Plugins - Elementor Page Builder - Stable (latest release) - en to bs_BA translation catalogue (997 entries)

en: %1$s ago (%2$s)
bs_BA: %1$s prije (%2$s)

en: %d row affected. | %d rows affected.
bs_BA[0]: %d  redak je zahvaćen.
bs_BA[1]: %d  redaka je zahvaćeno.
bs_BA[2]: %d  redaka je zahvaćeno.

en: %s Database update process is running in the background.
bs_BA: %s proces ažuriranja baze podataka izvodi se u pozadini.

en: %s Images Selected
bs_BA: %s slika odabrano

en: %s Settings
bs_BA: %s Postavke

en: %s The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
bs_BA: %s proces ažuriranja baze podataka sada je dovršen. Hvala vam za ažuriranje na najnoviju verziju!

en: %s Your site database needs to be updated to the latest version.
bs_BA: %s bazu podataka vaše web-lokacije treba ažurirati na najnoviju verziju.

en: %s are disabled
bs_BA: %s je onemogućen

en: %s has taken over and is currently editing. Do you want to take over this page editing?
bs_BA: %s je preuzet i trenutno se uređuje. Želite li preuzeti uređivanje ove stranice?

en: &#8592; Back to WordPress Editor
bs_BA: &#8592; Povratak na WordPress uređivač

en: (no title)
bs_BA: (bez naslova)

en: (opens in a new window)
bs_BA: (otvara se u novom prozoru)

en: <a href="%s" target="_blank">Click here</a> to troubleshoot
bs_BA: <a href="%s" target="_blank">Kliknite ovdje</a> za  rješavanje problema

en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
bs_BA: <strong>Važno:</strong> Snažno preporučamo da <a target="_blank" href="%s">napravite sigurnosnu kopiju baze podataka</a> prije korištenja opcije Zamijeni URL.

en: About Elementor
bs_BA: O Elementoru

en: Absolute
bs_BA: Apsolutno

en: Accent
bs_BA: Naglašeno

en: Accent Text
bs_BA: Naglašeni tekst

en: Access 1,500+ amazing Font Awesome 5 icons and enjoy faster performance and design flexibility.
bs_BA: Pristupite nevjerojatnoj količini od 1.500+  Font Awesome 5 ikona  i uživajte u bržim performansama i fleksibilnosti dizajna.

en: Access denied.
bs_BA: Pristup odbijen.

en: Accordion
bs_BA: Harmonika

en: Accordion #1
bs_BA: Harmonika #1

en: Accordion #2
bs_BA: Harmonika #2

en: Accordion Content
bs_BA: Sadržaj harmonike

en: Accordion Items
bs_BA: Stavke harmonike

en: Accordion Title
bs_BA: Naslov harmonike

en: Action not found.
bs_BA: Radnja nije pronađena.

en: Actions
bs_BA: Akcija

en: Active Color
bs_BA: Aktivna boja

en: Active Icon
bs_BA: Aktivna ikona

en: Add %s
bs_BA: Dodaj %s

en: Add Element
bs_BA: Dodaj element

en: Add Images
bs_BA: Dodaj slike

en: Add Item
bs_BA: Dodaj stavku

en: Add New %s
bs_BA: Dodaj novo %s

en: Add New Column
bs_BA: Dodaj novi stupac

en: Add New Section
bs_BA: Dodaj novu sekciju

en: Add Picked Color
bs_BA: Dodaj izabranu boju

en: Add Template
bs_BA: Dodaj predložak

en: Add Your Custom Fonts
bs_BA: Dodajte svoje prilagođene fontove

en: Add Your Custom Icons
bs_BA: Dodajte svoje prilagođene fontove

en: Add Your Heading Text Here
bs_BA: Ovdje dodajte tekst naslova

en: Add nofollow
bs_BA: Dodaj prekid pračenja

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
bs_BA: Dodajte predloške i upotrebljavajte ih na svim stranicama. Lako ih izvezite i uvezite u bilo koji drugi projekt, za optimizirani radni proces.

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
bs_BA: Dodajte svoju prilagođenu klasu BEZ točke. npr. moja-klasa

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
bs_BA: Dodajte svoj id BEZ znaka ljestve. Npr: moj-id

en: Added
bs_BA: Dodano

en: Additional Options
bs_BA: Dodatne opcije

en: Advanced
bs_BA: Napredno

en: After
bs_BA: Poslije

en: Alert
bs_BA: Upozorenje

en: Alignment
bs_BA: Centriranje

en: All
bs_BA: Sve

en: All Content
bs_BA: Sav sadržaj

en: All Icons
bs_BA: Sve ikone

en: Amount
bs_BA: Količina

en: An error occurred
bs_BA: Dogodila se pogreška

en: Anchor
bs_BA: Sidro

en: Animation Delay
bs_BA: Odgoda animacije

en: Animation Duration
bs_BA: Trajanje animacije

en: Animation Speed
bs_BA: Brzina animacije

en: Any Video
bs_BA: Bilo koji video

en: Apply
bs_BA: Prihvati

en: Are you sure you want to delete this template?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj predložak?

en: Are you sure you want to reinstall previous version?
bs_BA: Da li ste sigurni da želite instalirati prethodnu verziju?

en: Are you sure you want to remove this %s?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite ukloniti ovo %s ?

en: Are you sure you want to reset this gallery?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite ponovno postaviti ovu galeriju?

en: Arrows
bs_BA: Strelice

en: Arrows and Dots
bs_BA: Strelice i točke

en: Artwork
bs_BA: Ilustracije

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
bs_BA: Kao beta tester, primit ćete ažuriranje koje uključuje testnu verziju Elementora i njegov sadržaj izravno u vašu e-poštu

en: Ascending order
bs_BA: Uzlazni red

en: Aside
bs_BA: Ustranu

en: Aspect Ratio
bs_BA: Omjer slike

en: Attachment Caption
bs_BA: Naslov privitka

en: Attachment Page
bs_BA: Stranica privitka

en: Attention: Importing may override previous settings.
bs_BA: Pažnja! Uvoz podataka može zamijeniti prethodne postavke.

en: Attention: We are going to DELETE ALL CONTENT from this page. Are you sure you want to do that?
bs_BA: Pažnja! Izbrisat ćemo SAV SADRŽAJ s ove stranice. Jeste li sigurni da želite to učiniti?

