RS: Простор између слика

en: Image Stretch
sr_RS: Раширите слику

en: Images
sr_RS: Слике

en: Import Document Settings
sr_RS: Увести подешавања документа

en: Import Now
sr_RS: Увезите сада

en: Import Template
sr_RS: Увези шаблон

en: Import Template to Your Library
sr_RS: Увезите шаблон у вашу библиотеку

en: Import Templates
sr_RS: Увезите шаблон

en: Improve Elementor
sr_RS: Побољшајте Елементор

en: Infinite Loop
sr_RS: Бесконачно понављање

en: Info
sr_RS: Информација

en: Inline
sr_RS: У реду

en: Inner Section
sr_RS: Унутрашњи одељак

en: Inner Text
sr_RS: Унутрашњи текст

en: Inner Text Color
sr_RS: Унутрашња боја текста

en: Insert
sr_RS: Додај

en: Insert Media
sr_RS: Уметни медију

en: Inside
sr_RS: Унутар

en: Integrations
sr_RS: Интеграције

en: Internal Embedding
sr_RS: Интерно уграђивање

en: Intro Byline
sr_RS: Увод

en: Intro Portrait
sr_RS: Уводни портрет

en: Intro Title
sr_RS: Уводни Наслов

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
sr_RS: Неисправан податак: ID шаблона не може бити исти као тренутно уређиван шаблон. Молимо вас изаберите други.

en: Invert
sr_RS: Наопак

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
sr_RS: Изгледа да је функционалност ревизије чланака недоступна за ваш сајт.

en: It's a temporary deactivation
sr_RS: Ово је привремена деактивација

en: Justified
sr_RS: Равнање и са леве и са десне стране

en: Keep Editing
sr_RS: Наставите уређивање

en: Keyboard Shortcuts
sr_RS: Скраћенице на тастатури

en: Knowledge Base
sr_RS: База знања

en: Large
sr_RS: Велики/о

en: Last edited on %1$s by %2$s
sr_RS: Последњи пут уређено  %1$s од стране %2$s

en: Layout
sr_RS: Распоред

en: Lazy Load
sr_RS: Лењо појављивање

en: Learn More
sr_RS: Сазнајте више

en: Learn more about <a target="_blank" href="%s">WordPress revisions</a>
sr_RS: Сазнајте више о <a target="_blank" href="%s">Вордпрес ревизијама</a>

en: Learn more.
sr_RS: Сазнајте више.

en: Left
sr_RS: Лево

en: Left Border Width
sr_RS: Ширина леве границе

en: Library
sr_RS: Библиотека

en: Lightbox
sr_RS: Лајтбокс

en: Like Button
sr_RS: Дугме за свиђање

en: Link
sr_RS: Веза

en: Link Color
sr_RS: Боја везе

en: Link Hover Color
sr_RS: Ховер боја везе

en: Link Options
sr_RS: Опције везе

en: Link values together
sr_RS: Повежите везе

en: List
sr_RS: Листа

en: List Item
sr_RS: Ставка у листи

en: List Item #1
sr_RS: Ставка у листи број 1

en: List Item #2
sr_RS: Ставка у листи број 2

en: List Item #3
sr_RS: Ставка у листи број 3

en: Loading
sr_RS: Учитавање

en: Local
sr_RS: Локални

en: Location
sr_RS: Локација

en: Logged In
sr_RS: Пријављени

en: Logo
sr_RS: Лого

en: London Eye, London, United Kingdom
sr_RS: Лондонско Око, Лондон, Уједињено Краљевство

en: Loop
sr_RS: Петља

en: Love using Elementor? Become a super contributor by opting in to our anonymous plugin data collection and to our updates. We guarantee no sensitive data is collected.
sr_RS: Волите да користите Елементор? Постаните супер сарадник учествујући у нашем анонимном прикупљању података о додатку и о ажурирању. Гарантујемо да се не прикупљају осетљиви подаци.

en: Maintenance
sr_RS: Одржавање

en: Maintenance Mode
sr_RS: Мод одржавања

en: Maintenance Mode ON
sr_RS: Одржавање укључено/укључи

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
sr_RS: Режим одржавања враћа HTTP 503 код тако да машине за претрагу знају да се поново требају вратити након краћег времена. Није препоручљиво користити овај режим више од неколико дана.

