Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (207 entries)

en:  Please <a href="%s">enable</a> or <a href="%s">disable</a> this feature. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">More information</a>.
sr_RS:  Молимо вас да <a href="%s">омогућите</a> или <a href="%s">онемогућите</a> ову особину. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">Више информација</a>.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
sr_RS: %1$s је променио стање коментара у %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
sr_RS[0]: %d коментар није могао бити проверен.
sr_RS[1]: %d коментара нису могла бити проверена.
sr_RS[2]: %d коментара нису могла бити проверена.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
sr_RS[0]: %d коментар је померен на отпад.
sr_RS[1]: %d коментара су померена на отпад.
sr_RS[2]: %d коментара су померена на отпад.

en: %s ago
sr_RS: %s раније

en: %s approved | %s approved
sr_RS[0]: %s прихваћен
sr_RS[1]: %s прихваћена
sr_RS[2]: %s прихваћених

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
sr_RS[0]: %s коментар је ухваћен као непожељан.
sr_RS[1]: %s коментара су ухваћена као непожељна.
sr_RS[2]: %s коментара су ухваћена као непожељна.

en: %s false positive | %s false positives
sr_RS[0]: %s лажни непожељни
sr_RS[1]: %s лажна непожељна
sr_RS[2]: %s лажних непожељних

en: %s missed spam | %s missed spam
sr_RS[0]: %s промашен непожељни
sr_RS[1]: %s промашена непожељна
sr_RS[2]: %s промашених непожељних

en: %s reported this comment as not spam.
sr_RS: %s је пријавио овај коментар као да није непожељан.

en: %s reported this comment as spam.
sr_RS: %s је пријавио овај коментар као непожељан.

en: (What is an API key?)
sr_RS: (Шта је API кључ?)

en: (undo)
sr_RS: (опозови)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sr_RS[0]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је већ заштитио ваше веб место од %2$s непожељног коментара.
sr_RS[1]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је већ заштитио ваше веб место од %2$s непожељна коментара.
sr_RS[2]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је већ заштитио ваше веб место од %2$s непожељних коментара.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
sr_RS[0]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је заштитио ваше веб место од <a href="%2$s">%3$s непожељног коментара</a>.
sr_RS[1]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је заштитио ваше веб место од <a href="%2$s">%3$s непожељна коментара</a>.
sr_RS[2]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је заштитио ваше веб место од <a href="%2$s">%3$s непожељених коментара</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
sr_RS: <a href="%s">Акисмет</a> зауставља непожељне од појаве на вашем блогу.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sr_RS[0]: <strong class="count">%1$s непожељан коментар</strong> је заустављен од стране <strong>Акисмета</strong>
sr_RS[1]: <strong class="count">%1$s непожељна коментара</strong> су заустављена од стране <strong>Акисмета</strong>
sr_RS[2]: <strong class="count">%1$s непожељних коментара</strong> је заустављено од стране <strong>Акисмета</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
sr_RS: <strong>Скоро је завршено</strong> - подесите Акисмет и реците збогом непожељним

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
sr_RS: Акисметов API кључ од 12 знакова. Доступан на akismet.com/get/

en: API Key
sr_RS: API кључ

en: API key must be set to fetch stats.
sr_RS: API кључ мора бити постављен да би се добавиле статистике.

en: Account
sr_RS: Налог

en: Accuracy
sr_RS: Тачност

en: Activate Akismet
sr_RS: Укључите Акисмет

en: Active
sr_RS: Укључено

en: Akismet
sr_RS: Акисмет

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
sr_RS: Акисмет %s захтева Вордпрес %s или новији.

en: Akismet & Privacy.
sr_RS: Акисмет и приватност.

en: Akismet Anti-Spam
sr_RS: Акисмет против непожељних

en: Akismet Configuration
sr_RS: Подешавања Акисмета

en: Akismet Error Code: %s
sr_RS: Акисметов код грешке: %s

en: Akismet FAQ
sr_RS: Акисметова ЧПП

en: Akismet Settings
sr_RS: Акисметова подешавања

en: Akismet Setup
sr_RS: Постављање Акисмета

en: Akismet Stats
sr_RS: Статистике Акисмета

en: Akismet Support
sr_RS: Акисметова подрашка

en: Akismet Widget
sr_RS: Акисметов виџет

en: Akismet anti-spam strictness
sr_RS: Акисметова строгоћа против непожељних

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sr_RS: Акисмет је препознао овај коментар као непожељан током аутоматског покушаја.