en: Auto
bs_BA: Automatski

en: Auto Detect
bs_BA: Automatski detektuj

en: Autoplay
bs_BA: Automatsko izvođenje

en: Autoplay Speed
bs_BA: Brzina auto reprodukcije

en: Autosave
bs_BA: Automatsko snimanje

en: Back to Library
bs_BA: Povratak u biblioteku

en: Back to WordPress Editor
bs_BA: Natrag na WordPress uređivač

en: Back to default
bs_BA: Povratak na izvorne postavke

en: Background
bs_BA: Pozadina

en: Background Color
bs_BA: Boja pozadine

[ctx: Background Control]
en: Angle
bs_BA: Kut

[ctx: Background Control]
en: Attachment
bs_BA: Prilog

[ctx: Background Control]
en: Background Color
bs_BA: Boja pozadine

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
bs_BA: Rezervna pozadina

[ctx: Background Control]
en: Background Image
bs_BA: Pozadinska slika

[ctx: Background Control]
en: Background Type
bs_BA: Vrsta pozadine

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
bs_BA: Dolje centrirano

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
bs_BA: Dolje lijevo

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
bs_BA: Dolje desno

[ctx: Background Control]
en: Center Center
bs_BA: Sve u sredini

[ctx: Background Control]
en: Center Left
bs_BA: Centrirano lijevo

[ctx: Background Control]
en: Center Right
bs_BA: Centrirano desno

[ctx: Background Control]
en: Classic
bs_BA: Klasičan

[ctx: Background Control]
en: Color
bs_BA: Boja

[ctx: Background Control]
en: Contain
bs_BA: Sadrži

[ctx: Background Control]
en: Cover
bs_BA: Pokriti

[ctx: Background Control]
en: Custom
bs_BA: Prilagođeno

[ctx: Background Control]
en: Default
bs_BA: Izvorno

[ctx: Background Control]
en: Fixed
bs_BA: Fiksirano

[ctx: Background Control]
en: Gradient
bs_BA: Prijelaz

[ctx: Background Control]
en: Image
bs_BA: Slika

[ctx: Background Control]
en: Images
bs_BA: Slike

[ctx: Background Control]
en: Linear
bs_BA: Linearno

[ctx: Background Control]
en: Location
bs_BA: Lokacija

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
bs_BA: Bez ponavljanja

[ctx: Background Control]
en: Position
bs_BA: Pozicija

[ctx: Background Control]
en: Repeat
bs_BA: Ponovi

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
bs_BA: Ponovi-x

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
bs_BA: Ponovi-y

[ctx: Background Control]
en: Scroll
bs_BA: Pomakni

[ctx: Background Control]
en: Second Color
bs_BA: Druga boja

[ctx: Background Control]
en: Size
bs_BA: Veličina

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
bs_BA: Prezentacija

[ctx: Background Control]
en: Top Center
bs_BA: Centrirano gore

[ctx: Background Control]
en: Top Left
bs_BA: Gore lijevo

[ctx: Background Control]
en: Top Right
bs_BA: Gore desno

[ctx: Background Control]
en: Type
bs_BA: Vrsta

[ctx: Background Control]
en: Video Link
bs_BA: Video poveznica

[ctx: Background Control]
en: Width
bs_BA: Širina

[ctx: Background Control]
en: X Position
bs_BA: X pozicija

[ctx: Background Control]
en: Y Position
bs_BA: Y pozicija

en: Background Overlay
bs_BA: Prekrivanje pozadine

en: Background Position
bs_BA: Pozicija pozadine

en: Background Size
bs_BA: Veličina pozadine

en: Basic
bs_BA: Bazno

en: Basic Gallery
bs_BA: Osnovna galerija

en: Become a Beta Tester
bs_BA: Postanite beta tester

en: Become a Pro user to upload unlimited font icon folders to your website.
bs_BA: Postanite Pro korisnik da biste na svoju web stranicu poslali neograničene mape ikona fonta.

en: Become a super contributor by opting in to share non-sensitive plugin data and to get our updates.
bs_BA: Postanite super kontributor tako što ćete podijeliti s nama podatke o korištenju plugina, a uz to, dobiti ćete i ažuriranja.

en: Before
bs_BA: Prije

en: Blend Mode
bs_BA: Mod blenda

en: Blocks
bs_BA: Blokovi

en: Blur
bs_BA: Zamagljeno

en: Body Style
bs_BA: Stil tijela stranice

en: Body Text
bs_BA: Osnovni tekst

en: Border
bs_BA: Okvir

en: Border Color
bs_BA: Boja obruba

[ctx: Border Control]
en: Border Type
bs_BA: Vrsta obruba

[ctx: Border Control]
en: Color
bs_BA: Boja

[ctx: Border Control]
en: Dashed
bs_BA: Isprekidano

[ctx: Border Control]
en: Dotted
bs_BA: Točkasto

[ctx: Border Control]
en: Double
bs_BA: Duplo

[ctx: Border Control]
en: Groove
bs_BA: Žlijeb (Groove)

[ctx: Border Control]
en: Solid
bs_BA: Puna

[ctx: Border Control]
en: Width
bs_BA: Širina

en: Border Radius
bs_BA: Radius okvira

en: Border Width
bs_BA: Širina linije

en: Bottom
bs_BA: Dolje

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
bs_BA: Sjena okvira

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
bs_BA: Umetak

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
bs_BA: Struktura

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
bs_BA: Pozicija

en: Boxed
bs_BA: U okviru

en: Bring to Front
bs_BA: Stavi u fokus

en: Button
bs_BA: Dugme

en: Button ID
bs_BA: ID Dugmeta

en: Buy Button
bs_BA: Kupi

en: By
bs_BA: Od

en: CSS Classes
bs_BA: CSS klase

en: CSS Print Method
bs_BA: CSS Print Metoda

en: Can't Edit?
bs_BA: Ne možete urediti?

en: Cancel
bs_BA: Prekini

en: Cannot enable Safe Mode
bs_BA: Nije moguće omogućiti siguran način rada

en: Caption
bs_BA: Tekst opisa

en: Category
bs_BA: Kategorija

en: Center
bs_BA: Centar

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
bs_BA: Označavanjem ovog okvira onemogućit će se Elementor Izvorne boje i prisiliti Elementor da naslijediti boju iz teme.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
bs_BA: Označavanjem ovog okvira onemogućit ćete Elementorove Izvorne fontove, a Elementor će naslijediti fontove iz vaše teme.

en: Choose File
bs_BA: Odaberi datoteku

en: Choose Image
bs_BA: Odaberi sliku

en: Choose Mode
bs_BA: Odaberi način rada

en: Choose Sidebar
bs_BA: Odaberi bočnu traku

en: Choose Template
bs_BA: Odaberi predložak

en: Choose Template Type
bs_BA: Odaberi vrstu predloška

en: Choose Video
bs_BA: Odaberi video

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
bs_BA: Odaberite Elementor predložak JSON datoteku ili  .zip arhivu Elementor predloška, i dodajte ga na listu dostupnih predložaka u vašoj biblioteci.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
bs_BA: Odaberite između Vraćamo se uskoro (HTTP kod 200) ili Način održavanja (HTTP kod 503).

en: Circle
bs_BA: Krug

en: Clear
bs_BA: Očisti

en: Clear Log
bs_BA: Očisti zapisnik

en: Click here
bs_BA: Kliknite ovdje

en: Close
bs_BA: Zatvori

en: Color
bs_BA: Boja

en: Color Palette
bs_BA: Paleta boja

en: Color Palettes
bs_BA: Palete boja

en: Colors
bs_BA: Boje

en: Column
bs_BA: Kolona

en: Column Position
bs_BA: Pozicija kolone

en: Column Width
bs_BA: Širina kolone

en: Columns
bs_BA: Kolone

en: Columns Gap
bs_BA: Razmak među kolonama

en: Coming Soon
bs_BA: Uskoro

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
bs_BA: Uskoro se vraća HTTP 200 kod, što znači da je web mjesto spremno za indeksiranje.

en: Comments
bs_BA: Komentari

en: Congrats!
bs_BA: Čestitamo!

en: Connect
bs_BA: Poveži

en: Connect to Template Library
bs_BA: Konektuj se na bazu primjeraka

en: Connected Successfully.
bs_BA: Povezivanje uspješno.

en: Connected as %s
bs_BA: Konektovan kao %s

en: Connected successfully
bs_BA: Konekcija uspješna

en: Connecting to the Library failed. Please try reloading the page and try again
bs_BA: Konektovanje na bazu primjeraka nije uspjelo. Pokuštajte ponovo učitati stranicu, pa pokuštajte konektovati se ponovo.

en: Connection Lost
bs_BA: Izgubljena veza

en: Contain
bs_BA: Sadrži

en: Content
bs_BA: Sadržaj

en: Content Position
bs_BA: Pozicija sadržaja

en: Content Width
bs_BA: Širina sadržaja

en: Continue
bs_BA: Nastavi

en: Continue reading
bs_BA: Nastavi čitanje

en: Continue reading %s
bs_BA: Nastavi čitanje %s

en: Controls Color
bs_BA: Boja kontrola

en: Cool Number
bs_BA: Odličan broj

en: Copy
bs_BA: Kopiraj

en: Copy & Paste Info
bs_BA: Kopiraj i zalijepi informacije

en: Copy All Content
bs_BA: Kopiraj sav sadržaj

en: Copy Style
bs_BA: Kopiraj Stil

en: Counter
bs_BA: Brojač

en: Create
bs_BA: Izradi

en: Create New Page
bs_BA: Izradi novu stranicu

en: Create New Post
bs_BA: Izradi novu objavu

en: Create Template
bs_BA: Izradi predložak

en: Create Your First %s
bs_BA: Izradite vaš prvi %s

en: Create Your First Page
bs_BA: Izradite svoju prvu stranicu

en: Create Your First Post
bs_BA: Izradite svoju prvu objavu

en: Created By
bs_BA: Izradio

en: Creation Date
bs_BA: Datum izrade

en: Current
bs_BA: Postojeći

en: Current Version
bs_BA: Trenutna verzija

en: Current Video Channel
bs_BA: Trenutni video kanal

en: Custom
bs_BA: Prilagođeno

en: Custom CSS
bs_BA: Prilagođeni CSS

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
bs_BA: Prilagođeni CSS vam omogućuje dodavanje CSS-a bilo kojem widgetu, a promijene možete odmah vidjeti uređivaču.

en: Custom Caption
bs_BA: Prilagođeni opis

en: Custom Fonts
bs_BA: Prilagođeni fontovi

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
bs_BA: Prilagođeni fontovi omogućuju vam dodavanje "self-hosted" fontova i upotrebljavanje istih na projektima Elementor-a kako biste stvorili jedinstveni font jezik.

en: Custom Icons
bs_BA: Prilagođene ikone

en: Custom Positioning
bs_BA: Prilagođeno pozicioniranje

en: Custom URL
bs_BA: Prilagođeni URL

en: Custom Width
bs_BA: Prilagođena širina

en: Customizer
bs_BA: Prilagođivač

en: Danger
bs_BA: Opasnost

en: Dark
bs_BA: Tamno

en: Dashboard
bs_BA: Nadzorna ploča

[ctx: Dashboard Overview Widget Recently Date]
en: M jS
bs_BA: jS M

en: Dashboard Settings
bs_BA: Postavke nadzorne ploče

en: Dashed
bs_BA: Isprekidanao

en: Debug Bar adds an admin bar menu that lists all the templates that are used on a page that is being displayed.
bs_BA: Ispravljanje grešaka dodaje izbornik u admin traku koja sadrži listu svih predložaka koji se koriste na prikazanoj stranici.