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
sr_RS: Управљајте шта ваши корисници могу уређивати у Елементору

en: Map
sr_RS: Мапа

en: Margin
sr_RS: Маргина

en: Max Width
sr_RS: Максимална ширина

en: Media File
sr_RS: Медија датотека

en: Medium
sr_RS: Средње/о

en: Meet Our Custom CSS
sr_RS: Упознајте наш Прилагођени CSS

en: Meet Our Global Widget
sr_RS: Упознајте наш Глобални виџет

en: Meet Right Click
sr_RS: Упознајте Десни Клик

en: Menu
sr_RS: Изборник

en: Menu Anchor
sr_RS: Сидро изборника

en: Menus
sr_RS: Изборник

en: Middle
sr_RS: Средина

en: Min Height
sr_RS: Најмања висина

en: Minimum Height
sr_RS: Најмања висина

en: Mobile
sr_RS: Мобилни

en: Modest Branding
sr_RS: Умерено брендирање

en: More Palettes
sr_RS: Више палета

en: More Structures
sr_RS: Још структура

en: More actions
sr_RS: Више поступака

en: Moved
sr_RS: Померено

en: Mute
sr_RS: Без звука

en: My Favorites
sr_RS: Моји омиљени/не

en: My Skill
sr_RS: Моје способности

en: My Templates
sr_RS: Моји шаблони

en: Name
sr_RS: Име

en: Name your template
sr_RS: Назовите ваш шаблон

en: Narrow
sr_RS: Узан

en: Navigation
sr_RS: Кретање

en: Navigation Width
sr_RS: Ширина навигације

en: Navigator
sr_RS: Управљач

en: New
sr_RS: Нови

en: New Template
sr_RS: Нови Шаблон

en: News & Updates
sr_RS: Новости и ажурирања

en: No
sr_RS: Не

en: No Favorite Templates
sr_RS: Нема омиљених шаблона

en: No Gap
sr_RS: Без празнине

en: No History Yet
sr_RS: Још увек не постоји историја

en: No Images Selected
sr_RS: Није одабрана слика

en: No Results Found
sr_RS: Ни један запис није пронађен

en: No Revisions Saved Yet
sr_RS: Нису сачуване ревизије

en: No access to editor
sr_RS: Немате приступ уређивачу

en: No header, no footer, just Elementor
sr_RS: Без заглавља, без подножја, само Елементор

en: No sidebars were found
sr_RS: Ни једна бочна трака није пронађена

en: No thanks
sr_RS: Не, хвала

en: None
sr_RS: Ни један

en: Normal
sr_RS: Нормал/на

en: Not Supported
sr_RS: Није подржано/а

en: Not working? You can set a different selector for the title in the <a href="%s" target="_blank">Settings page</a>.
sr_RS: Не ради? Можете поставити другачији селектор за наслов у <a href="%s" target="_blank">Подешавање странице</a>.

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
sr_RS: Напомена: Фиксирани прилог ради само у десктоп верзији.

en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
sr_RS: Забелешка: ID веза прихвата САМО ове карактере: %s

en: Note: The following colors won't work if Default Colors are enabled.
sr_RS: Напомена: Боје неће радити ако су Подразумеване боје омогућене.

en: Note: This widget only affects themes that use `%s` in archive pages.
sr_RS: Забелешка: Овај виџет има утицаја само на теме које користе `%s` у архивским страницама.

en: Now you can access all editing actions using right click.
sr_RS: Сада можете приступити свим уређивачким радњама користећи десни клик.

en: Number
sr_RS: Број

en: Number Prefix
sr_RS: Место пре броја

en: Number Suffix
sr_RS: Место иза броја

en: Off
sr_RS: Искључено

en: Official Color
sr_RS: Службена боја

en: On
sr_RS: Укључено

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
sr_RS: Када попуните страницу са садржајем, овај прозор ће вам дати преглед свих елемената странице. На овај начин можете лако да се крећете по било ком одељку, колони или виџету.

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
sr_RS: Када кренете да радите, бићете у могућности да вратите/поновите било коју радњу коју направите у уређивачу.

en: Opacity
sr_RS: Прозирност

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
sr_RS: Отворити све везе ка сликама у лајтбокс искачућем прозору. Лајтбокс ће аутоматски радити на свакој вези која води до датотеке слике.

en: Open in new window
sr_RS: Отворите у новом прозору

en: Opt-in to our anonymous plugin data collection and to updates. We guarantee no sensitive data is collected.
sr_RS: Укључите се у наше анонимно прикупљање података и ажурирања. Гарантујемо да се не прикупљају осетљиви подаци.

en: Order By
sr_RS: Средити по

en: Other
sr_RS: Друго

en: Outline
sr_RS: Контура

en: Outside
sr_RS: Изван

en: Padding
sr_RS: Падинг

en: Page
sr_RS: Страница

en: Page Layout
sr_RS: Странични распоред

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
sr_RS: Елементор платно

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
sr_RS: Елементор пуна ширина

en: Page Title Selector
sr_RS: Селектор наслова странице

en: Pages
sr_RS: Странице

en: Paste
sr_RS: Налепи

en: Paste Style
sr_RS: Налепте стил/ове

en: Paste URL or type
sr_RS: Залепи адресу или тип

en: Pause on Hover
sr_RS: Пауза услед лебдења

en: Percentage
sr_RS: Проценат

en: Play Counts
sr_RS: Број преслушавања

en: Play Icon
sr_RS: Икона за репродукцију

en: Play Video
sr_RS: Пусти видео запис

en: Player Controls
sr_RS: Контроле плејера

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
sr_RS: Упозорење: Не препоручујемо прелазак на Бета издање на продукционим сајтовима.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page this form is displayed. This field allows <code>A-z 0-9</code> & underscore chars without spaces.
sr_RS: Молимо вас уверите се да је ID јединствен и да се не користи на другом месту на страници где је форма објављена. Ово поље дозвољава унос <code>A-z 0-9</code> и подвучене карактере без размака.