en: Akismet caught this comment as spam.
sr_RS: Акисмет је препознао овај коментар као непожељан.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
sr_RS[0]: Акисмет је проверио %s коментар.
sr_RS[1]: Акисмет је проверио %s коментара.
sr_RS[2]: Акисмет је проверио %s коментара.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sr_RS: Акисмет је очистио овај коментар током аутоматског покушаја.

en: Akismet cleared this comment.
sr_RS: Акисмет је очистио овај коментар.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
sr_RS: Акисмет се сусрео са проблемом приликом претходног SSL захтева и привремено га онемогућио. Ускоро ће поново почети коришћење SSL-а за захтеве.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
sr_RS: Акисмет филтрира непожељно тако да ви можете да се усредсредите на важније ствари.

en: Akismet has detected a problem.
sr_RS: Акисмет је пронашао проблем.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
sr_RS[0]: Акисмет вам је сачувао %d сати!
sr_RS[1]: Акисмет вам је сачувао %d сата!
sr_RS[2]: Акисмет вам је сачувао %d сати!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
sr_RS[0]: Акисмет вам је сачувао %d минут!
sr_RS[1]: Акисмет вам је сачувао %d минута!
sr_RS[2]: Акисмет вам је сачувао %d минута!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
sr_RS[0]: Акисмет вам је сачувао %s дан!
sr_RS[1]: Акисмет вам је сачувао %s дана!
sr_RS[2]: Акисмет вам је сачувао %s дана!

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
sr_RS: Акисмет сада штити ваше веб место од непожељног. Срећно блоговање!

en: Akismet privacy notice
sr_RS: Акисметово обавештење о приватности

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
sr_RS: Акисмет је поново проверио и препознао овај коментар као непожељан.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
sr_RS: Акисмет је поново проверио и очистио овај коментар.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
sr_RS: Акисмет није био у могућности да провери овај коментар (одговор: %s) али ће аутоматски покушати касније.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
sr_RS: Акисмет није успео да поново проверио овај коментар (одговор: %s).

en: All systems functional.
sr_RS: Сви системи раде.

en: All time
sr_RS: Све време

en: Already have your key? Enter it here.
sr_RS: Већ имате кључ? Унесите га овде.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
sr_RS: Увек стави непожељне у фасциклу Непожељни за преглед.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
sr_RS: Акисметов API кључ је одређен у датотеци %s за ово веб место.

en: Awaiting spam check
sr_RS: Чека проверу да ли је непожељан

en: Cancelled
sr_RS: Одустано

en: Change
sr_RS: Промени

en: Cheatin&#8217; uh?
sr_RS: Вараш, а?

en: Check for Spam
sr_RS: Провери за непожељне коментаре

en: Checking for Spam
sr_RS: Проверавање за непожељне

en: Choose this option to use Akismet independently of your Jetpack connection.
sr_RS: Одаберите ову могућност да бисте користили Акисмет независно од своје Jetpack везе.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
sr_RS: Одаберите да ли да аутоматски одбаците најгоре непожељне или да увек ставите све непожељне у фасциклу непожељних.

en: Cleaning up spam takes time.
sr_RS: Чишћење непожељних захтева време.

en: Cleared by Akismet
sr_RS: Очишћен од стране Акисмета

en: Click the Use this Key button.
sr_RS: Притисните дугме Користи овај кључ.

en: Comment #%d could not be checked.
sr_RS: Коментар #%d није могао бити проверен.

en: Comment #%d is not spam.
sr_RS: Коментар #%d није непожељан.

en: Comment #%d is spam.
sr_RS: Коментар #%d је непожељни.

en: Comment History
sr_RS: Историја коментара

en: Comment discarded.
sr_RS: Коментар је одбачен.

en: Comment not found.
sr_RS: Коментар није пронађен.

en: Comment status was changed to %s
sr_RS: Стање коментара је промењено у %s

en: Comment was caught by wp_blacklist_check.
sr_RS: Коментар је препознат од стране wp_blacklist_check.