en: Default
bs_BA: Zadano

en: Default Colors
bs_BA: Zadane boje

en: Default Fonts
bs_BA: Zadani fontovi

en: Default Generic Fonts
bs_BA: Zadani generic fontovi

en: Default Page Template from your theme
bs_BA: Zadani predložak iz vaše teme

en: Default Preview
bs_BA: Zadani pregled

en: Delete
bs_BA: Obriši

en: Delete %s
bs_BA: Izbriši %s

en: Delete All Content
bs_BA: Izbriši sav sadržaj

en: Delete Template
bs_BA: Obriši predložak

en: Deprecated
bs_BA: Zastarjelo

en: Descending order
bs_BA: Silazni red

en: Description
bs_BA: Opis

en: Direction
bs_BA: Usmjerenje

en: Disable
bs_BA: Isključi

en: Disable Default Colors
bs_BA: Onemogući izvorne boje

en: Disable Default Fonts
bs_BA: Onemogući zadane fontove

en: Disable Safe Mode
bs_BA: Onemogući siguran način rada

en: Disabled
bs_BA: Ugašeno

en: Discard
bs_BA: Odbaci

en: Disconnect
bs_BA: Odspoji

en: Disconnected Successfully.
bs_BA: Odspojeno uspješno.

en: Dismiss
bs_BA: Odbaci

en: Dismiss Button
bs_BA: Dugme "Odbaci"

en: Dismiss alert
bs_BA: Odbaci upozorenje

en: Display
bs_BA: Prikaz

en: Display Percentage
bs_BA: Prikaži postotak

en: Divider
bs_BA: Razdjelnik

en: Do you want to also import the document settings of the template?
bs_BA: Da li želite uvesti postavke stranice na predložak?

en: Docs & FAQs
bs_BA: Dokumenti & ČPP

en: Document
bs_BA: Dokument

en: Document not found.
bs_BA: Dokument nije pronađen.

en: Documentation
bs_BA: Dokumentacija

en: Don't Show Again
bs_BA: Ne prikazuj ponovo

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
bs_BA: Ne oslanjajte se samo na FontAwesome ikone kojih svi ostali koriste! Razdvojite svoju web-lokaciju i svoj stil pomoću prilagođenih ikona kojih možete prenijeti iz vašeg omiljenog izvora ikona.

en: Done
bs_BA: Gotovo

en: Dots
bs_BA: Točke

en: Dotted
bs_BA: Točkasto

en: Double
bs_BA: Duplo

en: Download Button
bs_BA: Dugme "Preuzimanje"

en: Download System Info
bs_BA: Preuzmite informacije o sistemu

en: Draft saved on %1$s by %2$s
bs_BA: Skica spremljena %1$s - %2$s

en: Drag & Drop
bs_BA: Dovuci i ostavi

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
bs_BA: Povucite i ispustite datoteku predložaka .JSON ili .zip

en: Drag To Delete
bs_BA: Prenesite kako biste izbrisali

en: Drag widget here
bs_BA: Ovdje dovucite widget

en: Drop Cap
bs_BA: Inicijal

en: Duplicate
bs_BA: Dupliciraj

en: Duplicate %s
bs_BA: Dupliciraj %s

en: Duration
bs_BA: Trajanje

en: Dynamic
bs_BA: Dinamično

en: Easy Navigation is Here!
bs_BA: Jednostavna navigacija je ovdje!

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Edit %s
bs_BA: Uredi %s

en: Edit Draft
bs_BA: Uredi skicu

en: Edit Published
bs_BA: Uredi objavljeno

en: Edit Template
bs_BA: Uredi predložak

en: Edit with Elementor
bs_BA: Uredi s Elementorom

en: Edited
bs_BA: Uređivano

en: Editing Handles
bs_BA: Dršci uređivanja

en: Editing Started
bs_BA: Uređivanje započelo

en: Editor Preferences
bs_BA: Uredničke preferencije

en: Editor successfully loaded?
bs_BA: Uređivač uspješno učitan?

en: Effect
bs_BA: Efekt

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
bs_BA: Elementor biblioteka automatski se ažurira svakodnevno. Možete i ručno ažurirati klikom na dugme za sinkronizaciju.

en: Elementor Overview
bs_BA: Pregled elemenata

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
bs_BA: Elementor vam dozvoljava skrivanje naslova stranice. Dostupno na temama koje koriste "h1.entry-title" selektor. Ako je vaš selektor teme drugačiji, molimo unesite ga iznad.

en: Elementor requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
bs_BA: Elementor zahtjeva PHP verziju %s+, dodatak trenutno NIJE AKTIVAN.

en: Elementor requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
bs_BA: Elementor zahtjeva WordPress verzija %s+. Zato što koristite zastarjelu verziju, ovaj dodatak trenutno NIJE AKTIVAN.

en: Elementor's New Icon Library
bs_BA: Elementor knjižnica novih ikona

en: Elements
bs_BA: Elementi

en: Empty
bs_BA: Prazno

en: Enable
bs_BA: Uključi

en: Enable Lightbox In Editor
bs_BA: Omogući Lightbox u editoru

en: Enable Safe Mode
bs_BA: Omogući siguran način rada

en: Enabled
bs_BA: Omogućeno

en: End
bs_BA: Kraj

en: End Time
bs_BA: Vrijeme završetka

en: Ending Number
bs_BA: Zadnji broj

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
bs_BA: Uživate %1$s? Molimo Vas da nas ocijenite s %2$s ocjenom . Stvarno cijenimo vašu podršku!

en: Enter Template Name
bs_BA: Unesite naziv predloška

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
bs_BA: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
    Unesite odabir roditeljskog elementa na koji se proteže dodak (npr. #primary / .wrapper / main itd.). Ostavite prazno kako biste prilagodili širini stranice.

en: Enter template name (optional)
bs_BA: Unesite ime predloška (opcija)

en: Enter your URL
bs_BA: Unesite svoj URL

en: Enter your code
bs_BA: Unesite svoj kod

en: Enter your description
bs_BA: Unesite svoj opis

en: Enter your image caption
bs_BA: Unesite opis slike

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
bs_BA: Unesite svoje stare i nove URL-ove za instalaciju programa WordPress, da biste ažurirali sve podatke s elementima (relevantni za prijenos domena ili premještanje na "HTTPS").

en: Enter your shortcode
bs_BA: Unesite kratki kod

en: Enter your title
bs_BA: Unesite naslov

en: Entrance Animation
bs_BA: Ulazna animacija

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
bs_BA: Desila se greška - izabrana verzija nije valjana. Pokušajte izabrati neku drugu verziju.

en: Every %d Minutes
bs_BA: Svakih %d minuta

en: Every %d minutes
bs_BA: Svakih %d minuta

en: Excerpt
bs_BA: Sažetak

en: Exclude Roles
bs_BA: Isključi uloge

en: Exit To Dashboard
bs_BA: Izađi u nadzornu ploču

en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
bs_BA: Došlo je do problema s Elementor verzijom %s? Vrati na prethodnu verziju prije nego što se problem pojavio.

en: Export
bs_BA: Izvoz

en: Export Template
bs_BA: Izvezi predloške

en: Extended
bs_BA: Produžen

en: External File
bs_BA: Eksterna datoteka

en: External URL
bs_BA: Vanjski URL

en: Extra Large
bs_BA: Ekstra veliko

en: Extra Small
bs_BA: Ekstra malo

en: Fade
bs_BA: Iščezavanje

en: Fallback
bs_BA: rezervno, pričuvno

en: Fast
bs_BA: Brzo

en: Favorite
bs_BA: Favorit

en: Featured Image
bs_BA: Istaknuta slika

en: File Path: %s
bs_BA: Put datoteke: %s

[ctx: Filter Control]
en: Blur
bs_BA: Zamagljenost

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
bs_BA: Svjetlost

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
bs_BA: CSS Filteri

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
bs_BA: Kontrast

[ctx: Filter Control]
en: Hue
bs_BA: Nijansa

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
bs_BA: Zasićenost

en: Finder
bs_BA: Traženje

en: Fit To Screen
bs_BA: Stisni na veličinu ekrana

en: Fixed
bs_BA: Fiksno

en: Flip
bs_BA: Zrcalno

en: Font Awesome - Brands
bs_BA: Font Awesome - Marke

en: Font Awesome - Solid
bs_BA: Awesome font - Solid

en: Font Awesome 5 Migration
bs_BA: Font Awesome 5 seljenje

en: Font Awesome Upgrade
bs_BA: Font Awesome nadogradnja

en: For Example: About
bs_BA: Na primjer: O nama

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
bs_BA: Za rješavanje sukoba konfiguracije poslužitelja.