en: Please make sure your search is spelled correctly or try a different words.
sr_RS: Уверите се да је ваша претрага правилно написана или покушајте са другачијим речима.

en: Please note that you are switching to WordPress default editor. Your current layout, design and content might break.
sr_RS: Имајте на уму да се пребацујете на Вордпресов подразумевани уређивач. Тренутни распоред, дизајн и садржај  се може покварити.

en: Please note! We couldn't deactivate all of your plugins on Safe Mode. Please <a href="%s" target="_blank">read more</a> about this issue.
sr_RS: Обратите пажњу! Не можемо искључити све ваше додатке у Режиму Сигурног рада. Молимо Вас прочитајте <a href="%s" target="_blank">опширније</a> о овом проблему.

en: Please note: All unsaved changes will be lost.
sr_RS: Напомена: Све промене које нису снимљене биће изгубљене.

en: Please share the reason
sr_RS: Молимо поделите разлог

en: Please share which plugin
sr_RS: Молимо вас поделите који додатак

en: Plugins
sr_RS: Додаци

en: Plus
sr_RS: Плус

en: Pojo Themes
sr_RS: Pojo Теме

en: Popular
sr_RS: Популарно

en: Popup Builder lets you take advantage of all the amazing features in Elementor, so you can build beautiful & highly converting popups. Go pro and start designing your popups today.
sr_RS: Градитељ искачућих прозора Вам омогућава да искористите све невероватне функције Елементора, тако да можете да направите лепе и високо конвертујуће искачуће прозоре. Претплатите се на Про верзију и почните да дизајнирате ваше искачуће прозоре већ данас.

en: Popups
sr_RS: Искачући прозори

en: Position
sr_RS: Позиција

en: Post Types
sr_RS: Врста чланака

en: Post not found.
sr_RS: Чланак није пронађен.

en: Poster
sr_RS: Плакат

en: Prevent Scroll
sr_RS: Онемогућено кретање показивачем (скроловање)

en: Preview
sr_RS: Преглед

en: Preview Changes
sr_RS: Прегледајте промене

en: Preview for %s
sr_RS: Преглед за %s

en: Primary
sr_RS: Примарни

en: Primary Color
sr_RS: Примарна боја

en: Primary Headline
sr_RS: Главни наслов

en: Privacy Mode
sr_RS: Приватни режим

en: Pro
sr_RS: Про

en: Proceed Anyway
sr_RS: Наставите у сваком случају

en: Progress Bar
sr_RS: Трака напретка

en: Publish
sr_RS: Објавити

en: Published
sr_RS: Објавити

en: Quick Feedback
sr_RS: Брзи одговор

en: Quit
sr_RS: Одустани

en: Random
sr_RS: Насумично

en: Rating
sr_RS: Оцењивање

en: Rating Scale
sr_RS: Скала оцењивања

en: Read More
sr_RS: Опширније

en: Read More Text
sr_RS: Опширније текст

en: Read the Full Article
sr_RS: Прочитајте цео чланак

en: Recently Edited
sr_RS: Недавно уређено

en: Redo
sr_RS: Иди корак унапред

en: Regenerate CSS
sr_RS: Реконструишите CSS

en: Regenerate Files
sr_RS: Реконструишите датотеке

en: Reinstall v%s
sr_RS: Поновно инсталирање v%s

en: Reload Page
sr_RS: Освежи страницу

en: Remote
sr_RS: Удаљен

en: Remove
sr_RS: Уклонити

en: Remove %s
sr_RS: Уклонити %s

en: Removed
sr_RS: Уклоњено

en: Replace URL
sr_RS: Замена URL

en: Reset
sr_RS: Ресетовати

en: Reset Gallery
sr_RS: Поништите галерију

en: Reset Structure
sr_RS: Поништите структуру

en: Reset Style
sr_RS: Поништи стилове

en: Responsive
sr_RS: Одговарајући

en: Responsive Mode
sr_RS: Респонсивни режим

en: Restore
sr_RS: Враћање

en: Restore Auto Saved Data
sr_RS: Враћање аутоматски сачуваних података

en: Reverse Columns
sr_RS: Обрните колоне

en: Revision
sr_RS: Ревизија

en: Revision History
sr_RS: Историја ревизија

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
sr_RS: Историја ревизија омогућава вам да сачувате претходна издања вашег рада и да их поново употребите било када.