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Connect via Jetpack
sr_RS: Повежите се преко Jetpack-а

en: Connect with API key
sr_RS: Повежите се са API кључем

en: Connect with Jetpack
sr_RS: Повежите се са Jetpack-ом

en: Connected via Jetpack
sr_RS: Повезано са Jetpack-ом

en: Contact Akismet support
sr_RS: Контактирај Акисметову подршку

en: Copy and paste the API key into the text field.
sr_RS: Умножите и налепите API кључ у поље за унос текста.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
sr_RS: Тренутно није могуће добавити статистике. Молимо вас да покушате поново.

en: Detailed Stats
sr_RS: Детаљне статистике

en: Disabled.
sr_RS: Онемогућен.

en: Disconnect this account
sr_RS: Прекини везу са овим налогом

en: Display a privacy notice under your comment forms.
sr_RS: Прикажи обавештење о приватности испод својих образаца коментара.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sr_RS: Прикажите број непожељних коментара које је Акисмет ухватио

en: Do not display privacy notice.
sr_RS: Не приказуј обавештење о приватности.

en: Eliminate spam from your site
sr_RS: Уклоните непожељно са свог веб места

en: Enabled.
sr_RS: Омогућен.

en: Enter an API Key
sr_RS: Унесите API кључ

en: Enter/remove an API key.
sr_RS: Унесите/уклоните API кључ.

en: Failed to connect to Akismet.
sr_RS: Повезивање са Акисметом није успело.

en: Flagged as spam by %s
sr_RS: Означен као непожељан од стране %s

en: Flagged as spam by Akismet
sr_RS: Означен као непожељан од стране Акисмета

en: For more information:
sr_RS: За више информација:

en: For more information: %s
sr_RS: За више података: %s

en: Get your API key
sr_RS: Добијте свој API кључ

en: History
sr_RS: Историја

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
sr_RS: Уколико да, Акисмет ће аутоматски одбацити најгоре непожељне уместо да ставља уфасциклу непожељних.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sr_RS: Уколико да, приказује број прихваћених коментара поред сваког аутора коментара на страници списка коментара.

en: If you already have an API key
sr_RS: Уколико већ имате API кључ

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
sr_RS: Од 2012, Акисмет је почео да користи планове претплате за све налоге (чак и бесплатне). План није додељен вашем налогу и ценићемо ако се <a href="%s" target="_blank">пријавите на свој налог</a> и изаберете један.

en: Log in or sign up now.
sr_RS: Пријавите се или отворите налог сада.

en: Manual Configuration
sr_RS: Ручна поставка

en: Missing
sr_RS: Недостаје

en: Network functions are disabled.
sr_RS: Функције мреже су искључене.

en: New to Akismet
sr_RS: Нови у Акисмету

en: Next Billing Date
sr_RS: Следећи датум наплате

en: No Subscription Found
sr_RS: Нема пронађене претплате

en: No comments were caught as spam.
sr_RS: Ниједан коментар није ухваћен као непожељан.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
sr_RS: Без бриге! Ступите у контакт и помоћи ћемо вам око овога.

en: Note:
sr_RS: Напомена:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
sr_RS: На овој страници бићете у могућности да подесите Акисметов додатак.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
sr_RS: На овој страници бићете у могућности да ажурирате своја Акисметова подешавања и видите статистике непожељних.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
sr_RS: На овој страници бићете у могућности да видите статистике филтрираних непожељних на свом веб месту.

en: Or enter an API key
sr_RS: Или унесите API кључ

en: Or sign up with a different email address
sr_RS: Или отворите налог са другом адресом е-поште

en: Overview
sr_RS: Преглед

en: Past six months
sr_RS: Последњих шест месеци

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
sr_RS: Молимо вас да <a href="%1$s">ажурирате Вордпрес</a> у тренутно издање или да <a href="%2$s">пређете на издање 2.4 Акисметовог додатка</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
sr_RS: Молимо вас да <a href="%s" target="_blank">контактирате Акисметову подршку</a> са било којим питањима.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
sr_RS: Молимо вас да проверите своја <a href="%s">подешавања Акисмета</a> и да контактирате свог домаћина ако проблем и даље постоји.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
sr_RS: Молимо вас да контактирате <a href="%s" target="_blank">Акисметову подршку</a> за помоћ.

en: Please update your payment information.
sr_RS: Молимо вас да ажурирате своје податке плаћања.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
sr_RS: Молимо вас да посетите своју <a href="%s" target="_blank">Акисметову страницу налога</a> да бисте поново укључили своју претплату.

en: Privacy
sr_RS: Приватност

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
sr_RS[0]: Обрађен је %d коментар.
sr_RS[1]: Обрађена су %d коментара.
sr_RS[2]: Обрађено је %d коментара.

en: Re-adding...
sr_RS: Поновно стављање...

en: Reactivate Akismet
sr_RS: Поново укључите Акисмет

en: Remove this URL
sr_RS: Уклони овај URL

en: Removing...
sr_RS: Уклањање...