en: Form
bs_BA: Formular

en: Framed
bs_BA: Uokvireno

en: Full Width
bs_BA: Puna širina

en: Future
bs_BA: Budućnost

en: Gap
bs_BA: Prazni prostor

en: General
bs_BA: Obično

en: General Settings
bs_BA: Opće postavke

en: Get Beta Updates
bs_BA: Nabavi Beta ažuriranja

en: Get Help
bs_BA: Potraži pomoć

en: Get Popup Builder
bs_BA: Nabavi Popup Builder

en: Get Pro
bs_BA: Nabavi Pro verziju

en: Get Started
bs_BA: Započnite

en: Get Theme Builder
bs_BA: Nabavi temu graditelj

en: Get more with Elementor Pro
bs_BA: Saznajte više s Elementor Pro

en: Getting Started
bs_BA: Započnimo

en: Global
bs_BA: Općenito

en: Global Settings
bs_BA: Globalne postavke

en: Go Back
bs_BA: Nazad

en: Go Pro
bs_BA: Probajte Pro

en: Go To
bs_BA: Kreni na

en: Google Early Access
bs_BA: Google rani pristup

en: Google Maps
bs_BA: Google karte

en: Got It
bs_BA: Razumijem

en: HTML Code
bs_BA: HTML kod

en: HTML Tag
bs_BA: HTML oznaka

en: Happy To Help
bs_BA: Drago nam je da možemo pomoći

en: Have a look
bs_BA: Pogledaj

en: Haven’t Saved Templates Yet?
bs_BA: Još nisu spremljeni predlošci?

en: Heading
bs_BA: Zaglavlje

en: Heading Color
bs_BA: Boja zaglavlja

en: Height
bs_BA: Visina

en: Help
bs_BA: Pomoć

en: Hidden
bs_BA: Skriveno

en: Hide
bs_BA: Sakrij

en: Hide Notification
bs_BA: Sakrij Obavijest

en: Hide On Desktop
bs_BA: Sakrij na Desktopu

en: Hide On Mobile
bs_BA: Sakrij na mobitelu

en: Hide On Tablet
bs_BA: Sakrij na tabletu

en: Hide Panel
bs_BA: Sakrij ploču

en: Hide Title
bs_BA: Sakrij naslov

en: History
bs_BA: Povijest

en: Homepage
bs_BA: Početna stranica

en: Horizontal
bs_BA: Horizontalno

en: Horizontal Align
bs_BA: Vodoravno poravnavanje

en: Horizontal Orientation
bs_BA: Vodoravna orijentacija

en: Hover Animation
bs_BA: Hover animacija

en: Hurray! Your %s is live.
bs_BA: Jupi! Vaša je stranica %s aktivna.

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
bs_BA: Ja sam opis. Kliknite dugme "Uredi" da promijenite ovaj tekst.

en: I couldn't get the plugin to work
bs_BA: Nisam mogao podesiti dodatak za rad

en: I found a better plugin
bs_BA: Pronašao sam bolji dodatak

en: I have Elementor Pro
bs_BA: Imam Elementor Pro

en: I no longer need the plugin
bs_BA: Više mi nije potreban ovaj dodatak

en: Icon
bs_BA: Ikona

en: Icon Box
bs_BA: Okvir ikone

en: Icon Hover
bs_BA: Lebdjenje ikone

en: Icon Library
bs_BA: Knjižnica ikona

en: Icon List
bs_BA: Lista ikona

en: Icon Position
bs_BA: Pozicija ikone

en: Icon Spacing
bs_BA: Razmak ikona

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
bs_BA: Ako imate trenutak, recite nam zašto deaktivirate Elementor:

en: Image
bs_BA: Slika

en: Image Box
bs_BA: Mjesto za sliku

en: Image Carousel
bs_BA: Vrtuljak slika

en: Image Gallery
bs_BA: Galerija slika

en: Image Lightbox
bs_BA: Okvir za sliku Lightbox

en: Image Overlay
bs_BA: Prekrivanje slika

en: Image Position
bs_BA: Pozicija slike

en: Image Size
bs_BA: Veličina slike

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
bs_BA: Prilagođeno

[ctx: Image Size Control]
en: Full
bs_BA: Sve

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
bs_BA: Dimenzije slike

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
bs_BA: Veličina slike

en: Image Spacing
bs_BA: Razmak slike

en: Image Stretch
bs_BA: Razvlačenje fotografije

en: Images
bs_BA: Slike

en: Import Document Settings
bs_BA: Uvoz postavki dokumenta

en: Import Now
bs_BA: Uvezi odmah

en: Import Template
bs_BA: Uvoz predloška

en: Import Template to Your Library
bs_BA: Uvezi predložak u svoju biblioteku

en: Import Templates
bs_BA: Uvezi predloške

en: Improve Elementor
bs_BA: Poboljšajte Elementor

en: In
bs_BA: Unutra

en: Infinite Loop
bs_BA: Beskonačna petlja

en: Inline
bs_BA: U redu

en: Inner Section
bs_BA: Unutrašnja sekcija

en: Inner Text
bs_BA: Unutarnji tekst

en: Insert
bs_BA: Umetni

en: Insert Media
bs_BA: Unesite medij

en: Inside
bs_BA: Unutra

en: Integrations
bs_BA: Integracija

en: Internal Embedding
bs_BA: Unutarnje ugrađivanje

en: Intro Portrait
bs_BA: U portret

en: Intro Title
bs_BA: U naslov

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
bs_BA: Nevažeći podaci: ID predloška ne može biti isti kao trenutačno uređivani predložak. Odaberite neki drugi.

en: Invert
bs_BA: Inverzno

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
bs_BA: Čini se da je značajka revizije objave nedostupna na vašoj web stranici.

en: It's a temporary deactivation
bs_BA: To je privremeno isključivanje

en: Justified
bs_BA: Obostrano poravnato

en: Keep Editing
bs_BA: Nastavi uređivati

en: Ken Burns Effect
bs_BA: Ken Burns efekt

en: Keyboard Shortcuts
bs_BA: Prečaci tipkovnice

en: Knowledge Base
bs_BA: Baza znanja

en: Large
bs_BA: Veliko

en: Last edited on %1$s by %2$s
bs_BA: Posljednje uredivano %1$s - %2$s

en: Layout
bs_BA: Izgled

en: Lazy Load
bs_BA: Učitavanje s zakašnjenjem

en: Learn More
bs_BA: Nauči više

en: Learn more about <a target="_blank" href="%s">WordPress revisions</a>
bs_BA: Naučite više o <a target="_blank" href="%s">WordPress revizijama</a>

en: Learn more.
bs_BA: Saznajte više.

en: Left
bs_BA: Lijevo

en: Left Border Width
bs_BA: Širina lijevog ruba

en: Library
bs_BA: Biblioteka

en: Light
bs_BA: Svijetlo

en: Like Button
bs_BA: Dugme "Sviđa mi se"

en: Line
bs_BA: Crta

en: Link
bs_BA: Poveznica

en: Link Color
bs_BA: Boja poveznice

en: Link Hover Color
bs_BA: Boja dodirnute poveznice

en: Link Options
bs_BA: Postavke poveznica

en: Link values together
bs_BA: Poveži vrijednosti zajedno

en: List
bs_BA: Popis

en: List Item
bs_BA: Stavka popisa

en: List Item #1
bs_BA: Stavka popisa #1

en: List Item #2
bs_BA: Stavka popisa #2

en: List Item #3
bs_BA: Stavka popisa #3

en: Load Font Awesome 4 Support
bs_BA: Učitavanje Font Awesome 4 podrške

en: Loading
bs_BA: Učitavanje

en: Local
bs_BA: Lokalno

en: Location
bs_BA: Lokacija

en: Logged In
bs_BA: Prijavljen

en: Logo
bs_BA: Logotip

en: Loop
bs_BA: Petlja

en: Love using Elementor? Become a super contributor by opting in to our non-sensitive plugin data collection and to our updates. We guarantee no sensitive data is collected.
bs_BA: Volite upotrebljavati Elementor? Postanite super suradnik tako da se uključite u našu anonimnu zajednicu o skupu podataka o dodatku i za naša ažuriranja. Jamčimo da se ne prikupljaju osjetljivi podaci.

en: Maintenance
bs_BA: Održavanje

en: Maintenance Mode
bs_BA: Održavanje

en: Maintenance Mode ON
bs_BA: Mod održavanja uključen

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
bs_BA: Način održavanja vraća HTTP kod 503, tako da tražilice znaju vratiti se malo kasnije. Nije preporučljivo koristiti ovaj način dulje od nekoliko dana.