en: Revisions
sr_RS: Ревизије

en: Right
sr_RS: Десно

en: Role Excluded
sr_RS: Улога искључена

en: Role Manager
sr_RS: Менаџер улога

en: Roles
sr_RS: Улоге

en: Rollback Version
sr_RS: Претходно издање

en: Rollback to Previous Version
sr_RS: Вратите се на претходно издање

en: Rotate
sr_RS: Окренути

en: Rounded
sr_RS: Заокружен

en: Safe Mode
sr_RS: Режим Сигурног рада

en: Safe Mode ON
sr_RS: Режим Сигурног рада је укључен

en: Safe Mode allows you to troubleshoot issues by only loading the editor, without loading the theme or any other plugin.
sr_RS: Режим Сигурног рада омогућава Вам да истражите проблеме покрећући само уређивач, без покретања теме или било ког другог додатка.

en: Save
sr_RS: Сачувај

en: Save Draft
sr_RS: Сачувати нацрт

en: Save Options
sr_RS: Сачувати избор

en: Save Your %s to Library
sr_RS: Сачувајте ваш %s у Библиотеку

en: Save as Template
sr_RS: Сачувати као шаблон

en: Save as a Global
sr_RS: Сачувај као глобални

en: Saved
sr_RS: Снимљено

en: Saved Templates
sr_RS: Сачувани Шаблони

en: Saving has been disabled until you’re reconnected.
sr_RS: Снимање је онемогућено док се не повежете поново.

en: Search
sr_RS: Претрага

en: Search Templates:
sr_RS: Претрага шаблона:

en: Search Widget...
sr_RS: Додатак за претрагу

en: Search Widget:
sr_RS: Додатак за претрагу:

en: Secondary
sr_RS: Споредна

en: Secondary Color
sr_RS: Друга боја

en: Secondary Headline
sr_RS: Поднаслов

en: Section
sr_RS: Одељак

en: Select
sr_RS: Одабрати

en: Select File
sr_RS: Изаберите датотеку

en: Select Icon
sr_RS: Изаберите икону

en: Select one or go ahead and <a target="_blank" href="%s">create one</a> now.
sr_RS: Одаберите један или продужите даље и <a target="_blank" href="%s">направите нови</a> одмах.

en: Select the type of template you want to work on
sr_RS: Изаберите врсту шаблона са којим желите да радите

en: Select your Structure
sr_RS: Одабери структуру

en: Separator
sr_RS: Запета

en: Server Error
sr_RS: Сервер Грешка

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
sr_RS: Подесите колико се слајдова помера по преклопу.

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
sr_RS: Постављањем вашег целог сајта у РЕЖИМ ОДРЖАВАЊА означава да је сајт тренутно недоступан због одржавања или постављањем у режим ДОЛАЗИМО УСКОРО означава да је сајт недоступан док не буде спреман за објављивање.

en: Sets the breakpoint between desktop and tablet devices. Below this breakpoint tablet layout will appear (Default: %dpx).
sr_RS: Поставља тачку прелома између десктоп и таблет уређаја. Испод ове тачке прелома појавиће се изглед за таблет (Default: %dpx).

en: Sets the breakpoint between tablet and mobile devices. Below this breakpoint mobile layout will appear (Default: %dpx).
sr_RS: Поставља тачку прелома између таблет и мобилних уређаја. Испод ове тачке прелома појавиће се изглед за мобилни (Default: %dpx).

en: Sets the default space between widgets (Default: 20)
sr_RS: Поставите подразумевани размак између виџета (Подразумевано: 20)

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140)
sr_RS: Поставите подразумевану ширину простора за садржај (Подразумевано: 1140)

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: Shape
sr_RS: Облик

en: Shape Divider
sr_RS: Одвајач облика

[ctx: Shapes]
en: Arrow
sr_RS: Стрелица

[ctx: Shapes]
en: Book
sr_RS: Књига

[ctx: Shapes]
en: Clouds
sr_RS: Облаци

[ctx: Shapes]
en: Curve
sr_RS: Крива

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
sr_RS: Асиметрична крива

[ctx: Shapes]
en: Drops
sr_RS: Капи

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
sr_RS: "Fan" Прозирност

[ctx: Shapes]
en: Mountains
sr_RS: Планине

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
sr_RS: Пирамида

[ctx: Shapes]
en: Split
sr_RS: Раздвојити

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
sr_RS: "Tilt" Прозирност

[ctx: Shapes]
en: Triangle
sr_RS: Троугао

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
sr_RS: Асиметрични троугао

[ctx: Shapes]
en: Waves
sr_RS: Таласи

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
sr_RS: Имитација таласа четкицом