en: SSL Status
sr_RS: SSL стање

en: Save Changes
sr_RS: Сачувај измене

en: Select one of the options below to get started.
sr_RS: Одаберите једну од могућности испод да бисте започели.

en: Set up your Akismet account
sr_RS: Поставите свој Акисметов налог

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: Show approved comments
sr_RS: Прикажи прихваћене коментаре

en: Show the number of approved comments beside each comment author
sr_RS: Прикажи број прихваћених коментара поред сваког аутора коментара

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sr_RS: Прикажите број прихваћених коментара поред сваког аутора коментара на страници списка коментара.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
sr_RS: Отворите налог на %s како би добили API кључ.

en: Sign up with a different email address
sr_RS: Отворите налог са другом адресом е-поште

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
sr_RS: Тихо одбаци најгоре и најупорније непожељне тако да их никад не видим.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
sr_RS: Неки коментари нису проверени да ли су непожељни од стране Акисмета. Привремено су задржани на прегледу и касније ће аутоматски поново бити проверени.

en: Spam Blocked
sr_RS: Заустављени непожељни коментари

en: Spam blocked | Spam blocked
sr_RS[0]: Заустављених непожељних
sr_RS[1]: Заустављена непожељна
sr_RS[2]: Заустављених непожељних

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
sr_RS[0]: Непожељни у вашој <a href="%1$s">фасцикли непожељних</a> старији од једног дана су аутоматски обрисани.
sr_RS[1]: Непожељни у вашој <a href="%1$s">фасцикли непожељних</a> старији од %2$d дана су аутоматски обрисани.
sr_RS[2]: Непожељни у вашој <a href="%1$s">фасцикли непожељних</a> старији од %2$d дана су аутоматски обрисани.

en: Statistics
sr_RS: Статистике

en: Stats response could not be decoded.
sr_RS: Одговор статистике није могао бити декодиран.

en: Status
sr_RS: Стање

en: Strictness
sr_RS: Строгоћа

en: Subscription Type
sr_RS: Врста претплате

en: Suspended
sr_RS: Суспендовано

en: Temporarily disabled.
sr_RS: Привремено искључен.

en: The API key you entered could not be verified.
sr_RS: API кључ који сте унели не може бити потврђен.

en: The Akismet subscription plan
sr_RS: Акисметов план претплате

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
sr_RS: Веза ка akismet.com не може бити успостављена. Молимо вас да се упутите на <a href="%s" target="_blank">наш водич о ватреним зидовима</a> и да проверите поставке свог сервера.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sr_RS: Кључ који сте унели је изгледа неисправан. Проверите га.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
sr_RS: Стање претплате - укључена, одустано или суспендована

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
sr_RS: Време за које се захтевају статистике. Могућности: 60 дана, 6 месеци, све

en: The value provided is not a valid and registered API key.
sr_RS: Достављена вредност није исправан и регистрован API кључ.

en: There is a problem with your API key.
sr_RS: Постоји проблем са вашим API кључем.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments in the Pending queue.
sr_RS: Није било коментара за проверу. Акисмет ће само проверити коментара у реду за чекање коментара за преглед.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
sr_RS[0]: Тренутно постоји <a href="%2$s">%1$s коментар</a> у реду за чекање непожељних коментара.
sr_RS[1]: Тренутно постоје <a href="%2$s">%1$s коментара</a> у реду за чекање непожељних коментара.
sr_RS[2]: Тренутно постоји <a href="%2$s">%1$s коментара</a> у реду за чекање непожељних коментара.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
sr_RS: Тренутно нема ничега у вашем <a href='%s'>реду за чекање непожељних коментара</a>.

en: This comment was reported as not spam.
sr_RS: Овај коментар је пријављен као да није непожељан.

en: This comment was reported as spam.
sr_RS: Овај коментар је пријављен као непожељан.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
sr_RS: Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Сазнајте како се ваши коментари обрађују</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
sr_RS: API кључ веб места је непромењив и не може бити промењен путем API-ја.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
sr_RS: API кључ веб места је непромењив и не може бити обрисан.

en: Title:
sr_RS: Наслов:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
sr_RS: Да бисте наставили своју услугу, <a href="%s" target="_blank">проширите на Enterprise претплату</a>, која покрива неограничен број веб места.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
sr_RS: Да би помогао ваше веб место са транспарентношћу под правилима о приватности као што је Општа уредба о заштити података о личности, Акисмет може да приказује обавештење вашим корисницима испод ваших образаца коментара. Ова особина је подразумевано онемогућена, но можете је изнад укључити.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on below.
sr_RS: Да би помогао ваше веб место са транспарентношћу под правилима о приватности као што је Општа уредба о заштити података о личности, Акисмет може да приказује обавештење вашим корисницима испод ваших образаца коментара. Ова особина је подразумевано онемогућена, но можете је испод укључити.