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
bs_BA: Odredite što vaši korisnici mogu uređivati u Elementoru

en: Map
bs_BA: Karta

en: Margin
bs_BA: Margina

en: Max Width
bs_BA: Maksimalna širina

en: Media File
bs_BA: Medijski zapis

en: Medium
bs_BA: Srednje

en: Meet Our Custom CSS
bs_BA: Upoznajte naš prilagođeni CSS

en: Meet Our Global Widget
bs_BA: Upoznajte naš globalni widget

en: Meet Right Click
bs_BA: Upoznajte Desni klik

en: Menu
bs_BA: Izbornik

en: Menu Anchor
bs_BA: Sidro izbornika

en: Menus
bs_BA: Izbornici

en: Middle
bs_BA: Sredina

en: Min Height
bs_BA: Min. visina

en: Minimum Height
bs_BA: Minimalna visina

en: Mobile
bs_BA: Mobilni

en: Mobile Breakpoint
bs_BA: Prekidna točka za mobitele

en: Modest Branding
bs_BA: Skromno brendiranje

en: More
bs_BA: Više

en: More Palettes
bs_BA: Više paleta

en: More actions
bs_BA: Više akcije

en: Motion Effects
bs_BA: Efekti pokreta

en: Moved
bs_BA: Maknuto

en: Mute
bs_BA: Bez tona

en: My Favorites
bs_BA: Moji favoriti

en: My Libraries
bs_BA: Moje knjižnice

en: My Skill
bs_BA: Moja vještina

en: My Templates
bs_BA: Moji predlošci

en: Name
bs_BA: Ime

en: Name your template
bs_BA: Imenuj predložak

en: Narrow
bs_BA: Usko

en: Navigation
bs_BA: Navigacija

en: Navigation Width
bs_BA: Širina navigacije

en: Need Help
bs_BA: Potrebna Pomoć

en: New
bs_BA: Novo

en: New Template
bs_BA: Novi predložak

en: News & Updates
bs_BA: Novosti i ažuriranja

en: Next
bs_BA: Sljedeće

en: No
bs_BA: Ne

en: No Favorite Templates
bs_BA: Nema omiljenih predložaka

en: No Gap
bs_BA: Bez razmaka

en: No History Yet
bs_BA: Još nema povijesti

en: No Images Selected
bs_BA: Slika nije odabrana

en: No Results Found
bs_BA: Nema rezultata

en: No Revisions Saved Yet
bs_BA: Još nema izmjena

en: No access to editor
bs_BA: Urednik nema pristup

en: No header, no footer, just Elementor
bs_BA: Nema zaglavlja, nema podnožja, samo Elementor

en: No sidebars were found
bs_BA: Nisu pronađene bočne trake

en: No thanks
bs_BA: Ne hvala

en: None
bs_BA: Ništa

en: Normal
bs_BA: Normalno

en: Not Supported
bs_BA: Nije podržano

en: Not working? You can set a different selector for the title in the <a href="%s" target="_blank">Settings page</a>.
bs_BA: Ne radi? Možete postaviti drugi selektor za naslov na <a href="%s" target="_blank">stranici postavke</a>.

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
bs_BA: Napomena: Privitak "Fiksno" radi samo na osobnom računalu (ne na mobitelu/tabletu).

en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
bs_BA: Napomena: ID poveznica prihvaća samo ove znakove: %s

en: Now you can access all editing actions using right click.
bs_BA: Sad možete pristupiti svim postavkama uređivanja koristeći desni klik.

en: Number
bs_BA: Broj

en: Number Prefix
bs_BA: Prefiks broja

en: Number Suffix
bs_BA: Sufiks broja

en: Off
bs_BA: Ugašeno

en: Official Color
bs_BA: Službena boja

en: On
bs_BA: Upaljeno

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
bs_BA: Nakon što ispunite stranicu sadržajem, ovaj prozor će vam dati pregled svih elemenata stranice. Na taj način lakše se možete kretati između različitih sekcija, stupaca i widgeta.

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
bs_BA: Nakon što počnete raditi, moći ćete ponoviti / poništiti bilo koju radnju koju napravite u uređivaču.

en: Opacity
bs_BA: Prozirnost

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
bs_BA: Otvorite sve slikovne poveznice u lightbox prozoru. Lightbox će se automatski otvoriti bilo koju poveznicu prema slici.

en: Open in new window
bs_BA: Otvori u novom prozoru

en: Order By
bs_BA: Sortiraj prema

en: Other
bs_BA: Drugo

en: Out
bs_BA: Vani

en: Outline
bs_BA: Kontura

en: Outside
bs_BA: Izvana

en: Overflow
bs_BA: Prelijevanje

en: Padding
bs_BA: Okolna bjelina

en: Page
bs_BA: Stranica

en: Page Layout
bs_BA: Izgled stranice

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
bs_BA: Elementor prazna stranica

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
bs_BA: Elementor puna širina

en: Page Title Selector
bs_BA: Odabir naslova stranice

en: Pages
bs_BA: Stranice

en: Paste
bs_BA: Zalijepi

en: Paste Style
bs_BA: Zalijepi Stil

en: Paste URL or type
bs_BA: Zalijepite URL ili upišite

en: Pasted
bs_BA: Zalijepljeno

en: Pause on Hover
bs_BA: Pauziraj kod prijelaza mišem

en: Pause on Interaction
bs_BA: Pauziraj na interakciju

en: Percentage
bs_BA: Postotak

en: Play Counts
bs_BA: Broj izvođenja

en: Play Icon
bs_BA: Ikona reprodukcije

en: Play On Mobile
bs_BA: Reproduciraj na mobilnom uređaju

en: Play Once
bs_BA: Reproduciraj jednom

en: Play Video
bs_BA: Pokreni video

en: Player Controls
bs_BA: Kontrola reproduktora

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
bs_BA: Napomena: Ne preporučujemo ažuriranje na beta verziju na live web stranici.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page this form is displayed. This field allows <code>A-z 0-9</code> & underscore chars without spaces.
bs_BA: Molim vas budite sigurni da je ID jedinstven i ne korišten na stranici gdje je ova forma prikazana. 
    Ovo polje dozvoljava <code>A-z 0-9</code> i donje crte bez razmaka.

en: Please make sure your search is spelled correctly or try a different words.
bs_BA: Provjerite je li vaše pretraživanje pravilno napisano ili pokušajte s drugim riječima.

en: Please note!
bs_BA: Napomena!

en: Please note: All unsaved changes will be lost.
bs_BA: Napomena: Sve nespremljene stavke će se izgubiti.

en: Please share the reason
bs_BA: Podjelite razlog

en: Please share which plugin
bs_BA: Recite nam o kojem dodatku se radi

en: Plugins
bs_BA: Dodaci

en: Pojo Themes
bs_BA: Pojo Teme

en: Popular
bs_BA: Popularno

en: Popups
bs_BA: Skočni prozori

en: Position
bs_BA: Pozicija

en: Positioning
bs_BA: Pozicioniranje

en: Post
bs_BA: Objava

en: Post Types
bs_BA: Vrste objava

en: Post not found.
bs_BA: Objava nije pronađena.

en: Preferences
bs_BA: Preferencije

en: Preview
bs_BA: Pregled

en: Preview Changes
bs_BA: Izmjene izgleda

en: Preview for %s
bs_BA: Pretpregled za %s

en: Previous
bs_BA: Prethodno

en: Primary
bs_BA: Prvi

en: Primary Color
bs_BA: Prva boja

en: Primary Headline
bs_BA: Naslov

en: Privacy Mode
bs_BA: Način privatnosti

en: Pro
bs_BA: Pro verzija

en: Proceed Anyway
bs_BA: Svejedno nastavi

en: Progress Bar
bs_BA: Traka za napredak

en: Publish
bs_BA: Objavi

en: Published
bs_BA: Objavljeno

en: Quick Feedback
bs_BA: Brza povratna informacija

en: Quit
bs_BA: Zatvori

en: Random
bs_BA: Slučajno

en: Rating
bs_BA: Ocjena

en: Rating Scale
bs_BA: Razmjer ocjene

en: Read More
bs_BA: Pročitajte više

en: Read More Text
bs_BA: Pročitajte više tekst

en: Recently Edited
bs_BA: Nedavno uređeno

en: Redo
bs_BA: Ponovi

en: Regenerate CSS
bs_BA: Regenerirajte CSS

en: Regenerate Files
bs_BA: Obnovite datoteke

en: Reinstall
bs_BA: Ponovi instaliranje

en: Reload Page
bs_BA: Osvježi stranicu

en: Remote
bs_BA: Daljinski

en: Remove
bs_BA: Ukloni

en: Removed
bs_BA: Uklonjeno

en: Replace URL
bs_BA: Promijeni URL

en: Reset Gallery
bs_BA: Ponovo postavi galeriju

en: Reset Style
bs_BA: Resetiraj Stil

en: Responsive
bs_BA: Responzivno

en: Responsive Mode
bs_BA: Responsiv način rada

en: Restore
bs_BA: Vrati

en: Restore Auto Saved Data
bs_BA: Vrati Automatski spremljene podatke

en: Reverse Columns
bs_BA: Obrnuti stupce

en: Revision
bs_BA: Revizija

en: Revision History
bs_BA: Povijest izmjena

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
bs_BA: Povijest izmjena omogućuje spremanje prethodnih verzija vašeg rada i vraćanje u bilo koje vrijeme.