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
sr_RS: Шаблон таласа

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
sr_RS: Цик-цак

en: Share Button
sr_RS: Дугме за дељење

en: Shortcode
sr_RS: Кратки код

en: Show
sr_RS: Приказати

en: Show / Hide Panel
sr_RS: Прикажи / Сакри Таблу

en: Show Panel
sr_RS: Прикажи панел

en: Show editing handles when hovering over the element edit button
sr_RS: Прикажи ручице за уређење када се прелази преко дугмета за уређење

en: Sidebar
sr_RS: Бочна трака

en: Single
sr_RS: Једно/један

en: Site
sr_RS: Сајт

en: Size
sr_RS: Величина

en: Skin
sr_RS: Пресвлака

en: Skip
sr_RS: Прескочи

en: Skip & Deactivate
sr_RS: Прескочи и Деактивирај

en: Slide
sr_RS: Слајд

en: Slides to Scroll
sr_RS: Слајдова за Скроловање

en: Slides to Show
sr_RS: Слајдова за Приказивање

en: Slow
sr_RS: Споро

en: Small
sr_RS: Мали/о

en: Social Icons
sr_RS: Друштвене иконе

en: Solid
sr_RS: Пуна/о

en: Something went wrong.
sr_RS: Нешто није у реду.

en: Soon
sr_RS: Ускоро

en: Sorry, the content area was not found in your page.
sr_RS: Извините, садржај није пронађен у вашој страни.

en: Source
sr_RS: Извор

en: Space
sr_RS: Простор

en: Space Between
sr_RS: Размак између

en: Space Between Widgets
sr_RS: Размак између виџета

en: Spacer
sr_RS: Размакница

en: Spacing
sr_RS: Растојање

en: Specify a start time (in seconds)
sr_RS: Одредите време почетка (у секундама)

en: Specify an end time (in seconds)
sr_RS: Одредите време завршетка (у секундама)

en: Spread
sr_RS: Рашири

en: Square
sr_RS: Квадрат

en: Stacked
sr_RS: Наслаган/но

en: Star Rating
sr_RS: Оцена са звездицом

en: Stars
sr_RS: Звездице

en: Start
sr_RS: Почетак

en: Start Time
sr_RS: Време почетка

en: Start designing your page and you'll be able to see the entire revision history here.
sr_RS: Почните да дизајнирате вашу страницу и бићете у могућности да видите комплетну историју ревизија.

en: Starting Number
sr_RS: Почетни Број

en: Status
sr_RS: Стање

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
sr_RS: Будите у току! Још одличних шаблона долазе веома ускоро.

en: Still experiencing issues?
sr_RS: Још увек имате проблема?

en: Stretch
sr_RS: Истегнут

en: Stretch Section
sr_RS: Раширите одељак

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
sr_RS: Раширите одељак до пуне ширине странице користећи Јаваскрипт.

en: Stretched Section Fit To
sr_RS: Раширите Одељке да би се уклопили

en: Structure
sr_RS: Структура

en: Style
sr_RS: Стил

en: Style Pasted
sr_RS: Ископирани стил/ови

en: Style Reset
sr_RS: Ресетовање стилова

en: Styles set in Elementor are saved in CSS files in the uploads folder. Recreate those files, according to the most recent settings.
sr_RS: Стилови постављени у Елементору снимљени су CSS датотеке у отпремној фасцикли. Направите ове датотеке према најновијим подешавањима.

en: Submit
sr_RS: Предати

en: Submit & Deactivate
sr_RS: Пошаљи и Деактивирај

en: Success
sr_RS: Успешно

en: Suggested Videos
sr_RS: Предложени видео записи

en: Sure! I'd love to help
sr_RS: Наравно! Волео бих да помогнем

en: Switch Editor Loader Method
sr_RS: Промените начин на који се покреће уређивач

en: Switch to Revisions tab for older versions
sr_RS: Преваците се на део за Ревизију за старија издања

en: Sync Library
sr_RS: Синхронизуј библиотеку

en: System
sr_RS: Систем

en: System Info
sr_RS: Информације о систему

[ctx: System Info]
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
sr_RS: Ако хоћете да измените изворни код ваше теме, препоручујемо коришћење <a href="%s">child theme</a>.

[ctx: System Info]
en: We recommend setting memory to at least %1$s. For more information, read about <a href="%2$s">how to Increase memory allocated to PHP</a>.
sr_RS: Препоручујемо подешавање меморије на најмање %1$s. За више информација, прочитајте  <a href="%2$s">како да повећате додељену меморију за PHP</a>.