en: URL removed
sr_RS: URL је уклоњен

en: Un-spammed by %s
sr_RS: Враћен из непожељних од стране %s

en: Upgrade
sr_RS: Купи проширење

en: Use your Jetpack connection to activate Akismet.
sr_RS: Користите своју Jetpack везу да бисте активирали Акисмет.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
sr_RS: Коришћен од стране милиона, Акисмет је вероватно најбољи начин на свету да <strong>заштитите свој блог од непожељног</strong>. Он чува ваше веб место заштићеним чак и када спавате. Да бисте почели, само идите на <a href="admin.php?page=akismet-key-config">своју страницу поставки Акисмета</a> да бисте поставили свој API кључ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
sr_RS: Коришћен од стране милиона, Акисмет је вероватно најбољи начин на свету да <strong>заштитите свој блог од непожељног</strong>. Он чува ваше веб место заштићеним чак и када спавате. Да бисте почели: укључите додатак Акисмет и затим идите на своју страницу поставки Акисмета да бисте подесили свој API кључ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
sr_RS: Коришћен од стране милиона, Акисмет је вероватно најбољи начин на свету да <strong>заштитите свој блог од непожељног</strong>. Ваше веб место је потпуно подешено и заштићено, чак и када спавате.

en: View comment history
sr_RS: Види историју коментара

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
sr_RS: Не можемо да обрадимо ваше плаћање. Молимо вас да <a href="%s" target="_blank">ажурирате своје детаље плаћања</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
sr_RS: Прикупљамо информације о посетиоцима који коментаришу на веб местима који користе наше Акисметове услуге против непожељних. Информације које прикупљамо зависе од тога како је корисник подесио Акисмет за веб место, али обично укључују IP адресу коментатора, user agent, упућивачa и URL веб места (као и друге информације директно достављене од коментатора као што је његово име, корисничко име, адреса е-поште и сам коментар).

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
sr_RS: Да ли бисте желели да <a href="%s">проверите коментаре на чекању</a>?

en: You are connected as %s.
sr_RS: Повезани сте као %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
sr_RS: Можете нам помоћи да се боримо са нежељеним и да проширите свој налог <a href="%s" target="_blank">дајући нам жетоне</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
sr_RS: Немате Акисметов план.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
sr_RS: Морате да унесете API кључ да бисте укључили Акисметову услугу на свом веб месту.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
sr_RS: Користите Акисмет на превише веб места за своју Pro претплату.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
sr_RS: Користите Акисметов кључ на више веб места него што ваша Pro претплата дозвољава.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
sr_RS: Ваш API кључ више није исправан. Молимо вас да унесете нови кључ или да контактирате support@akismet.com.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
sr_RS: Одустало се од Акисметовог плана.

en: Your Akismet subscription is suspended.
sr_RS: Ваша Акисметова претплата је суспендована.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
sr_RS: Ваша Pro претплата вам омогућава коришћење Акисмета само на једном веб месту. Молимо вас да <a href="%s">купите додатне Pro претплате</a> или да проширите на Enterprise претплату која вам омогућава коришћење Акисмета на неограниченом броју веб места.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
sr_RS: Ваш веб сервер не може да направи SSL захтеве; контактирајте свог домаћина веб сервера и питајте га да дода подршку за SSL захтеве.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
sr_RS: Ваш ватрени зид можда зауставља Акисмет од повезивања на његов API. Молимо вас да контактирате свог домаћина и упутите на <a href="%s" target="_blank">наш водич о ватреним зидовима</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
sr_RS: Ваше веб место не може да се повеже са Акисметовим серверима.

en: Your subscription for %s is cancelled.
sr_RS: Од ваше претплате за %s се одустало.

en: Your subscription for %s is suspended.
sr_RS: Ваша претплата за %s је суспендована.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
sr_RS: Ваш домаћин сервера или његов управник су искључили PHP-ову функцију <code>gethostbynamel</code>.  <strong>Акисмет не може да исправно ради док ово није исправљено.</strong>  Молимо вас да контактирате домаћина свог сервера или управника ватреног зида и дате им <a href="%s" target="_blank">ову информацију о Акисметовим системским захтевима</a>.

[ctx: comments]
en: Spam
sr_RS: Непожељни коментари