en: Revisions
bs_BA: Revizija

en: Right
bs_BA: Desno

en: Role Excluded
bs_BA: Uloga isključena

en: Role Manager
bs_BA: Upravitelj uloga

en: Roles
bs_BA: Uloge

en: Rollback Version
bs_BA: Povrat verzije

en: Rollback to Previous Version
bs_BA: Povratak na prethodnu verziju

en: Rotate
bs_BA: Rotacija

en: Rounded
bs_BA: Zaokruženo

en: Safe Mode
bs_BA: Siguran način rada

en: Safe Mode ON
bs_BA: Siguran način rada je uključen

en: Save
bs_BA: Spremi

en: Save Draft
bs_BA: Spremi skicu

en: Save Options
bs_BA: Spremi opcije

en: Save Your %s to Library
bs_BA: Snimite vaš %s u biblioteku

en: Save as Template
bs_BA: Spremi kao predložak

en: Save as a Global
bs_BA: Spremi kao Globalno

en: Saved
bs_BA: Spremljeno

en: Saved Colors
bs_BA: Snimljene boje

en: Saved Templates
bs_BA: Spremljeni Predlošci

en: Saving has been disabled until you’re reconnected.
bs_BA: Spremanje je onemogućeno dok se ponovo ne povežete.

en: Search
bs_BA: Pretraži

en: Search Templates:
bs_BA: Pretraživanje predložaka:

en: Search Widget...
bs_BA: Widget za pretraživanje...

en: Search Widget:
bs_BA: Widget pretraživanja:

en: Secondary
bs_BA: Drugi

en: Secondary Color
bs_BA: Druga boja

en: Secondary Headline
bs_BA: Podnaslov

en: Section
bs_BA: Područje

en: Select
bs_BA: Odabir

en: Select File
bs_BA: Odaberi datoteku

en: Select Icon
bs_BA: Odaberi ikonu

en: Select one or go ahead and <a target="_blank" href="%s">create one</a> now.
bs_BA: Odaberite jedan or  <a target="_blank" href="%s">kreirajte jedan</a> sada.

en: Select the type of template you want to work on
bs_BA: Odaberite predložak na kojem želite raditi

en: Select your Structure
bs_BA: Odaberite svoju strukturu

en: Self Hosted
bs_BA: Samo hostanje

en: Separator
bs_BA: Separator (odjeljivanje)

en: Server Error
bs_BA: Pogreška servera

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
bs_BA: Postavite koliko se slajdova kliže po jednom klizanju.

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
bs_BA: Postavite cijelu web-lokaciju kao ODRŽAVANJE, što znači da je web mjesto trenutačno izvanmrežno za održavanje ili ga postavite kao "USKORO DOSTUPNO", što znači da je web mjesto izvan mreže dok nije spremno za pokretanje.

en: Sets the breakpoint between desktop and tablet devices. Below this breakpoint tablet layout will appear (Default: %dpx).
bs_BA: Postavlja prijelomnu točku između desktopa i tableta. Ispod ove prijelomne točke pojaviti će se tabletni izgled (Izvorno: %dpx).

en: Sets the breakpoint between tablet and mobile devices. Below this breakpoint mobile layout will appear (Default: %dpx).
bs_BA: Postavlja prijelomnu točku između tableta i mobitela. Ispod ove prijelomne točke pojaviti će se mobilni izgled (Izvorno: %dpx).

en: Sets the default space between widgets (Default: 20)
bs_BA: Postavite zadan razmak između widgeta (Zadano:20)

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140)
bs_BA: Postavlja zadanu širinu područja sadržaja (Zadano: 1140)

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Shape
bs_BA: Oblik

en: Shape Divider
bs_BA: Odvojnik oblika

[ctx: Shapes]
en: Arrow
bs_BA: Strelica

[ctx: Shapes]
en: Book
bs_BA: Knjiga

[ctx: Shapes]
en: Clouds
bs_BA: Oblaci

[ctx: Shapes]
en: Curve
bs_BA: Krivulja

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
bs_BA: Krivulja asimetrična

[ctx: Shapes]
en: Drops
bs_BA: Kaplice

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
bs_BA: Fan prozirnost

[ctx: Shapes]
en: Mountains
bs_BA: Planine

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
bs_BA: Piramida

[ctx: Shapes]
en: Split
bs_BA: Razdvoji

[ctx: Shapes]
en: Tilt
bs_BA: Nagib

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
bs_BA: Nagib neprozirnost

[ctx: Shapes]
en: Triangle
bs_BA: Trokut

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
bs_BA: Trokut asimetričan

[ctx: Shapes]
en: Waves
bs_BA: Valovi

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
bs_BA: Valoviti kist

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
bs_BA: Valoviti uzorak

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
bs_BA: CikCak

en: Share Button
bs_BA: Podijeli

en: Shortcode
bs_BA: Kratki kod

en: Show
bs_BA: Pokaži

en: Show / Hide Panel
bs_BA: Prikaži / Sakrij ploču

en: Show Panel
bs_BA: Prikaži ploču

en: Show editing handles when hovering over the element edit button.
bs_BA: Prikaži drške za uređivanje prilikom hovera iznad dugmeta za uređivanje elementa

en: Sidebar
bs_BA: Bočna traka

en: Sign Up
bs_BA: Prijavite se

en: Single
bs_BA: Jedno

en: Site
bs_BA: Web-stranica

en: Size
bs_BA: Veličina

en: Skip
bs_BA: Preskoči

en: Skip & Deactivate
bs_BA: Preskoči & deaktiviraj

en: Slide
bs_BA: Klizanje

en: Slides to Scroll
bs_BA: Slajdovi za pomicanje

en: Slides to Show
bs_BA: Slajdovi za prikazivanje

en: Slow
bs_BA: Polagano

en: Small
bs_BA: Malo

en: Social Icons
bs_BA: Društvene ikone

en: Solid
bs_BA: Jednobojno

en: Some of your theme files are missing.
bs_BA: Neke vaše datoteke s temom nedostaju.

en: Something went wrong.
bs_BA: Nešto je pošlo krivo.

en: Soon
bs_BA: Uskoro

en: Sorry, the content area was not found in your page.
bs_BA: Nažalost, sadržaj nije pronađen na vašoj stranici.

en: Source
bs_BA: Izvor

en: Space
bs_BA: Razmak

en: Space Around
bs_BA: Razmak oko

en: Space Between
bs_BA: Razmak između

en: Space Between Widgets
bs_BA: Razmak između widgeta

en: Spacer
bs_BA: Razmak

en: Spacing
bs_BA: Razmak

en: Specify a start time (in seconds)
bs_BA: Odredite početno vrijeme (u sekundama)

en: Specify an end time (in seconds)
bs_BA: Odredite vrijeme završetka (u sekundama)

en: Spread
bs_BA: Širenje

en: Square
bs_BA: Kvadrat

en: Stacked
bs_BA: Naslagano

en: Star Rating
bs_BA: Ocjena zvjezdicama

en: Stars
bs_BA: Zvjezdice

en: Start
bs_BA: Početak

en: Start Time
bs_BA: Početno vrijeme

en: Start designing your page and you'll be able to see the entire revision history here.
bs_BA: Započnite s projektiranjem svoje stranice i moći ćete vidjeti cijelu povijest revizije ovdje.

en: Starting Number
bs_BA: Početni broj

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
bs_BA: Ostanite u tijeku! Ubrzo dolazit još sjajnijih predložaka.

en: Stretch
bs_BA: Rastegnuto

en: Stretch Section
bs_BA: Rastegni sekciju

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
bs_BA: Proširite sekciju na punu širinu stranice pomoću JS.

en: Stretched Section Fit To
bs_BA: Prošireni sekciju da se prilagodi

en: Structure
bs_BA: Struktura

en: Style
bs_BA: Stil

en: Style Pasted
bs_BA: Stil zaljepljen

en: Style Reset
bs_BA: Reset stila

en: Styles set in Elementor are saved in CSS files in the uploads folder. Recreate those files, according to the most recent settings.
bs_BA: Stilovi postavljeni u Elementor spremaju se u CSS datoteke u mapi za prijenos(upload). Obnovite te datoteke prema najnovijim postavkama.

en: Submit
bs_BA: Pošalji

en: Submit & Deactivate
bs_BA: Pošalji & Deaktiviraj

en: Success
bs_BA: Uspjeh

en: Suggested Videos
bs_BA: Predloženi video zapisi

en: Super Admin
bs_BA: Super Administrator

en: Sure! I'd love to help
bs_BA: Naravno! Želim pomoći

en: Switch Editor Loader Method
bs_BA: Promijeni metodu učitavanja editora

en: Switch to Revisions tab for older versions
bs_BA: Prebacite se na karticu revizije za stariju verziju

en: Sync Library
bs_BA: Sinkroniziraj biblioteku

en: System
bs_BA: Sistem

en: System Info
bs_BA: Informacije o sistemu

[ctx: System Info]
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
bs_BA: Ako želite izmijeniti izvorni kôd svoje teme, preporučujemo upotrebu <a href="%s"> podtema </a>.