[ctx: System Info]
en: We recommend to use php 5.4 or higher
sr_RS: Препоручујемо да користите php 5.4 или већу верзију

en: Tab #1
sr_RS: Табулатор број 1

en: Tab #2
sr_RS: Табулар број 2

en: Tab Content
sr_RS: Садржај табулара

en: Tab Title
sr_RS: Наслов табулара

en: Tablet
sr_RS: Таблет

en: Tabs
sr_RS: Табулатори

en: Tabs Items
sr_RS: Ставке табулатора

en: Take Over
sr_RS: Преузмите

en: Template
sr_RS: Шаблон

en: Template Library
sr_RS: Библиотека Шаблона

[ctx: Template Library]
en: Add New
sr_RS: Додајте нови

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
sr_RS: Додајте нови шаблон

[ctx: Template Library]
en: All Categories
sr_RS: Све Категорије

[ctx: Template Library]
en: All Templates
sr_RS: Сви шаблони

[ctx: Template Library]
en: Categories
sr_RS: Категорије

[ctx: Template Library]
en: Category
sr_RS: Категорија

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
sr_RS: Уредите шаблон

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
sr_RS: Филтрирање по категорији

[ctx: Template Library]
en: My Templates
sr_RS: Моји шаблони

[ctx: Template Library]
en: New Template
sr_RS: Нови шаблон

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
sr_RS: Није пронађен шаблон

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
sr_RS: Није пронађен ни један шаблон у Отпаду

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
sr_RS: Сачувани Шаблони

[ctx: Template Library]
en: Search Template
sr_RS: Претражите шаблоне

[ctx: Template Library]
en: Template
sr_RS: Шаблон

[ctx: Template Library]
en: Templates
sr_RS: Шаблони

[ctx: Template Library]
en: Type
sr_RS: Врста

[ctx: Template Library]
en: View Template
sr_RS: Прегледајте шаблон/е

en: Templates Help You <span>Work Efficiently</span>
sr_RS: Шаблони вам помажу да <span>радите ефикасније</span>

en: Testimonial
sr_RS: Изјава

en: Text
sr_RS: Текст

en: Text Align
sr_RS: Равнање текста

en: Text Color
sr_RS: Боја текста

en: Text Editor
sr_RS: Уређивач текста

en: Text Indent
sr_RS: Увлачење текста

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
sr_RS: Сенка

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
sr_RS: Сенка текста

en: The ID of Menu Anchor.
sr_RS: ID од сидра изборника.

en: The `from` and `to` URL's must be different
sr_RS: Од - до  URL мора бити различито

en: The `from` and `to` URL's must be valid URL's
sr_RS: 'Од' - 'до' адресе мора бити исправна адреса

en: The following error(s) occurred while processing the request:
sr_RS: Следећа грешка/грешке су се појавиле током обраде вашег захтева:

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
sr_RS: Проблем је вероватно изазван од стране неког од додатака или теме.

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
sr_RS: Листа коришћених фонтова ако изабрани фонт није доступан.

en: The most advanced frontend drag & drop page builder. Create high-end, pixel perfect websites at record speeds. Any theme, any page, any design.
sr_RS: Најнапреднији фронтенд драг & дроп градитељ страница. Направите врхунске, савршене веб странице рекордном брзином. Било која тема, било која страница, било који дизајн.

en: The preview could not be loaded
sr_RS: Преглед се не може учитати

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
sr_RS: Сервер не поседује ImageMagick или GD постављен и/или омогућен! Било која од обих библиотека је потребна да би Вордпрес био у могућности да мења величину слика. Молимо вас да контактирате сервер администратора како би вам омогућио ове функције пре наставка рада.

en: Theme Builder
sr_RS: Градитељ тема

en: Theme Builder is the industry leading all-in-one solution that lets you customize every part of your WordPress theme visually: Header, Footer, Single, Archive & WooCommerce.
sr_RS: Градитељ Тема је свеобухватно водеће решење које вам омогућава да прилагодите било који део ваше Вордпрес теме визуелно: Заглавље, Подножје, појединачни изглед, изглед архива и Вукомерца.

en: Theme Templates
sr_RS: Шаблони тема

en: Themes
sr_RS: Теме

en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
sr_RS: Доступно је ново издање Елементор пејџ билдера. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. You can restore the saved data fron the Revisions panel
sr_RS: Постоји аутоматски снимак овог чланка који је направљен раније него издање испод. Сачуване податке можете вратити преко панела Ревизије

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
sr_RS: Овај ID ће бити CSS ID који ће те користити у вашој страници, без #.

en: This cover image will replace the background video on mobile and tablet devices.
sr_RS: Ова насловна слика ће заменити позадински видео на мобилним и таблет уређајима.

en: This feature is only available on Elementor Pro.
sr_RS: Ова функционалност је једино доступна у верзији Елементор Про.

en: This is an Alert
sr_RS: Ово је упозорење

en: This is just a draft. Play around and when you're done - click update.
sr_RS: Ово је само нацрт. Забављајте се и када завршите - стисните Ажурирање.

en: This is the heading
sr_RS: Ово је наслов

en: This is where your templates should be. Design it. Save it. Reuse it.
sr_RS: Овде вам се требају налазити ваши шаблони. Дизајнирајте. Снимите. Поново употребите.