[ctx: System Info]
en: We recommend setting memory to at least %1$s. For more information, read about <a href="%2$s">how to Increase memory allocated to PHP</a>.
bs_BA: Preporučujemo da postavite memoriju na barem %1$s. Dodatne informacije potražite u članku <a href="%2$s"> Kako povećati memoriju dodijeljenu PHP-u </a>.

[ctx: System Info]
en: We recommend to use php 5.4 or higher
bs_BA: Preporučujemo da koristite php 5.4 ili noviju verziju

en: Tab #1
bs_BA: Kartica #1

en: Tab #2
bs_BA: Kartica #2

en: Tab Content
bs_BA: Sadržaj kartice

en: Tab Title
bs_BA: Naslov kartice

en: Tablet Breakpoint
bs_BA: Prekidna točka tableta

en: Tabs
bs_BA: Kartice

en: Tabs Items
bs_BA: Stavke kartica

en: Take Over
bs_BA: Preuzmi

en: Template
bs_BA: Predložak

en: Template Library
bs_BA: Biblioteka predložaka

[ctx: Template Library]
en: Add New
bs_BA: Dodaj novi

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
bs_BA: Dodaj novi predložak

[ctx: Template Library]
en: All Categories
bs_BA: Sve kategorije

[ctx: Template Library]
en: All Templates
bs_BA: Svi predlošci

[ctx: Template Library]
en: Categories
bs_BA: Kategorije

[ctx: Template Library]
en: Category
bs_BA: Kategorija

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
bs_BA: Uredi predložak

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
bs_BA: Filtriraj po kategoriji

[ctx: Template Library]
en: My Templates
bs_BA: Moji predlošci

[ctx: Template Library]
en: New Template
bs_BA: Novi predložak

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
bs_BA: Nema pronađenh predložaka

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
bs_BA: Nikakvi predlošci nisu nađeni u smeću

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
bs_BA: Spremljeni Predlošci

[ctx: Template Library]
en: Search Template
bs_BA: Pretraži predložak

[ctx: Template Library]
en: Template
bs_BA: Predložak

[ctx: Template Library]
en: Templates
bs_BA: Predlošci

[ctx: Template Library]
en: Type
bs_BA: Vrsta

[ctx: Template Library]
en: View Template
bs_BA: Pogledaj predložak

en: Template not exist.
bs_BA: Predložak ne postoji.

en: Templates Help You <span>Work Efficiently</span>
bs_BA: Predlošci vam pomažu <span>Raditi Efikasnije</span>

en: Testimonial
bs_BA: Preporuka

en: Text
bs_BA: Tekst

en: Text Align
bs_BA: Poravnavanje teksta

en: Text Color
bs_BA: Boja teksta

en: Text Editor
bs_BA: Uređivač teksta

en: Text Indent
bs_BA: Uvlaka teksta

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
bs_BA: Sjena

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
bs_BA: Tekst sjena

en: The ID of Menu Anchor.
bs_BA: ID sidrišta izbornika.

en: The `from` and `to` URL's must be different
bs_BA: URL-ovi "od" i "do" moraju biti različiti

en: The `from` and `to` URL's must be valid URL's
bs_BA: URL-ovi "od" i "do" moraju biti važeći URL

en: The following error(s) occurred while processing the request:
bs_BA: Tijekom obrade zahtjeva dogodile su se sljedeće pogreške:

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
bs_BA: Popis fontova koji se koriste ako odabrani font nije dostupan.

en: The most advanced frontend drag & drop page builder. Create high-end, pixel perfect websites at record speeds. Any theme, any page, any design.
bs_BA: Najnapredniji sastavljač stranice za krajnjeg korisnika po sistemu povuci i ispusti. Stvaranje vrhunskih web-stranica , savršenog izgleda u rekordnim brzinama. Bilo kakva tema, bilo koja stranica, bilo kojeg nacrta.

en: The preview could not be loaded
bs_BA: Pretpregled nije mogao biti učitan

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
bs_BA: Poslužitelj nema ImageMagick ili GD instaliran i/ili omogućen! Bilo koja od tih biblioteka potrebna je za WordPress da bi mogla promijeniti veličinu slika. Obratite se administratoru vašeg poslužitelja da biste to omogućili prije nastavka.

en: Theme Templates
bs_BA: Predlošci tema

en: Themes
bs_BA: Teme

en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
bs_BA: Ovdje je dostupna nova verzija Elementor Page Buildera.. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">Pogledaj verziju %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">ažuriraj sada</a>.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. You can restore the saved data fron the Revisions panel
bs_BA: Postoji novija automatski spremljena verzija od objave prikazane niže. Možete ju vratiti iz panela revizije

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
bs_BA: Ovaj ID će biti CSS ID koji ćete upotrijebiti na vašoj stranici, bez #.

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
bs_BA: Ova slika će zamijeniti videozapis pozadine u slučaju da se videozapis ne može učitati.

en: This is an Alert
bs_BA: Ovo je upozorenje

en: This is just a draft. Play around and when you're done - click update.
bs_BA: Ovo je samo skica. Poigrajte se i kada ste gotovi - kliknite ažuriraj.

en: This is the heading
bs_BA: Ovo je naslov

en: This is where your templates should be. Design it. Save it. Reuse it.
bs_BA: Ovo je mjesto gdje vaši predlošci trebaju biti. Dizajnirajte ga. Spremite. Ponovno ga upotrijebite.

en: This tag has no settings.
bs_BA: Ova oznaka nema postavki.

en: This template includes the header, full-width content and footer
bs_BA: Ova predložak uključuje zaglavlje, punu širinu stranice i podnožje

en: Thousand Separator
bs_BA: Separator tisuća

en: Timeout
bs_BA: Vremensko ograničenje

en: Title
bs_BA: Naslov

en: Title & Description
bs_BA: Naslov i Opis

en: Title HTML Tag
bs_BA: Naslov HTML oznake

en: Title Style
bs_BA: Stil naslova

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
bs_BA: Kako bi uključili režim održavanja trebate postaviti predložak stranice za režim održavanja.

en: Toggle
bs_BA: Prebacivanje

en: Toggle #1
bs_BA: Prebacivanje #1

en: Toggle #2
bs_BA: Prebacivanje #2

en: Toggle Content
bs_BA: Prebacivanje sadržaja

en: Toggle Items
bs_BA: Prebacivanje stavki

en: Toggle Title
bs_BA: Prebacivanje naslova

en: Token Expired.
bs_BA: Token je istekao.

en: Tools
bs_BA: Alati

en: Top
bs_BA: Gore

en: Transition
bs_BA: Prijelaz

en: Transition Duration
bs_BA: Vrijeme tranzicije

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
bs_BA: Uključivanje beta testera, kako biste dobili obavijest kada je dostupna nova beta verzija sustava Elementor ili E-Pro. Beta verzije neće se automatski instalirati. Uvijek imate mogućnost ignoriranja.

en: Type
bs_BA: Vrsta

en: Type Here
bs_BA: Upiši ovdje

en: Type to find anything in Elementor
bs_BA: Upišite nešto da biste tražili u Elementoru

en: Typography
bs_BA: Pismo

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
bs_BA: Veliko slovo

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
bs_BA: Dekoracija

[ctx: Typography Control]
en: Family
bs_BA: Vrsta

[ctx: Typography Control]
en: Italic
bs_BA: Kurziv

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
bs_BA: Razmak između slova

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
bs_BA: Linija kroz

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
bs_BA: Prored

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
bs_BA: Mala slova - kurent

[ctx: Typography Control]
en: None
bs_BA: Ništa

[ctx: Typography Control]
en: Normal
bs_BA: Normalno

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
bs_BA: Ukošeno

[ctx: Typography Control]
en: Overline
bs_BA: Preko linije

[ctx: Typography Control]
en: Size
bs_BA: Veličina

[ctx: Typography Control]
en: Style
bs_BA: Stil

[ctx: Typography Control]
en: Transform
bs_BA: Promijeni

[ctx: Typography Control]
en: Typography
bs_BA: Tipografija

[ctx: Typography Control]
en: Underline
bs_BA: Podcrtano

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
bs_BA: Velika slova - verzal