en: This tag has no settings.
sr_RS: Ова ознака нема подешавања.

en: This template includes the header, full-width content and footer
sr_RS: Овај шаблон укључује заглавље, садржај пуне ширине и подножје

en: Thousand Separator
sr_RS: Сепаратор - хиљадити

en: Timeout
sr_RS: Пауза

en: Title
sr_RS: Наслов

en: Title & Description
sr_RS: Наслов и Опис

en: Title HTML Tag
sr_RS: Наслов HTML ознаке

en: Title Style
sr_RS: Стил Наслова

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
sr_RS: Да би сте омогућили режим одржавања морате поставити страницу режима одржавања у шаблон.

en: Toggle
sr_RS: Преклопник

en: Toggle #1
sr_RS: Преклопник број 1

en: Toggle #2
sr_RS: Преклопник број 2

en: Toggle Content
sr_RS: Садржај преклопника

en: Toggle Items
sr_RS: Ставке преклопника

en: Toggle Title
sr_RS: Наслов преклопника

en: Token Expired.
sr_RS: Жетон је истекао.

en: Tools
sr_RS: Алат

en: Top
sr_RS: Горе

en: Transition Duration
sr_RS: Трајање прелаза

en: Trend
sr_RS: Тренд

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or E-Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
sr_RS: Укључите Бета тестер да би сте били обавештени када буде доступно ново издање Елементора или Елементора Про. Бета издање се неће инсталирати аутоматски. Увек постоји могућност да је игноришете.

en: Type
sr_RS: Врста

en: Type Here
sr_RS: Куцајте овде

en: Type to find anything in Elementor
sr_RS: Куцајте да би сте нашли било шта у Елементору

en: Typography
sr_RS: Типографија

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
sr_RS: Велико почетно слово

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
sr_RS: Украшавање

[ctx: Typography Control]
en: Family
sr_RS: Фамилија

[ctx: Typography Control]
en: Italic
sr_RS: Искривљен

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
sr_RS: Словни размак

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
sr_RS: Линија кроз

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
sr_RS: Висина линије

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
sr_RS: Мала слова

[ctx: Typography Control]
en: None
sr_RS: Ни један

[ctx: Typography Control]
en: Normal
sr_RS: Нормалан

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
sr_RS: Кос/о

[ctx: Typography Control]
en: Overline
sr_RS: Изнад речи

[ctx: Typography Control]
en: Size
sr_RS: Величина

[ctx: Typography Control]
en: Style
sr_RS: Стил

[ctx: Typography Control]
en: Transform
sr_RS: Променити

[ctx: Typography Control]
en: Typography
sr_RS: Типографија

[ctx: Typography Control]
en: Underline
sr_RS: Испод речи

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
sr_RS: Велика слова

[ctx: Typography Control]
en: Weight
sr_RS: Тежина

en: UI Color
sr_RS: UI боја

en: UI Hover Color
sr_RS: UI боја у фази лебдења

en: URL
sr_RS: Адреса

en: Undo
sr_RS: Иди корак уназад

en: Unknown Error
sr_RS: Непозната Грешка

en: Unknown Value
sr_RS: Непозната вредност

en: Unlinked values
sr_RS: Неповезане вредности

en: Unmarked Color
sr_RS: Неозначена боја

en: Unmarked Style
sr_RS: Неозначени стил

en: Update
sr_RS: Ажурирање

en: Update Elementor Now
sr_RS: Ажурирајте Елементор одмах

en: Update Notification
sr_RS: Обавештење о ажурирању

en: Update Now
sr_RS: Ажурирајте сада

en: Update Site Address (URL)
sr_RS: Ажурирајте адресу сајта (URL)

en: Update changes to page
sr_RS: Ажурирајте промене на страници

en: Usage Data Tracking
sr_RS: Праћење података о коришћењу

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
sr_RS: Користите спољне CSS датотеке за све генерисане стилове. Изаберите ово подешавање за боље перформансе (препоручује се).

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
sr_RS: Користите интерни CSS који је уграђен у главу странице. За решавање проблема конфликта конфигурације сервера и управљање развојним окружењима.

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
sr_RS: Користите шаблоне како би направили различите делове вашег сајта и користите их поново касније кад год вам буду затребали.

en: Username
sr_RS: Кориснично име

en: Users
sr_RS: Корисници

en: Version Control
sr_RS: Контрола издања

en: Vertical
sr_RS: Вертикално

en: Vertical Alignment
sr_RS: Вертикално поравнање

en: Video
sr_RS: Видео

en: Video Info
sr_RS: Информације о видео запису

en: Video Options
sr_RS: Видео Опције

en: Video Tutorials
sr_RS: Видео туториал

en: View
sr_RS: Преглед

en: View All Revisions
sr_RS: Погледај све ревизије

en: View Elementor Documentation
sr_RS: Погледајте Елементор документацију

en: View Elementor Video Tutorials
sr_RS: Погледајте Елементор видео туторијал

en: View Elementor version %s details
sr_RS: Погледајте Елементор издање %s детаље

en: View Page
sr_RS: Погледајте страницу

en: Visibility
sr_RS: Видљивост

en: Visual Player
sr_RS: Визуални плејер

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
sr_RS: Станите! Немојте искључивати Елементор. Морате укључити и Елементор и Елементор Про како би овај додатак функционисао.