[ctx: Typography Control]
en: Weight
bs_BA: Debljina

en: UI Color
bs_BA: UI boja

en: UI Hover Color
bs_BA: UI boja lebdenja

en: UI Theme
bs_BA: Tema korisničkog interfejsa (sučelja)

en: Unable to connect
bs_BA: Nemoguće je konektovati se

en: Undo
bs_BA: Poništi

en: Unknown Error
bs_BA: Nepoznata pogreška

en: Unknown Value
bs_BA: Nepoznata vrijednost

en: Unlinked values
bs_BA: Odspojene vrijednosti

en: Unmarked Color
bs_BA: Neoznačena boja

en: Unmarked Style
bs_BA: Neoznačen stil

en: Update
bs_BA: Ažuriraj

en: Update Elementor Now
bs_BA: Ažurirajte Elementor odmah

en: Update Notification
bs_BA: Obavijest o ažuriranju

en: Update Now
bs_BA: Ažurirati sada

en: Update Site Address (URL)
bs_BA: Ažurirajte adresu web mjesta (URL)

en: Update changes to page
bs_BA: Ažurirajte izmjene na stranici

en: Upgrade To Font Awesome 5
bs_BA: Nadogradi na Font Awesome 5

en: Upload
bs_BA: Prijenos

en: Usage Data Sharing
bs_BA: Dijeljenje podataka o korištenju

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
bs_BA: Koristite vanjske CSS datoteke za sve generirane stilske listove. Odaberite ovu postavku za bolju izvedbu (preporučeno).

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
bs_BA: Koristite unutarnji CSS koji je ugrađen u glavu stranice. Za rješavanje problema konfiguracije poslužitelja i upravljanje razvojnim okruženjima.

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
bs_BA: Upotrijebite predloške za različite dijelove vaše stranice, i ponovo ih upotrijebite s jednim klikom kad god vam zatreba.

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Users
bs_BA: Korisnici

en: Version Control
bs_BA: Kontrola verzije

en: Vertical
bs_BA: Okomito

en: Vertical Align
bs_BA: Okomito poravnavanje

en: Vertical Alignment
bs_BA: Okomiti razmak

en: Vertical Orientation
bs_BA: Okomita orijentacija

en: Video Info
bs_BA: Informacije videa

en: Video Options
bs_BA: Video opcije

en: Video Tutorials
bs_BA: Video instrukcije

en: View
bs_BA: Pogled

en: View All Revisions
bs_BA: Pogledaj sve revizije

en: View Elementor Documentation
bs_BA: Pogledajte Elementor Documentaciju

en: View Elementor Video Tutorials
bs_BA: Pogledaj Elementor Video instrukcije

en: View Elementor version %s details
bs_BA: Prikaži pojedinosti Elementor verzije %s

en: View Page
bs_BA: Prikaz stranice

en: Visibility
bs_BA: Vidljivo

en: Visual Player
bs_BA: Vizualni preglednik

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
bs_BA: Pričekajte! Nemojte deaktivirati Elementor. Trebate aktivirati Elementor i Elementor Pro kako bi dodatak funkcionirao.

en: Want to give access only to content?
bs_BA: Želite dati pristup samo sadržaju?

en: Want to learn more about the Elementor library?
bs_BA: Želite li saznati više o Elementor biblioteci?

en: Warning
bs_BA: Upozorenje

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
bs_BA: Upozorenje: Molimo vas da napravite sigurnosnu kopiju baze podataka prije nego što izvršite povrata na staru verziju.

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
bs_BA: Aktivirajte ovu mogućnost samo ako ste upoznati sa sigurnosnim rizicima koji su uključeni u ovo.

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
bs_BA: Žao nam je, ali nešto je pošlo krivo. Kliknite "Saznajte više" i slijedite svaki od koraka kako biste riješili problem.

en: Web Designer
bs_BA: Web dizajner

en: Weight
bs_BA: Debljina

en: Welcome to Elementor
bs_BA: Dobro došli u Elementor

en: When you turn on privacy mode, YouTube won't store information about visitors on your website unless they play the video.
bs_BA: Kada uključite način privatnosti, usluga YouTube neće pohranjivati podatke o posjetiteljima na vašoj web lokaciji osim ako ne reproduciraju videozapis.

en: Who Can Access
bs_BA: Tko može pristupiti

en: Wide
bs_BA: Dužina

en: Wider
bs_BA: Šire

en: Widgets Panel
bs_BA: Ploča widgeta

en: Widgets Space
bs_BA: Widget razmak

en: Width
bs_BA: Širina

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
bs_BA: Pomoću te značajke možete spremiti widget kao globalni, a zatim je dodati u više područja. Sva se područja mogu uređivati s jednog mjesta.

en: Yes
bs_BA: Da

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
bs_BA: Možete kopirati donju informaciju kao tekst sa Ctrl+C / Ctrl+V:

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
bs_BA: Veličinu slike možete obrezati na bilo koju prilagođenu veličinu. Također možete postaviti jednu vrijednost za visinu ili širinu kako bi zadržali omjer izvornog slike.

en: You can customize the lightbox design by going to: Top-left hamburger icon > Global Settings > Lightbox.
bs_BA: Prilagođavanje dizajna okvira možete prilagoditi tako da odete na: Gore lijevu  ikonu hamburger> Globalne postavke> Okvir za pregled.

en: You can enable it from the <a href="%s" target="_blank">Elementor settings page</a>.
bs_BA: Možete ga omogućiti na stranici <a href="%s" target="_blank">Postavke Elementora</a>.

en: You can mark any pre-designed template as a favorite.
bs_BA: Možete označiti bilo koji unaprijed dizajnirani predložak kao omiljeni.

en: You created over 10 pages with Elementor. Great job! If you can spare a minute, please help us by leaving a five star review on WordPress.org.
bs_BA: Kreirali ste više od 10 stranica s Elementorom. Bravo! Ako možete odvojiti minutu, pomognite nam tako da ostavite recenziju od 5 zvjezdica na WordPress.org.

en: You don't have permissions to download this file
bs_BA: Nemate dopuštenja za preuzimanje ove datoteke

en: You must call 'the_content' function in the current template, in order for Elementor to work on this page.
bs_BA: Morate pozvati funkciju 'the_content' u trenutačnom predlošku kako bi Elementor radio na ovoj stranici.

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
bs_BA: YouTube/Vimeo poveznica ili poveznica na video datoteku (preporučuje se mp4).

en: Your Email
bs_BA: Vaša e-pošta

en: Your browser isn't compatible
bs_BA: Vaš preglednik nije kompatibilan

en: Your browser isn't compatible with all of Elementor's editing features. We recommend you switch to another browser like Chrome or Firefox.
bs_BA: Vaš preglednik nije kompatibilan sa svim Elementorovim značajkama za uređivanje. Preporučujemo da prijeđete na drugi preglednik poput Chrome ili Firefox.

en: Your designs will be available for export and reuse on any page or website
bs_BA: Vaši će vam dizajni biti dostupni za izvoz i ponovno korištenje na bilo kojoj stranici ili web lokaciji

en: Your session has expired. Please reload the page to continue editing.
bs_BA: Vaša sesija je istekla. Ponovno učitajte stranicu da biste nastavili uređivati.

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
bs_BA: Datoteka .htaccess vašeg web-mjesta nedostaje.

en: Z-Index
bs_BA: Z-Indeks

en: Zoom
bs_BA: Uvećanje

en: e.g. Web Designer
bs_BA: npr. Web dizajner

en: or
bs_BA: ili

[ctx: revision date format]
en: M j, H:i
bs_BA: M g, H:i

[ctx: shapes]
en: Arrows
bs_BA: Strelice

[ctx: shapes]
en: Curly
bs_BA: Kovrčavo

[ctx: shapes]
en: Curved
bs_BA: Zakrivljeno

[ctx: shapes]
en: Dots
bs_BA: Točke

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
bs_BA: Jelka

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
bs_BA: Polovice kruga

[ctx: shapes]
en: Leaves
bs_BA: Lišće

[ctx: shapes]
en: Multiple
bs_BA: Višestruko

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
bs_BA: Paralelogram

[ctx: shapes]
en: Pluses
bs_BA: Križići

[ctx: shapes]
en: Rectangles
bs_BA: Pravokutnici

[ctx: shapes]
en: Rhombus
bs_BA: Romb

[ctx: shapes]
en: Slashes
bs_BA: Kose crte

[ctx: shapes]
en: Squared
bs_BA: Kvadratno

[ctx: shapes]
en: Squares
bs_BA: Kvadrati

[ctx: shapes]
en: Stripes
bs_BA: Pruge

[ctx: shapes]
en: Trees
bs_BA: Drveće

[ctx: shapes]
en: Wavy
bs_BA: Valovito

[ctx: shapes]
en: Zigzag
bs_BA: CikCak