en: Want to give access only to content?
sr_RS: Желите ли да дате приступ само за садржај?

en: Want to learn more about the Elementor library?
sr_RS: Желите ли да научите више о Елементор библиотеци?

en: Warning
sr_RS: Упозорење

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
sr_RS: Упозорење: Молимо вас направите безбедносну копију ваше базе података пре преласка на ранија издања.

en: We recommend you watch this 2 minute getting started video, and then try the editor yourself by dragging and dropping elements to create your first page.
sr_RS: Препоручујемо да погледате овај 2-минутни, како почети видео запис, па онда сами испробајте уређивач превлачењем елемената како би сте направили вашу прву страницу.

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
sr_RS: Жао нам је, али нешто је кренуло наопако. Кликните на "Сазнајте више" и пратите сваки корак како би сте решили проблем.

en: Web Designer
sr_RS: Веб дизајнер

en: Weight
sr_RS: Дебљина

en: Welcome to Elementor
sr_RS: Добродошли у Елементор

en: When you turn on privacy mode, YouTube won't store information about visitors on your website unless they play the video.
sr_RS: Ако укључите приватни реим, YouTube неће прикупљати информације о посетиоцима вашег сајта сем ако пусте видео.

en: Who Can Access
sr_RS: Ко може приступити

en: Wide
sr_RS: Широк

en: Wider
sr_RS: Шире

en: Widget
sr_RS: Виџет

en: Widgets Panel
sr_RS: Панел са додацима

en: Widgets Space
sr_RS: Простор виџета

en: Width
sr_RS: Ширина

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
sr_RS: Са овом функционалношћу можете сачувати виџет као глобални и додавати га на више места.

en: WordPress
sr_RS: Вордпрес

en: Yes
sr_RS: Да

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
sr_RS: Можете копирати информацију доле као једноставан текст користећи Ctrl+C / Ctrl+V:

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
sr_RS: Можете исећи оригиналну димензију слике на било коју пролагођену величину. Такође, можете поставити вредност за висину и ширину задржавајући оригинални однос страница.

en: You can customize the lightbox design by going to: Top-left hamburger icon > Global Settings > Lightbox.
sr_RS: Можете прилагодити дизајн лајтбокса следећом путањом: Горња-десна хамбургер икона > Глобална подешавања > Лајтбокс

en: You can enable it from the <a href="%s" target="_blank">Elementor settings page</a>.
sr_RS: Можете омогућити са <a href="%s" target="_blank">Elementor settings page</a>.

en: You can mark any pre-designed template as a favorite.
sr_RS: Можете означити било који предизајнирани шаблон као омиљени.

en: You created over 10 pages with Elementor. Great job! If you can spare a minute, please help us by leaving a five star review on WordPress.org.
sr_RS: Направили сте преко 10 страница са Елементором. Браво! Ако можете одвојити који минут, молимо Вас помозите нам остављајући коментар са 5 звездица на WordPress.org.

en: You don't have permissions to download this file
sr_RS: Немате дозволу да преузмете ову датотеку

en: You must call 'the_content' function in the current template, in order for Elementor to work on this page.
sr_RS: Морате позвати 'the_content' функцију тренутно коришћеног шаблона како би Елементор радио на овој страници.

en: YouTube link or video file (mp4 is recommended).
sr_RS: Унесите YouTube линк или видео запис (mp4ј е препоручено)

en: Your browser isn't compatible
sr_RS: Ваш прегледач није усклађен

en: Your browser isn't compatible with all of Elementor's editing features. We recommend you switch to another browser like Chrome or Firefox.
sr_RS: Ваш прегледач није усклађен са свим карактеристикама Елементора. Предлажемо вам да промените прегледач као што су Хром и Фајерфокс.

en: Your designs will be available for export and reuse on any page or website
sr_RS: Ваше креације ће бити доступне за извоз и поновно коришћење на било којој страници или сајту

en: Your session has expired. Please reload the page to continue editing.
sr_RS: Ваша сеанса је истекла. Молимо вас да освежите странице како би сте наставили са уређивањем.

en: Z-Index
sr_RS: Z-Индекс

en: Zoom
sr_RS: Увећање

en: e.g. Web Designer
sr_RS: e.g. Веб дизајнер

en: or
sr_RS: или

[ctx: revision date format]
en: M j, H:i
sr_RS: Месец дан, сат и минут
